niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Początek procedury...

Glosniki byly seryjne,wiec raczej podlaczone dobrze:) Radio pioneer p7000ub,glosniki alpine nie pamietam ile maja w RMSie ale,normalnie 200W i 220W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Początek procedury...

co za sprzęcior

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Początek procedury...

He He

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Początek procedury...

kiedys morze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Początek procedury...

zycze sobie dobranoc. 5 nocy bez spania nie wytszymam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Początek procedury...

Odłacz po jednym głosniku i zobacz czy jest tak jak było jesli nie to masz zasłabe radyjko.może być tak ze głosniczki kupiłeś za mocne albo za słabe. jakies parametry bys podał to moze cos wiecej Ci pomożemy.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Początek procedury...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Początek procedury...

prosze tylko nie laczyc libera ze scena hip hopowa bo mnie smiech ogarnia to jest muzyka pop i to na nienajlepszym poziomie, ta Grzeszczak ma nawet fajny glos i czasem fajnei ryknie :]

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Początek procedury...

HOHOLY

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Początek procedury...

a co ja wygladam na Xska?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Początek procedury...

jojo jakoś u połowy moich znajomych robił i dalej robi i jeszcze nikt nie nażekał powiec że sam masz firmę i akurat tam Cię polecą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Początek procedury...

nie pień się Rudy102 tylko zamów sobie operacje plastyczną bo w gminie jesteś rozpoznawalny na odległość. A prostactwo twoje nie tylko słychać ale i czuć. Mam nadzieje ,że twój świński bieg do koryta zostanie udaremnony na starcie. Nie myśl sobie ,że społeczeństwo gminy to protacka wiocha którą możesz sobie dowolnie manipulować.

Dlaczego ryj? Proste ty nie masz twarzy a coś z przodu trzeba ci jednak przypisać najbliższy ci jest ryj z formy i treści wypowiedzi.

A zapomniałam leć szybciutko świńskim truchcikiem do swego sztabiku klakierów pospiskować. Droga do Motyki to ograny temat - szukaj nowego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Początek procedury...

aleś ty mądry najpierw sie dowiedz co trzeba spelnic za warunki zeby pozniej tego nie zwracac i nie mysl ze jak ktos dostanie jakos pomoc to ma te pieniadze dla siebie naprawde ludzie to sa jacys nienormalni co takie bzdety wypisuja bo szkoda mi slow ja mam rodzine na gospodarstwie to wiem jak ktos nie wie to niech sie najpierw dowie i dopiero pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Początek procedury...

przeczytałam uważnie post missi i zastanawiam się czy wy ludzie umiecie czytac .Na Poznańskiej nie ma zaocznej kosmetologi bo nie ma chętnych.500 zł.miesięcznie .Ja kończyłam szkołę w Warszawie i zasadnicza różnica jest taka,że zajęcia odbywają się w szpitalu[fizjoterapia ,dermatologia]trudno uczyc się praktycznej strony tego zawodu nawet w najlepiej urządzonej pracowni.Praktyki są w różnych salonach a praca na jednych kosmetykach nie daje szansy znalezinia własnej drogi zawodowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org