sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WLADCY ŁOMŻY-krolewięta!!!

Kochajmy sie! Predko! Tak szybko odchodzimy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WLADCY ŁOMŻY-krolewięta!!!

podobno 1 marca miało wejść w życie rozporządzenie dotyczące skrócenia długości egzaminu. Egzamin miał trwać minimum 25 minut. W TVP 3 Białystok wypowiadali się instruktorzy i egzaminatorzy z WORDU w Suwałkach, którzy twierdzili, że 40 minut to nawet dla doświadczonego kierowcy za dużo czasu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WLADCY ŁOMŻY-krolewięta!!!

majka3: a skad jesteś bo ja Wlkp. (słyszałem że co region to obyczaj) i tak naprawde nie wiadomo co tu bedzie bo jak narazie to nawet przydzialy nie sa rozdysponowane na kwiecień co mnie troszke dziwi :(
Ale miejmy nadzieje ze sie wszystkim uda pozdrawiam :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WLADCY ŁOMŻY-krolewięta!!!

hehe ja zapamietalem artykul pt.,, Pożar na wierzy w Piątnicy,, hehe pseudoredaktorzyna:) ale studia ma niczego sobie:d tylko za bardzo tam sie chyba chlopina nie przykladal i sa takie kwiatki:d albo po prostu ktos zalatwil fuche a teraz sobie nie radzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WLADCY ŁOMŻY-krolewięta!!!

kichu85: ja tez wlkp. :) a Tobie powiedziano ze pierwszy bedzie WZ ???
bo mi babka mowila ze jeszcze niewiadomo co 1 czy WZ czy KL..... to czekanie najgorsze....jak bedziesz cos wiedzial daj znac :)
milego dzionka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WLADCY ŁOMŻY-krolewięta!!!

Ja nawet jak by mi mieli płacić 100 tyś zł to bym sie nie zdecydował być rolnikiem. Co taki rolnik użyje ??? Co z tego ze bieże 30 tyś na miesiąc za mleko jak całe życie spedni z krowami. NA wakacje nie pojedzie bo bydło trzeba nakarmić. Odkłada tą kasę i guzik ma z życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WLADCY ŁOMŻY-krolewięta!!!

dobre he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WLADCY ŁOMŻY-krolewięta!!!

pomocna jesteś ok. matik chce 35pln za testy

antares

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org