sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

wywal kszeslo:

http://gadzetomania.pl/2009/02/20/14-latek-zabity-przez-eksplodujace-krzeslo-biurowe/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Literówka?? Przeciez szukasz jakiegos klasyka...Nie chce mi sie tracic czasu na wysylanie zdjec do Ciebie,bo poprostu chcesz sobie obejrzec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

ja tesz od wczoraj mam problemy, w innej sieci, w innym miescie. dziwne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Ja za czasów liceum chodziłam do hospicjum. Bardzo miło wspominam ten okres.
Byłam tam prywatnie w ubiegłym roku i zauważyłam, że nastąpiły tam duże zmiany, nie wiem czy na lepsze.
Musisz iść do dyrektorki (nie uprzedz się tylko jej postawą) i napisać podanie.
Na pewno jest tam wiele potrzebujących osób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Witam. Czy ktos pracował w firmie robiącej docieplenia która miesci sie w Piątnicy na przeciwko stacji benzynowej? prosze o opinie na tamat firmy,czy są wypłacalni. Z gory dzieki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

kryzys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

u mnie jest oki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

koles gdzies ma sikoraka ma maszt i napierdziela(tak przypuszczaja cb-radiowcy po namiarach na typa).Zwykly pacan z pacanowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

po takiej szkole to mozesz mi loda robic i tyle na temat tego kierunku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

tumanie ciesz sie ze Ci pal nie naj** za te swiatla w nocy nie wlaczyc? to trzeba byc juz kopletnym debilem i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Na Reymonta jest zajepiscie wysoka antena na jednym z bloków nawet dwie i nie wiadomo od czego one są to może właśnie przez to nadaje ? a oprócz CB to gdzie można usłyszeć tego cepa ;>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

U mnie sa i to dosyc czesto a nie tylko od wczoraj. Kiedys zglaszalem do nich ale twierdza ze wszystko jest ok (bo i co maja powiedziec).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

właściciel chwali więc chyba jest OK :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

no tragedia z tymi policjantami u nas w łomży wczoraj w nocy jechałem sobie i zapomniałem włączyć świateł a potraktowano mnie jak bandziora nie dość że dostałem 250 zł mandatu za co? że sie zapomniałem?

No pewnie za to, że "się zapomniałeś" ;-) W dzień - rozumiem, ale w nocy? Brak świateł i pewnie jeszcze zaparowane szyby przez tych "chuchających" pasażerów... Może akurat Ci dupę uratowali policjanci, bo jakiegoś dzieciaka nie przejechałeś 10m dalej....

i zaczęli przeszukiwać mnie, pasażerów i samochód


Ja myślę, że to było trochę inaczej.... Zapomniałeś włączyć świateł.... zatrzymała Cię policja i zacząłeś pokazywać kolegom, czy tam koleżankom siedzącym w aucie, że psy Ci mogą naskoczyć. Chciałeś pokazać jaki to jesteś twardy, a policja Ci udowodniła, że łatwo takiego twardziela ustawić na "dobre tory" wlepiając 250zł mandatu. Do tego pewnie zacząłeś im udowadniać kto ma rację i zacząłeś się zachowywać agresywnie to przyjechał drugi patrol i przeszukał Ci furmankę....

Inna sprawa, że czasem policja przegina, o czym to już wiele razy było wspominane... Ale skoro czułeś się pokrzywdzony to zapamiętaj na przyszły raz - poproś o raport z przeszukania auta, wtedy ewentualnie możesz próbować dochodzić swego... Jak zrobisz tak kiedyś to powiedz jak się skończyło takie pisanie raportu w Łomży ;-)

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

670 zł za mało by żyć, za dużo by umrzeć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Na Reymonta mieszka Marek krotkofalowiec i on nie zakloca na CB. Na CB jedynie bin laden zakloca



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

z tego co pamietam to tam sie nie pisze zdanych ocen tylko szkole i profil(o ile jest w danej szkole) a tak to chyba nic wiecej. PzDr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

...drogo?? Ja tak nie uważam, a jeżeli to jest drogo za taki wizualnie piękny samochód to trzeba jechać czymś tańszym :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

no no jedzie za miesiąc i już się ogłasza to może kogos znajdzie do tego czasu ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Majka3...co tam u Ciebie?:-))))Był już dzielnicowy?;)Ja wciąż czekam... Odezwij się jak bedziesz miała chwilke.
Pozdrawiam!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

No wiesz, w Zambrowie i w Ostrowi życzą sobie po 600 zł za cały dzień użytkowania samochodów zabytkowych, z tego co się dowiadywałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Hahahah @Hooligan117 jesteś bohaterem tygodnia dla mnie.

"mysle ze kazdy z was zazdrosci i chcialby byc kims takim o którym wszyscy slyszeli, przed którym czują respect przez samą ksywe... "

jebnij się w czoło, będzie wesoło..
To takie zajebiste żyć sobie na highlevel za haracze itp. ?

pomnik mu k**wa postawcie, jak dla was taki bohater..

A jak chcesz być takim o którym wszyscy słyszeli to są lepsze sposoby niż przewodnictwo w zgp(choćby słynne zdjęcia z mechaniaka)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Kolego. 600pln to oni biorą ale za 2 godziny to nawat do kościoła nie dojedziesz,a dalej na piechotkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Jankowo koło Nowogrodu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

a ja wierze w klocki lego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

hehe patrze temat jak rzeka ,kurde kazdy ma czasami watpliwosci lub chwile zastanowienia.Ja tez sie czesto zastanawiam jeju jakie to dziwne tyle ludzi,ten caly swiat ,te wszystkie istnienia, zbiegi okolicznosci, czemu dzieci niewinne musza cierpiec , gdzie jest wtedy Bóg. wierze w Boga bo bez jego pomocy chyba juz dawno mnie tu by nie bylo.Ludzie mysla ,dochodza to proste ale nigdy nie znajda na wiele pytan odpowiedzi bo to nie pojete dla naszych glow,dlatego to On jet Bogiem a my ludzmi:) Bóg jest milosierny i sprawiedliwy, zauwazcie tylko nigdy nic w zyciu nie ujdzie plazem za wszystko dobre i zle wczesniej czy pozniej ponosimy konsekfencje :)
Szkoda tylko ze niektorzy ludzie przypominaja sobie o Bogu dopiero gdy jest im zle, i z tad te przyslowie "jak trwogo to do Boga",eh wiem jak to jest bo i ja mam to przerobione. Dobra ludzie nie bede nawracac , ale spojrzcie czasem do tylu przeanalizujcie sobie pare momentow ze swojego zycia i zastanowcie sie a napewno znajduiecie tam tez Boga.
Pozdrawiam goraca wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

ja polecam wszystkim zespół AMOR bardzo ładnie śpiewają i ogółem super.
http://zespolamor.dzs.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

powazny ten kabriolet jebac slub tak bym go chcial xD ile moze byc warty?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Może oni są (nie) normalni ale chyba nie mieli swojego rozumu dając się wmanewrować takim "asom inteligencji" jakim jest generał;))))). Ale to niech będzie przestrogą dla innych którzy chcą sie bawić w gangsterkę i niech pamiętają że koleżeństwo sie kończy kiedy w grę wchodzą pieniądze i własne interesy wtedy kolegów nie ma. A jak przychodzi do odpowiedzialności to pękają najtwardsi kryminaliści za jakich w łomży uchodzili samary czy sulima ale oni byli tacy przez cały czas tylko udawali twardzieli tak jak myśle prawie wszyscy kozaczkowie dopóki policja nie weżmie ich na widelec wtedy jest płacz i zgrzytanie zębami taka jest naga prawda o naszej gangsterce.;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

http://allegro.pl/item583329859_cadillac_1961r_zabytkowy_retro_ostroleka_lomza.html ja zastanawialam sie nad tym

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

W tym też jest dużo prawdy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Ja polecam p. Kijka. U mnie robił meble do przedpokoju. Są solidne, można liczyć na dobrą radę, bez problemu się domówiliśmy.
To nr tel. 516 183 969

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Witam
Pani Doktor Ewa Załęska przyjmuje na
ul. Księcia Janusza 15F - prywatnie przyjmuje w:
poniedziałki i piątki od godz 16.00.

Natomiast o 1 stycznia 2009 roku ma podpisana umowę z NFZ i przyjmuje w następujących dniach:
poniedziałek: 10-16
wtorek: 8-15
środa: 13-18
czwartek: 8-15
Można umawiać się telefonicznie: 606-416-156

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Do pan i władca może lepiej postawić pytanie czy nie dało więcej rady, jakby tego nie zrobili co wyliczasz to znaczy, ze nic nie zrobili, nie będę wspominał juz o słynych wpadkach z drzewną itd., tereny pod inwestycję, wystarczyło kupić za nie duże pieniądze od syndyka "Bawełnę" itd, itp
Żeby cokolwiek zrobić, trzeba mieć chęci, a ich u naszych włodarzy brakuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

czy zna ktoś numer telefonu lub adres do dobrego jasnowidza najlepiej z łomży i okolic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

gdzies na senatorskiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

nowe glosniki tanie nie sa. dales pioneera radyjko, to teraz musisz szrpnac sie na blupunkta glosniki ze zlotymi kablami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

witam.

z tego co zauważyłam otwarcie będzie w święta wielkanocne. to można było przewidzieć. tylko mam kilka pytań:
a) po ile bilety?
b) ten liber to będzie śpiewał całą noc czy przewidziani są również inni 'artyści'?
c) dlaczego organizatorzy nie robią dwudniowej imprezy? jak to bywa jest w święta wszędzie.
d) czy sala na dole również została wykorzystana?
e) czy za łazienkę trzeba będzie płacić? (hehe)
i najważniejsze
f) z jaką częstotliwością będą organizowane imprezy z muzyką prawdziwie klubową?

w zasadzie i tak nie wybieram się tam na owe otwarcie ale obiecuję, że z racji takiej iż mam do tego miejsca wielki sentyment kiedyś zajrzę wybadać sytuację ;] no chyba że ten klub prędzej splajtuje, co jest bardzo możliwe w mieście naszym kochanym :) pozdrawiam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

bo miłość jest piękna...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

jezeli rajcy gminni wydadza kasę na upadające firmy [ wodociągi] to nie bedzie jej na potrzeby mieszkańców GMINA PIĄTNICA jest bogata
budżet grubo ponad 20 mln - nie ma dłuzszej strategi rozwoju pieniadze nie są pomnażane poprzez udział w programach unijnych i rządowych [schetynówki] widac tu najprawdopodobnie celowe działania by nie być kontrolowanym Co skapnie z subwencji i podatków to sie wyda na głupoty
przewaznie nieprzemyślane i przed wyborami żeby babcie i strażacy oddali głos ot cała filozofia rządzenia gmina
pytam się gdzie są radnin i sołtysi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Adrano skoro takis dobry to co tu sie tak reklamujesz . Dobrego majstra robota sama znajdzie. DOBREGO. wiec nie obrazaj innych bo sam robisz z siebie lepaka czytajac twoje poprzednie posty.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

A miłosc?? Ciekawe czy często się stykali w namietnosci z milosci? Chyba rzadko,bo wymarli.. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Dobra rada. Zamiast zapraszać libera, który jednak nie jest raperem na najwyższym poziomie proponowałbym zapraszać w przyszłości ludzi którzy maja uznanie w całym kraju i graja najlepsze koncerty. Mam tu na myśli np Tede czy Gural lub Peja. Dawno nie było w Łomży przedstawicieli najwyższej ligi rapu (nie licze tu występu ostr i piha'a). Ci ludzie przyciągają tłumy na swoje koncerty i sadzę, że w Łomży przydałby się w końcu jakiś mocny akcent. Zapraszając tych ludzi macie darmową reklamę w postaci plakatów na stronach tych raperów i w serwisach o hip-hopie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

bzyk bzyk




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

chyba ruchajmy się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

wynik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

siarak popieram !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

A ja powiem wam jedno,salon tych dwóch dziewczyn zaraz obok farmera nie jest godny polecenia!!!byłam tam dwa razy na zmianie fryzury i kilka razy na własne uszy słyszałam jak to pięknie obgaduje się klientki!!!mam na myśli szczególnie tą chudą wysoką blondynę-p.Monikę,nie dość,że sama urodą nie grzeszy to pod adresem zazwyczaj swoich klientek rzuca teksty typu-ta to włosów nie umyła,a od tej to śmierdzi.... i tym podobne!!!BARDZO PROFESJONALNIE....BARDZO...!poza tym skoro samemu nie potrafi się zachować,to niech nie obgaduje i niech nie wytyka innym ich wad,bo od innych wymaga się więcej,a tym czasem sama moniko jesteś bardzo fałszywą osobą!
a tak w ogóle to o szanownej P.BEACIE obok Orange na Broniewskiego też dobrego słowa powiedzieć nie można gdyż P.BEATA wyżej SRA niż swój blond łeb ma!!!zauważ w końcu kobieto,że nie jesteś gwiazdą na tym świecie i zacznij traktować ludzi z szacunkiem(szczególnie tych ,których nie stać na piękne ubrania...)
a salon AGATA przeniósł się tylko troszkę dalej,jest na tej samej ulicy zaraz nad szewcem.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

popieram !!!!!!!!!
sam znam taką rodzinę która wystawiłoa sobie chcjędę zaj....biaszcza na łożycy mają interes tylko nie na siebie po pomoc jużdzą terenówka biora paczki wędlinę nie przeżrą a potem psy to jedzą i co wy nato???
będziesz bogaty jak będziesz swiniowaty........



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

a nie pomyślał nikt, że część z tych osób mogło poprosić znajomego o pomoc w przewiezieniu? Mnie znajoma kiedys poprosila, czy nie pomoge jej. 3 osobwa rodzina dostaje 10 kg mąki, 4 kg makaronu, kilka litrow mleka itp, to ile dostaje rodzina 5-6 osobowa. Jak ciężko to przenieść do domu. Więc nie ma co sie dziwic samochodów, poprostu maja dobrych znajomych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci? Temat zastępczy PiS

Lesny dziadek nie nazywaj mnie gamoniem poprostu nie zrozumialem twojego postu - juz teraz rozumiem o co ci chodzi, ale nie wypowiadam sie na ten temat bo nie wiem jakimi furami i kto przyjezdza, takze ten post pozostawiam bez komentarza



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org