piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

Tak właśnie jest. Wiara w boga jest tylko i wyłącznie wytłumaczeniem tego, czego człowiek nie wie i nigdy wiedzieć nie będzie. Jest także zastępczą formą zaspokojenia ludzkich potrzeb, których w rzeczywistości zapewnić sobie człowiek nie może i nigdy nie będzie mógł, np. potrzebę życia wiecznego. Religie powstałe w wyniku wiary w bóstwa są również wykorzystywane przez kler do manipulacji tą ludzką słabością, do ułatwienia władzy polityczno-społecznej, utrzymywania niesprawiedliwych, np. feudalnych stosunków społecznych, w których utrwalano wyzysk i panowanie jednych warstw nad drugimi, itd., itp....

Nie bądżcie naiwni w wierze, a najlepiej bądżcie niewierzącymi, wolnymi ludżmi.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

Witam, dziś po raz kolejny widzę jak wiele trzeba zmienić by „szczęśliwi posiadacze nowych mieszkań” takimi też pozostali. Czy wykonawcy muszą nam wciąż wciskać, że to nie jest ich wina, tylko warunków atmosferycznych, pracowników z Turcji bądź brakiem opatrzności Bożej? Moja sprawa jest jak sądzę i tak nie groźna w porównaniu z innymi i być może znajdę między Wami eksperta lub ewentualnie nieszczęśliwego praktyka, który będzie wiedział o czym mowa. Sprawa jest następująca; odebrane przeze mnie mieszkanie położone na parterze, zostało wczoraj odwiedzone przez wykonawcę prac oraz projektanta budynku. Panowie nie potrafili porozumieć się w kwestii, kto jest winny zaistniałej sytuacji. Mianowicie w dolnym rogu na ścianie mojego długo wyczekiwanego „gniazdka” pojawiła się mokra plama(podczas wiosennych roztopów i padającego deszczu). Dodam że to już kolejna wizyta jednego z Panów, po której, jak się zapewne domyślcie nie jestem usatysfakcjonowany. Owa plama ma sama zniknąć a powodem jej wystąpienia jest zalegająca wilgoć, oznajmili panowie!! Jak mogli to stwierdzić, skoro nie wykonali pomiaru wilgotności, być może mają dobry węch? Prawdopodobnie jest to przemarzanie. Mieliście podobne zdarzenia bądź słyszeliście o podobnych sytuacjach? Może wiecie, kto ewentualnie może wykonać taki pomiar i pod tym się podpisać. Czy w Łomży mieści się jakaś firma zajmująca się takimi sprawami? Byłoby mi łatwiej dochodzić swoich praw. Dziękuje za wszelkie informacje. Pozdrawiam..

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

ja to Ci współczuje- bedzie kupa nerwów i winnego brak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

'Dyrektor nie jest tylko od tego żeby wyjebac kogos ale tez chyba zeby pomóc a jak narazie to przeważa to pierwsze"

ale chyba za darmo nie wylatują, tak dla kaprysu dyrka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

przyczyna może też tkwić w wadliwie wykonanym dachu, woda spływa po ścianie na dół i na dole wchłaniana jest przez przez ścianę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

mam ten sam problem ale na drugim piętrze. Sufit został pomalowany na dwa razy białą farbą dobrej marki i nadal wychodza ciemne plamy na suficie. Przyczyna zalegająca woda w łączeniach płyt i nawiertach, które rzekomo były robione aby był zapewniony swobodny odpływ deszczówki z płyty.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

Moim zdaniem super lekarzem jest doktor Wysocka. Przyjmuje w przychodni na ul. Makowej :o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

Hej! jestem tu nowa, czy orientujecie sie moze kiedy sa w lipcu testy w Łodzi> chodzi mi i dokladna date, szukałam w necie ale jakies glupoty mi wyskakuja..z góry dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

ta feta to jebitnie droga sprawa i feta kosztuje 4zł starczy jej na 5 porcji góra + doliczyć oliwki a grecki to dopłata 50 gr ;] więc zapewne grecki będzie kosztował teraz +1zł ale fety i oliwek więcej będzie takie będzie najlepsze rozwiązanie :)

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

Jeśli OjciecR. nic nie zmieniał w konfiguracji komputera, a tym bardziej BIOSu, to powodów takiego zachowania komputera może być wiele. Najczęstsze to uszkodzenie dysku twardego, tablicy partycji, usunięcie plików systemowych. Może to być także efekt działania wirusa.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

Wyjmij dysk przetrzyj i włoż dokładnie. Też tak miałem i poprostu cos nie łączyło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

dzięki majka pozdrówki dla Wszystkich Forumowiczów:)) <poza pasożytami>
TESTYDOPOLICJI hehe ty na pewno masz sprawdzone hihi no to jak masz lepsze testy to przesyłaj je za free!!!!!!!!!! na szczęście na tym forum nie przebywają głupie gąski i ludzie sami ocenią co wolą testy za darmoche czy testy za 35-50zł free:)) pewnie cie zszokuję ale mnóstwo osób pisze do mnie po zdanych egzaminach i wyniki np 39 pkt jak na "zły/niesprawdzony test" są zadowalające:))ja sama zdałam test bardzo dobrze:))

dla wszystkich zainteresowanych testami
pomocna11@wp.pl

do błękitna
MS w łodzi w lipcu .... tam są testy 2albo 3razy w tygodniu także w miesiącu będzie co najmniej 8 MS .... na test wchodzi 5-6osób <tj na kompie> a poźniej sie czeka w kolejce na rozmowę do pani psycholog za jakieś 2dni po MS będziesz miała PZP 50% ze będzie go przeprowadzał bardzo flegmatyczny psycholog.... jak na niego trafisz to radze wziąć tydzień urolpu koles nie potrafi zorganizować sobie czasu i za jego podpisem możesz sie nachodzić.... czasami podpisuje on obiegówke od reki a czasami "się nie wyrabia" i kaze przyjechać do szpitala MSWiA <tam jest poradnia PZP> i tam trzeba na niego czekac czekac .... czekać.... a on po 5 godzinach mówi ze jednak dzisiaj nie ma czasu się podpisać....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

Przed wyłączeniem płyty w kompie nie zostawiałem, nic w nim nie zmieniałem, twardy dysk wyjąłem i obczyściłem z kurzu ale do biosa się nie odzywałem bo jak do niego weszedłem to nie wiedziałem gdzie mam tych ustawień szukać, a że się na tym zupełnie nie znam to mógłbym tylko zaszkodzić bardziej. Poradzcie kto w miarę szybko mógly się tym zająć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

PS.piszcie więcej na te tematy też na dniach odbieram mieszkanie więc musze sie dobrze przygotować - napisz chociaż czy to spółdzielnia czy deweloper???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

Co znaczy według Pana pseudo redaktora słowo "barkowało?


"...Pijany tatuś posadził za kierownicą 12-letniego syna. Niewiele barkowało, a mogło dojść do tragedii..."
cz

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=18219

zapewne zaraz post zostanie poprawiony a mój usunięty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

Zeby cos zrozumiec,trzeba zaczac myslec- poprawnie. Zycze tego niektorym. Pewien filozof zauwazyl,ze z glupcami nie mozna prowadzic dyskusji,ale wyslac ich na nauke.
Glupiemu mozna mowic ze tak i tak,a on swoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

MOTYLEK- fotki poszły, ale jak coś to pisz na maila.

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski


pewnie juz ktos zatankowal i zwial ze stacji na Twoich blachach,ale spoko zglos zgube i dostaniesz nowe blachy i kwit,pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

jak znajdziesz chętnych to możesz gdzieś wynająć sale i pograć, mogę się przyłączyć ;) grałaś kiedyś w piłkę ręczną?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

Witam. Niedługo wpadnie mi trochę gotówki do kieszeni i tak se pomyślałem że nawet fajnie byłoby mieć skutera 50cm3. Czy ktoś może powiedzieć jakie poniosę koszty prze zakupie i następnie jakie koszty będę ponosił przy eksploatacji ?jakie tam są opłaty i w ogóle :P A i jaką maszynkę byście polecali :D


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

"System ktory juz masz byl tak zawalony ze poprostu cos sie poprzestawialo i trzeba by bylo sformatowac"



Jak system może być zawalony ??, zawalony to może być dysk twardy, co objawia się dużym spadkiem wydajności, w systemie operacyjnym nic się samo nie "przestawia". Autor pytania wyraźnie powiedział, że nie ingerował, w strukturę podzespołów komputera, jak również nie majstrował w biosie, moim zdaniem, choć mogę się mylić jest to uszkodzenie hdd, lub plików startowych systemu Windows, w praktyce spotkałem się z takimi przypadkami, nie neguję jednak iż może to być problem tak prozaiczny, że aż śmieszny czyli np odpięcie taśmy z hdd, lub z płyty głównej.

radzę jednak aby jakiś "fachowiec" zobaczył co i jak z tym sprzętem, bez jakiejkolwiek elementarnej wiedzy można narobić więcej szkody niż pożytku.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

jak zawsze białystok decyduje co w Łomży najlepsze, u siebie robią wszystko żeby ludziom żyło się lepiej ,a u nas kroją i duszą, przystanki z informacją gps,bo już normalne inf. nie wystarczają,nowe autobusy,nowe drogi,teatry centra handlowe ,a u nas likwidują to co najważniejsze bo chodzi o zdrowie , i o przyszłość warunków rodzenia matek o przyszłość Łomży ,bo te urodzone w Łomży dzieci to nasza przyszłość, stwórzmy im godziwe warunki przyjścia na świat ,pierwsze godziny życia są też ważne dla matek,dzieci rodzin to się pamięta całe życie czy włodarze chcą ,żeby ich decyzje pamiętały pokolenia , dla pieniędzy rezygnują z godziwych warunków ,albo chcą coś osiągnąć znowu kosztem tych bezbronnych!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

zgadzam się,6ty podpunkt powinien brzmieć :mam to sonde głęboko w d....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

pewnie jakaś hurtownia sonduje zapotrzebowanie łomżyniaków w zbliżającym się sezonie grillowym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma zgody na nowy "cud" D.Tuska: ratowanie euro bogatych kosztem Polski

Ja nie wiem, czy jest jakikolwiek sens, zeby w to wnikac.. Ja osobiscie bede miala okazje zobaczyc, co to za miejsce, jak przyjade na wakacje, bo tymczasowo przebywam zagranica, a mieszkam na ul. Poznanskiej. Bardzo ciekawi mnie, jak to wszystko bedzie wygladac. Moze troche za surowo ocenilam wlasciciela i Amnesie Maxx, ale strasznie bylam rozgoryczona faktem, ze Atom juz nie wroci.. Coz - dotarlo do mnie, ze taka jest kolej rzeczy. Nie bede tego wiecznie oplakiwac, ale nie kryje, ze ciezko mi w to wszystko uwierzyc. Mam nadzieje, ze z tym hip-hopem, to nie bedzie zbytniej przesady. W Lomzy praktycznie wszedzie slyszy sie muzyke POP, czasem hip-hop, a nie ma tak naprawde prawdziwego klubu z muzyka CLUBOWA i moze dlatego staje w obronie Atomu. Mam nadzieje, ze wlasciciel Amnesii Maxx wezmie pod uwage to, jaka muzyka kiedys byla tam grana. Osobiscie, mam nadzieje, ze bede miala okazje zobaczyc, co tam sie dzieje, bo powiem, ze jestem baaaardzo ciekawa. Jesli moglabym zapytac, jacy Dj'e beda mieli okazje zagoscic w klubie Amnesia Maxx? Bardzo mi zalezy na tej wiedzy..

P.S.- Przepraszam, za moje wczesniejsze wybuchy mendzera i pracownikow ;)

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org