piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

A to tak dla przypomnienia:
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=152918&t=152918

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

better tak Cie czytam i czytam i już nie mogę patrzyć już powoli mam dość tych Twoich ach... i echh... jaki to Twoj kebab jest świetny i ile Ty masz stałych klientów,bo z tego co widzęto nie kązdy tak Ciebie chwili jak Ty mówisz, zreszto sam byłem i nie zachwycił on mnie, chłopie niech Ci sie wiedzie jak najelpiej, ale troche pokory bo sie zachwoujesz jakbyś miał Bóg wie jaką restaruacje z prawdziwego zdarzenia a to przecież zwykły Kebab nic wiecęj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

jesli podstawowka to tylko 7 nie czepiaj sie 5 nie patrz na to ze masz blizej. 7 jest to klasowa szkola z fachowymi nauczycielami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

Pomiędzy tymi dwiema szkołami wybrałbym 7-kę. Wystarczy popatrzeć jak ta szkoła wypada w egzaminach :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

Argumenty przemawiają raczej za SP5 przeciw SP7.

1. SP5 remontowana, zainwestowana, docieplona
(nowa elewacja i stolarka okienna PCV) placówka, stołówki, szatnie, sale komputerowe (2 lub 3) "Szkoły z klasą" itd.
SP7 zaczyna dopiero się budować sala gim. - bedzie kilka lat plac budowy. Standart wewnątrz i na zewnątrz : późne lata 80-te. Niedocieplone ściany , stara stolarka okienna i drzwiowa. jak zaczną to robić to znowu kilka lat w kurzu dzieci będą siedzieć.
2. SP5 Przyzwoita sala gimnastyczna (po remoncie) , bardzo dobre nowiutkie boiska: trawiaste i poliuretanowe ( Chyba standart ORLIKA 2012)
SP7 sala gim dopiero powstaje, istniejąca jest malutka i nieremontowana od lat, boisko: jakie boisko ????
3. SP5-Duży parking, dobry dojazd i mozliwość bezpiecznego dojścia pieszego przez osiedle bez kolizji ruchu kołowego
SP7- parking masakra do wyrzucania dzieci prawie w biegu. Uroczystości szkolne to prawie wojna. Bardzo niebezpiecznie dla dzieci z uwagi na duży ruch kołowy.

Wyniki nauczania : cóz tabelki to jedno a życie to drugie. Znam wielu ludzi z wysoką pozycja zawodową po jednej i po drugiej szkole. Chyba ważniejsza od tabelek jest praca RODZICA włożona w wychowanie dziecka. Szkoła ma tylko pomagać.

Wybór należy oczywiście do Ciebie, jednak próbuję zawsze zestawiać plusy z minusami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

tylko nie na poboczu! taki syf do rowu wlewac?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

Jestem po 7-mce i zdecydowanie przemawiam za tą szkołą. Nowe boisko jest ;) zostało tylko postawić bramki co będzie zrobione w kwietniu, i już w maju będzie oddane do użytku. Remontowana sala? O czym Ty mówisz? Jaki kurz w środku? Remonty są robione co wakacje, jak w każdej szkole. Sala nie jest remontowana, ani budowana nowa. Może jest i mała, ale nauczyciele potrafili urozmaicić zajęcia WFu z tego co pamiętam. Bardzo dobrze wspominam lata spędzone w SP7. Uważam, że to najlepsza podstawówka w mieście, a najwyższy poziom nauczania w mieście - to już nie podlega żadnym wątpliwościom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

może tam talony na benzynę rozdają...

znam osobiście kilku co nie płacą za mieszkania po kilka miesięcy i spółdzielnia im umożyła długi, w caritasie pierwsi w kolejce i te hu*e za miesiąc kupili sobie auto za 20 tyś i gitara

to już nie chodzi o to kto jak kombinuje tylko nie wiem jak taka osoba może rano patrzeć w lustro... chociaż takim świniom to nawet jak na morde naplujesz to powiedzą że pada deszcz

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

http://4lomza.pl/index.php?wiad=15357
Tu są wyniki sprawdzianu w łomżyńskich podstawówkach w ubiegłym roku. Która szkoła lepsza chyba nie trzeba tłumaczyć.

polecam też stronę http://www.wynikiegzaminow.pl/
Tu są wyniki egzaminów zewnętrznych wszystkich szkół w Polsce w poszczególnych latach.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

Cytat:

gdzie policja?


Na DC++ sama ściaga ile się da

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

Tak powstają plotki...ktoś coś przeczytał, powiedział komuś, a ten powtórzył kolejnemu- dajcie na luz z tymi wywodami bo szarpiecie się jak hieny między sobą, a do sprawy to nic nie wnosi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

na sikorskiego,byle nie w świecie opon.ja kupiłem i poraszka wielka!!!

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

Dzis jechałem Poznanska to tam stali ok godziny 13-14.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

Własnie co będzie w gimnazjum??? Dla mnie to jest trochę dziwne żeby w 4 kl. podstawówki dziecko musiało robić plakat o dotacjach z unii europejskiej... W tym wieku dziecko powinno mieć czas na zabawę i na naukę! Wtedy być może z większą ochotą by się uczyli!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

kto zna wynik meczu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

5:0 przegrał





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

Dzieki ;)

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

a jakies typowo obiadowe to tylko przy prokuraturze chyba alicja czy jakos tak a ceny nie wiem jakie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

Jeżeli obiad typowy to Bar ALICJA na Szosy Zambrowskiej lub też w Bistro na stacji BP.

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

majka3 jeszcze niestety nie :( no ale coz musze czekac. Boje sie jeszcze tego WZ bo jedni pisza ze loozik a inni ze pytania z ustawy o policji i niewiadomo pod jakim katem sie przygotowywac a Ty co myslisz majka3

pozdro :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

Nie złe i nie drogie obiady można zjeśc na Starym Rynku pod filarami- bar! bliżej od ul. Giełczyńskiej. Naprawdę polecam!!!

Kuchania domowa- pychotka:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie"

Strażak masz zupełną racje,seks rozpala ciała,a na dłuższy czas będąc w związku serce i uczucie do drugiej osoby wtedy nie bardzo sie liczy,tylko przyjemnośc jaką otrzymuje od tej osoby,a gdzie w takim razie miejsce na szacunek,miłość skoro traktujemy kogoś jak rzecz do zaspokojenia naszej rządzy...?!Tylko serce wrażliwe,szczere i bezinteresowne naprawde KOCHA...Moim zdaniem trzeba na nowo się zapytac SAMEGO SIEBIE czego chcę od tego związku czy przyjemności(NIE DOTYCZY TO TYLKO SEKSU) czy prawdziwej miłości....czas na refleksje...pozdrawiam serdecznie:-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org