sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zdrada już oficjalnie ?

Ja miałam zabieg w Warszawie w Mavicie ul.Podleśna,wejdż w google .Można wejść na ich stonę i sobie poczytać.Metoda jaką będą robić oko nie zależy od tego ile masz kasy tylko od wady jaką masz i grubości rogówki.Nie rozumiem jakiej prawdy lekarze nie mówią?Mnie poinformowali o jakimś ułamku procenta,gdzie nie wszystko kończy się ok.Ale to wynika z wady budowy oka.Po to są badania.Na siłę nie robią ci oka,jak są złe wyniki badania nie masz szans na to,że ci coś bedą robić,choć byś nie wiem ile im płacił.Nie wiem o jakich problemach pogorszenia się wzroku po zabiegu ktoś tam mówił,nie spotkałam się z tym,a jeżdżę do tej kliniki na kontrolę już dwa lata.Na początku po zabiegu ok.miesiąca są jakieś niedogodności,ale są one tylko w nocy jak jest ciemno a świecą się światła to widzi się małą areolkę np.wokół latarni,ale to mija po ok. miesiącu.Z tym da się normalnie funkcjonować.Też czytając wypowiedzi ludzi miałam dużego stracha,ale strach ma wielkie oczy.Niektórzy boją się przyklejonego plasterka.Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć,żę gdyby zaszła taka konieczność zrobiłabym to bez zastanowienia jeszcze raz.Stres jest duży ale korzyści po wszystkim są nie do opisania.Móc widzieć wszystko z daleka to tak jakbym wyszła ze ślepoty.Ktoś kto nie ma dużej wady(miałam -8)nie wie co to znaczy.Dlatego jeżeli ktoś ma problem z oczami i żle się czuję bez wahania polecam laserówkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Nie wiem co mysla inni i szczerze mam to gdzies,ale dla mnie jezeli chodzi o radia Pioneera to sa najlepsze(nie wiem,dla mnie w tej kwestii istnieje tylko ta firma i tyle).Zauwazylem rowniez,ze jak ustawie zeby tylko gral tyl lub zeby gral tylko prawy glosnik z przodu wszystko jest oka,natomiast lewy z przodu nie gra wcale(albo słabo).Czy jest mozliwosc,ze jak podlaczylem tylko jeden glosnik zle,to moze psuc wszystko??Bo staralem sie po kolei sprawdzac czy wszystko dobrze gra i bylo oka,prawy z przodu podlaczalem jako ostatni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Hehe no ładnie ... Jeszcze klub nie otworzony ,a część ludzi już spekuluje.Jacyś jasnowidze :P
Nie trzęście portkami.
Ja na pewno odwiedze.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Z tego co mi wiadomo... To wiosna narazie jest między chatą wójta a ostatnio stodoło na lewo.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Wiosna już była.. rok temu! Ale z Was śpiochy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

wiosna będzie jak foczki pokażą się w miniówach, a kolesie w wypasionych brykach pokażą łokcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Sprzedaję nowe ubranka z Anglii i Irlandii.
Jeśli ktoś jest zainteresowany: enya30@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Na czym polega wiara? Czy wiara bezmyślna nie jest naiwna i charakterystyczna dla ludzi głupich? Czy posiadanie udowodnionej wiary jest złe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Nie pisałam o własnych doświadczeniach , tylko to co wyczytałam na forum, i te właśnie forum poleciłam . Gdy się podejmuje jakieś decyzje dotyczące własnego zdrowia, to należałoby, tak mi się przynajmniej wydaje zasięgnąć opinii większego grona ludzi co miało z tym do czynienia. Wiadomo, że gdy chodzi o duze pieniądze lekarze trochę naginają. Gdyby ten zabieg był na fundusz, to pewnie inaczej by rozmawiali. Ja nie odstreczam od tego zabiegu, bo być może po dłuższym zastanowieniu się sama podejmę te ryzyko. I nie chodzi mi o pieniądze, bo tych akurat mi nie brakuje, ale na pewno zasięgnę dużo więcej opinii niż na łomżyńskim forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

:-*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

UKS TECHNIK ŁOMŻA Zaprasza na mecz o mistrzostwo 3ligi w koszykówce dziś o 19:30 w hali na Rybakach wstęp wolny


UKS TECHNIK ŁOMŻA-MATBUD UKS ŁAPA Łapy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Najlepiej sprzedaj, tylko nie zapomnij w ogloszeniu napisac " bardzo oszczedny";)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Jak juz chcesz to polecam Auto service za okruszkiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Aha... Jeszcze jedno... Na stronie było też takie info, że będzie grał "Mickey Soph aka Dj Sopran"(jak dobrze napisałem....) i jeszcze ktoś, kogo nie zapamiętałem. Znaczy to, że ich nie będzie, czy chwilowo info się nie pojawiło bo strona w budowie... ????

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

wes idz sie ogarnij co ty na 4lomza kolegow szukasz . nudzi ci sie to idz na dwor oderwij sie od tego jebanego kompa. Kolegow na osiedlu niemasz

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

wiosna i chłopak się zakochał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

chlopak skocz do media ekspert i kup sobie drozsze pionieki takie za 80 zl z wbudowanym glosnikiem basowy i masz elegncki dzwiek i sluchasz muzyki a nie zrzytania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

http://forum.fordclubpolska.org/index.php

poszukaj tu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

no wiesz on układa duzo drożej bo tanio nie bedzie robil ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

To ty pewnie to ten tani lepak jesteś. Żenada gościu. Wcześniej pisałeś:

Autor: Adriano (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18-02-09 17:58

.. przyjme nawet zlecenia od firm i osob prywatnych a na glazurze sie znam ja robie glazure najtaniej w lomzy...i napewno jest ona polozona w 100% lepiej niz przez te firmy co chca niewiadomo ile a pozniej jest lipa

adriano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

typowy ściemniacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Szczerze to z tego co pamietam to ksiazeczka musiala byc zalozona do 1990r. (ale nie jestem pewna) by otrzymac premie gwarancyjna... Szczerze to teraz sa oferty rowniez zakladania ksiazeczek, ale ja np. nie zaloze jej dla swoich dzieci, bo to by byly pieniadze wyrzucone w bloto po latach zwlaszcza kiedy wejdzie Euro i znow beda przeliczenia...

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Doskonale wiem co oznacza taki procent.Czekam na poważne oferty.Liczcie się z tym że zechcę się spotkać,zobaczyć dowód i podpisać umowę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

http://www.youtube.com/watch?v=4yHZCMwvF1A&feature=related


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Szukam tego co najważniejsze,więc pytam. A co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

West Kolego. Zabij nudę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Może lepiej jej nie zabijaj? Hm..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

A kto ci tacy te lepaki?? Tępaki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

tak jak myslalem. tylko ciekawosc




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Ruch ac sieniaców!!!

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

ostro pojechane. Tylko kto to sieniac?

A wracając do tytułu wątku. Chyba wczoraj już nie było na sali do śmiechu?
Coś czuje, że na sali to będzie nie za długo słychać szloch.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Mówisz w szaletach? To dlatego ludzie tak czesto tam chodza!
Och te zapachy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

u mnie w pracy potrzebuja do pracy daj namiar to sie zdzwonimi bo widze ze se tu jaja robia ,a tak wogle to ludzie slabo szukacie pracy skoro mowicie ze niema ja znalazlam w dwa dni prace jak sie chce to sie pracuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

wczoraj tam byłem wieczorem z ziomkami i szła jakaś banda czeczenów.
Niby wuzek itd.
Dostali na pizde i sprawa jest oczywista..

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Mój Boże kochany. Tylko przymulone dzieci Internetu siedzą na dupie i roboty nie mogą znaleźć. Ale co się dziwić jak "inteligencja" łopaty do ręki nie umie wziąć. Tylko totalne lamy i ofiary losu w młodym wieku roboty znaleźć nie mogą... Jeszcze przez internet jakieś maile podają toć to wołą o pomstę do nieba. Ale jak się dupy nie chce ruszyć i popytać pochodzić tylko czytać ogłoszenia no to jest jak jest. Polecam oderwanie się od neta i włączenie tej części mózgu która jeszcze nie jest nim zarażona... Może jakaś własna działalność? A jak nie to klikajcie w banery na necie albo przesyłajcie konta coś tam coś tam. papkarol a Ty co tu robisz?:) Wbrew pozorom robota jest tylko ludzi nie ma. Bo każdy chce biurko komputerek kawusie i jedyna robota to zerwanie dwóch kartek z kalendarza w poniedziałek po weekendzie... Pozdrowienia dla zaradnych!

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

Tak długo się nie pociągnie. Jakoś nikt nie chce spłacać długów. Wg mnie jest to przedłużanie agonii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

http://www.pitupitu.tivi.pl/56825,ogladaj_wideo,odcinek_17_po_co_sa_gry_komputerowe.html

<object width="525" height="317"><param name="wmode" value="window"/><param name="salign" value=""/><param name="allowFullScreen" value="false" /><embed src="http://pitupitu.tivi.pl/Flash/Player.swf" width="525" height="317" wmode="window" salign="lt" bgcolor="#000000" type="application/x-shockwave-flash"FlashVars="mediaId=56825&link=false&portal=false&applicationPath=http://pitupitu.tivi.pl/&imagePath=http://i.pitupitu.tivi.pl/&videoPath=http://v.pitupitu.tivi.pl/&autoplay=false"/></object>




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

wyjątkowy koncert akustyczny - Grzegorza Kupczyka.
Występ odbędzie się 22.04.2009 (środa), o godz. 19.00, w restauracji „Retro”, ul. Nowogrodzka 157.
Grzegorz Kupczyk to legendarny polskie wokalista - gitarzysta, który decydował o kształcie polskiego rocka przez ostatnie 30 lat. Współpracował z takimi zespołami jak: ,Turbo'', ,,NON IRON'', ,,CETI'', swoim klasycznym rockowym brzmieniem wokalu, zachwyca do dziś.

Rezerwacje - bilety:
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
www.rok4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada już oficjalnie ?

do P@wcio - po pierwsze "naogladali" pisze sie razem, za to niektorzy nie naczytali sie wystarczajaco duzo ksiazek w szkole zeby umiec pisac po Polsku, bo pewnie poza szkola nie czyteles zbyt wiele .... co do filmu - nie ogladalem.

Mam dzieki wam pare namiarow - Dzieki

Pozdrawiam !

P.S. do twójPsychiatra - miales tak biedne dziecinstwo, ze to dobrze , ze urodziles sie chlopcem, bo inaczej nie miałbys czym sie bawic? Nie odpowiadaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org