środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ja mieszkaniec tego miasta...

Czesio
ja słyszałem o Wandzie co Niemca nie chciała.
Ale jak Ty znasz taką co zabiła Niemca, to uważaj bo Cie zawiną i będziesz świadkiem morderstwa, albo i współudział doklepią :))))

Jeszcze nie tak dawno, to pewnie za M.S. i za Sulimę się niektórzy dawali pokroić :)))))) Wesołe, jest to forum :)))))


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ja mieszkaniec tego miasta...

filip a amedeusie to forgo jak holerea

Ja bym polecał
bar Alicja
pks smacznie i tanio
u na rynku pod schodami
Restaurajca Retro (jadłem tam kolacje z dziewczyną ) zapłaciłem około 40 zł i się najadłem
:)

nar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ja mieszkaniec tego miasta...

ty czy Ciebie? zasadnicza ruznica. jak lubisz jak ci walo tez tesz marnie z tobo

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ja mieszkaniec tego miasta...

ja sie pytam które przedszkole jest lepsze w nauczaniu i podejsciu do dzieci ? a nie oto jaki procent użytkowników tego forum powinien isc sie edukowac wiec jak niemacie zdania na temat tych przedszkoli czyli 14 i 15 to dajcie sobie spokój z głupimi docinkami


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ja mieszkaniec tego miasta...

ja sie pytam które przedszkole jest lepsze w nauczaniu i podejsciu do dzieci ? a nie oto jaki procent użytkowników tego forum powinien isc sie edukowac wiec jak niemacie zdania na temat tych przedszkoli czyli 14 i 15 to dajcie sobie spokój z głupimi docinkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ja mieszkaniec tego miasta...

bo tam twoj tata pracuje analfabeto .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ja mieszkaniec tego miasta...

oj jaśku..nie strasz..nie strasz... :PP



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ja mieszkaniec tego miasta...

Matka2005 czyżby nauczycielka czy przewodnicząca rady rodzicielskiej ? haha same superlatywy, az sam żałuje że sie tam nie ucze hahaha Z tego co słyszałem to tak jak Tomek mówi nie masz znajomości to tam nie idz proste :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ja mieszkaniec tego miasta...

Witam Wszystkich!

Mam kilka pytań co do ostatnich wydarzeń zaszłych w mechaniaku:

1.Czy wie ktoś może z jakiego powodu nie można parkować już pod szkoła samochodu?
2.Czy dyrektor szkoły ma prawo zakładać blokady na koła autom znajdującym się pod szkoła?
3. Dyktatura powraca ? Skandujmy hasło ARBEIT MACHT FREI!!!

Proszę o wypowiedzenie się na ten temat wszystkich, gdyż w tej szkole wolność słowa może przejawić się tragicznie w konsekwencjach wypowiedzianego zdania.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi a więc czyżby to było podważanie tego zapisu ??

Wyrażajcie swoje opinie co sądzicie o tej szkole.

Pozdrawiam
Sztacheta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ja mieszkaniec tego miasta...

hehe - polecam ten filmik, o którym pisze DxxxD.

http://www.youtube.com/watch?v=0XPeTCRg5Yw

Bardziej prawdziwego już dawno nie widziałem :) Należy do tego dodać brak umiejętności pisania i mówienia w języku polskim, brak podstawowej kultury i przerost ambicji u wszelkiej maści licencjatów (hehe - a co to jest?).
Jaką Wy pracę chcecie dostać, skoro nawet na pomocnika murarza się nie nadajecie?

Naprawdę - obejrzyjcie ten filmik i przemyślcie jeszcze raz swoje oczekiwania i aspiracje.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ja mieszkaniec tego miasta...

Jak otwierają biedrone to inny sklep zmniejsza zatrudnienie, więc miejsc pracy raczej nie przybywa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org