sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

a ja wole disco z pola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

gdzie zdawałeś MS.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

mimowszystko siarak zle zrozumiales...
jak by nie bylo, adamo podal sam wynik, jest wielu chetnych ktorych nie bylo na meczu a chca go znac... twoje sprucie nie ma sensu, bo adam nawet nic nie napisal... ;))

no coż, wynik mnie nie zdziwil... kiedyś bedzie lepiej


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

w rzeszowie moze wiesz jak szybko daja odpowiedz z ms

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!


Droga rebe
zapewne robiłaś kanapki swojemu ukochanemu mężowi, termos z kawa lub herbatą i z gorącym pocałunkiem, żegnałas go gdy wychodził na 7 rano do pracy. A o 15 gdy wracał z pracy był wspólny obiad spacer z dziećmi, wspólne odrabianie lekcji, a o 22 wszyscy grzecznie spaliście w łóżeczku, przepraszam Ty z ukochanym mężem pewnie nie, trochę dłużej wam schodziło zasnąć.:))))
Pieniążków wam pewnie nie wystarczało, bo jedyna pracującą osoba był małżonek, no ale cóż taka jest polska rzeczywistość.

Jak tak było to myślę , ze masz słuszny zal do policji, prokuratury, do sądu.
Ja mam żal do nich o to, ze nie pracują jak należy i istnieją takie osoby które handlują "proszkiem", rabują, wymuszają, grożą, biją, budują domy i jeżdżą super drogimi samochodami nigdzie nie pracując.
Ciekawe gdzie są dzielni urzędnicy kontroli skarbowej.

A na dokładkę, to mamy w Łomży takie dziwne sprawy jak:
- skazani biznesmeni nie siedzący w wiezieniu(pewnie to przypadek, ze szwagier generała), a prezydent jest wstanie umorzyć mu nawet podatek(dużo pieniędzy, oj dużo)
- mord w okolicach dyskoteki "Casablanka" jakoś od lat cicho, podobno dziecko innego czołowego biznesmena zamieszane w ten mord

Rebe naprawdę jest niesprawiedliwość na tym świecie, oj jest:))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

PRACA DLA NIELETNICH ISTNIEJE W TYM MIEŚCIE???

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

Ch. z wynikami ŁKS jesteśmy z Wami. Pozostaję podziękować chłopcom za walkę bo oni na pewno starają się jak mogą. Kiedyś będzie lepiej ale my nie możemy się od klubu odwrócić.

PS. Gdzie jesteście człowieczki od oczerniania ŁKSu. Przybywajcie bo mam zły humor.

PS2. Za tydzień mecz u z Concordią Piotrków Trybunalski. Zabierajcie dziewczyny, kolegów koleżanki. Ja namówiłem dziewczynę i jej się spodobało teraz czeka tylko następnego meczu z wielkim zapałem. Zabierzcie kogoś kto nie był a może sam nie byłeś:) Wydasz 10 zł mniej na piwo a chociaż spróbujesz a nuż Ci się spodoba:] Zapraszam

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

puki co to jest zima

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

wszystkich chętnych, którzy nie boją się pracy zapraszam do wysłania CV na e maila club@amnesiamaxx.pl

poszukujemy:

- barmanów/ki
- kelnerów/ki
- pomoc barowa
- kucharzy
- pomoce kuchenne

Jeśli nie masz doświadczenia to nic. Wystarczy, że jesteś pełen entuzjazmu, pracowity i się szybko uczysz.

Pozdrawiamy

AMNESIA MAXX TEAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

Czesc,mam pojecie na temat graffiti,wiec jak jestes dalej zainteresowany to prosze o kontakt firstpaintbrush@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

Zoabzczcie jak sie szuka pracy mysle ze kilkoro z was mozna by postawic na miejscu tego kolesia.
http://www.youtube.com/watch?v=0XPeTCRg5Yw
Powodzenia w szukaniu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

madziusmadzius wszpolczuje twojemu mezowi jak ty juz przed slubem latasz na prawi i na lewo za glupia wejsciowke to co bedzie potem???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

Jako że zbliża się okres zdaqania papierów do szkół i niektóre z nich organizują tzw dni otwarte. Piszcie jakie szkoły kiedy mają taka imprezę.
Zacznę: 2LO 2kwietnia godzina 17.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

Witam po dłuższej przerwie!!! Właśnie wróciłam z rozmowy od komendanta powiatowego policji województwo zachodniopomorskie.Poinformował mnie , ze nabór na 29 kwietnia jest ostatni w tym roku, ale oczywiście dokumenty jeszcze przyjmują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

raczej od razu do 1 klasy, przy pomocy w odrabianu lekcji mamuśka też się trochę poduczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

Istnieje, trzeba tylko chcieć wyjść z czterech ścian i sprzed komputera, jak to juz ktoś zauważył.
Dzieje się sporo i każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno jeśli mówimy o kulturze wysokiej, jak i masowej :)
Propozycje:
Filharmonia (2 kwietnia - koncert gospel, 16. i 30 kwietnia kolejne koncerty),
Galeria Sztuki Współczesnej (wystawa W.W. Tyc),
ROK (29 marca - kiermasz wielkanocny, 22 kwietnia - koncert akustyczny G. Kupczyk, taniec, plastyka, itd.),
MDK - DŚT (taniec, plastyka, koncerty)
Galeria Pod Arkadami (fotografia, klub poezji)
Galeria N (malarstwo)
Biblioteka Miejska (23 marca D. Odija - spotkanie aut., pod koniec każdego miesiąca Dyskusyjny Klub Książki)
itd., itp. Jest w czym wybierać! Chyba, że dla kogoś rozrywka to budka z piwem, to sorry!
Czytajcie plakaty, reklamy w internecie, trochę chęci wyszukania czegoś dla siebie! Samo nic się nie dokona, trzeba działać! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemiecka euromaszynka z dopa w tyl!!!!!!!!!!

A z posredniaka kiedy dopłaty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org