środa, 15 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Takie adwentowe rozmyślanie

ostatni nabór w kwietniu to już słyszę o tym grubo ponad 2 miesiące bo mi kumpela mówiła która jest na szkole że tak właśnie będzie....albo zrobią tak...że przyjmą a na szkołę dopiero w następnym roku...takie słyszałam zdania na ten temat ale ile w tym prawdy to niestety nie wiem:/ kulawych ponoć teraz mają przyjmować ze względu na ten ostatni nabór w tym roku....w ogóle to poronione jest i chore...wiele ludzi odejdzie tych z długoletnim stażem i zostaną sami młodzi oj będzie się działo wtedy....a w szczecinie też tak długo się czeka na ms....także to chyba "normalne"....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takie adwentowe rozmyślanie

to jest tak zwana próba wyniszeczenia konkurencji he ............JA napewno pójde i zobaczę jak tam będzie widziałem budynek od srodka i wygląda bardzo ładnie i napewno taki klub sie przyda a konkurencja najwidoczniej sie chyba strasznie boi jak posuwa sie do pisania takich opinni na forum .....................no ale to jest poprostu życie nie ma sie co komu dziwić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takie adwentowe rozmyślanie

anak w 100 procentach popieram jakieś dresy to piszą hehe a w ich pojęciu rozerwać to nie iść z Kobietą się pobawić tylko z kolegami burakami zastawić wejście do klubu i obić komuś morde bo przyszedł z panną a zakompleksiony dresu nie ma bo go żadna nie chce hehe hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takie adwentowe rozmyślanie

a co chcesz sie wymienic na swoja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takie adwentowe rozmyślanie

no K U R W A Tego jeszcze nie bylo:d;d;d ta k u r w a maniek670 pozdrawia swojego ziomka MANKA S. co go w pupe dymal:d;d;ddlaczego nie napisales ze pozdrawiasz tez jego zone ktora sie r u ch a l a w burdelu:)jak nie znasz C W E L U sprawy i kto zasiada na lawie oskarzonych to zamilcz S U K O !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! J E B A C C W E L I TAKICH JAK MANIEK670!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i jeszcze Kurewko jedno jak smefa zlapali z towarem to maniek minutke temu wysiadal od niego z auta i za 100 metrow go zlapali:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takie adwentowe rozmyślanie

Za pani Bagińskiej było lepiej, nie ma sie co oszukiwać. Jak by mi na koła założyli blokady to zadzwoniła bym na policję. To już, za przeproszeniem, przegięcie pały jest. Nie widziałam tam żadnych zakazów zatrzymywania sie i postoju czy zakazu wjazdu, ani żadnych "kopert". poza tym o ile mi wiadomo to nie straż miejska założyla blokadę chłopaczkowi, a nikt inny nie jest do tego upoważniony. Jesli macie taki problem to zapytajcie kulturalnie pana dyrektora o co chodzi, a potem dzwoncie na policje i nie bedzie problemow. Ja bym również poczytała jakie są prawa ucznia w tej szkole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takie adwentowe rozmyślanie

Ile to już razy robił Pan błędy w swoich pseudo reportażach...?
Widocznie jest to teraz w modzie.
Pozdrawiam i życzę dalszych tematów w sprawie "SZCZYCZYNA"

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=18197


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c564337f1cd33cad.html


Teraz powinno być tak ,że wszyscy zaczną na mnie "jechać" ....

Pozdrawiam Pana pseudo redaktora "cz"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org