niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To po co ten krzyż w Sejmie?

tak, dokładnie naprzeciw kościoła.
Ale w sumie to może i dobrze, zostawili w taki sposób swoją wizytówkę.))
Skąd wzięli tylko takich frajerów, którzy wykupili tam mieszkania??? ))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

To ja nikomu nie wysyłam bo jeszcze do kryminału pójde :P

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Będzie można dzisiaj w hattricku obejrzeć Derby Śląska ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Na kolana i ziewaj ;] dziecko.

VERGISS MICH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Witam co myślicie spece motoryzacji o fokusie? Bo jest taki nie brzydki podoba mi sie ale kupie i okaze sie ze to badziewie orietuje sie ktos? Bo mowi sie ze ford to grat. Ale czy te nowsze tez???????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Praca "na Allegro"? Nie słyszałem o czymś takim.
Owszem, istnieje serwis "Allegro Praca" ale jest to tylko i wyłącznie serwis ogłoszeniowy innych firm, które poszukują pracowników "w realu".

Chyba, że masz na myśli pracę jako sprzedawca na Allegro. Takowej bym nie polecał, przynajmniej w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Rynek stoi w miejscu, recesja nie jest aż tak duża jak zapowiadano, ale ludzie zwyczajnie boją się wydawać pieniądze. Chyba, że to jakiś rewolucyjny produkt :-)

VERGISS MICH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

a mi że mnie teściowa z siekierą ganiała... trauma :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

VizeV: dawaj ;D mój nr GG wisi wyżej. Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

jak tu sponsorować drużynę skoro sam prezydent (czyt. miasto) kładzie przysłowiową "lachę" na to co się dzieje z klubem i moim zdaniem Koszalin nie ma z tym nic wspólnego...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Ja pierdole ludzie ! Zrozumcie jedno,że każdy człowiek jest inny!
Aniołek skopiowałaś te pytania i chciałabyś,żeby ktoś podał Ci gotowe odpowiedzi? Myślisz,że jak ktoś Ci poda swoje odpowiedzi i przedstawisz je psychologowi to zdasz? OBLEJESZ! Bo każdy z nas jest inny i inaczej reaguje na stres,ma inne złe i dobre cechy itp itd.
Nie uczcie się żadnych odpowiedzi na pamięć bo na bank oblejecie!To co w teście będzie się różniło od tego co powiesz psycholożce i koniec...

ANIOŁEK skąd ja mam wiedzieć co Cię ostatnio zdenerwowało(pyt 20),dlaczego chcesz iść do policji(pyt 5) albo jaki jest Twoj najwiekszy sukces(pyt 8 ) .
Istotą tego testu jest to,że każdy wynik jest inny bo ile ludzi tyle charakterów.Nie pchajcie się na siłę do tej Policji bo będziecie potem żałować i spierdolicie sobie życie!Wiem,że teraz jesteście podnieceni i zafascynowani po obejrzeniu PITBULLA albo KRYMINALNYCH bo ja też byłem :) Ale jeśli oszukacie test bo tylko sobie zrobicie krzywdę uwierzcie....
Popatrzcie:
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article327034/Tajemnicze_samobojstwo_oficera_CBS.html

Takich sytuacji jest dużo i są coraz częściej.Nie sztuka jest oszukać na testach bo możesz potem sobie zjebać życie jak robota nie będzie pasować.Będziesz chodził w kółko wkuwiony,dzieci i żonę bedziesz nawalał i popadniesz w alkoholizm albo skonczy się tak jak u kolegi wyżej!
Tak więc powtarzam jeszcze raz NIE PRÓBUJCIE OSZUKIWAĆ I UCZYĆ SIĘ CZEGOŚ NA PAMIĘĆ,A ZARAZEM ROBIĆ Z SIEBIE KOGOŚ KIM NIE JESTEŚCIE!

Założyłem ten temat i pytanie jakie w nim zadałem brzmiało:"

Autor: MasaViV (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26-01-08 08:26

Witam!
Czy jest ktos kto zdawal w/w test i mógłby opisać jego przebieg ?

PRZEBIEG!Widzicie? Nie prosiłem o podanie odpowiedzi na pytania tylko o opis przebiegu testu i dobrze,że nie prosiłem bo pewnie jakbym miał odpowiedzi to oblałbym.

Psycholog nie jest waszym wrogiem i nie ujebie Was specjalnie tylko dlatego,że żona mu nie dała zapewniam Was.Taka jego praca,że musi ocenić czy dana osoba nadaje się do wykonywania danego zawodu czy też nie. A że Policja to specyficzny zawód to dlatego dużo ludzi oblewa.To że ktoś z Was obleje test nie znaczy,że jesteście chorzy psychicznie albo jacyś nienormalni! Po prostu nie nadajecie się na policjantów,ale za to może bylibyście świetnymi malarzami,piosenkarzami albo pisarzami ,a może za to jakiś policjant ma 2 lewe ręce i dobry jest tylko w robocie policjanta a do żadnej innej by sie nie nadawał :)

Tyle ode mnie dla Was :) Mam nadzieje,że ktoś wyciągnie wnioski bo sporo się nadrukowałem.... Pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Oj znikaja, znikaja tematy... skrytykowalem Walentynkowa akcje kleru i temat znikl...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Ps. I trochę więcej kultury....

Czym jest dla mnie PiS?
Gównem!






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

http://www.swiat.biz.pl/prezenty/prezenty.php



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Hehehhehehehe pokemony.,..

Czym jest dla mnie PiS?
Gównem!






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

normalnie, przekręć kluczyk który masz do alarmu i już więcej nie zawyje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Dziewczyno ja tylko próbuję Ci pomóc! A kultury nie wymagaj bo w tej pracy do której sie ubiegasz kultury nie zastaniesz :) Przyzwyczajaj się wiec.
Jakbyś przeczytała tego posta wyżej i wzięła go trochę do serca to może i zdałabyś,ale z tego co piszesz mogę wywnioskować na 100%,że tego testu nie zdasz i mówię to tutaj publicznie na forum :) Niedługo wszyscy zobaczą,że miałem rację,a Ty będziesz tego przykładem ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

niemam kluczyka :) samochód z 3 ręki wiec tak to jest..Nie da się jakos bez kluczyka?

Czym jest dla mnie PiS?
Gównem!






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

jak to sam autoalarm to wystarczy go od prądu odłączyć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

a co z placem zabaw dla dzieci jak sie niemyle to oni chyba niemaja go,przeraza mnie ta okolica polowa-woj.polskiego a wasze odczucia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

To piszcie konkretnie co i jak :) bo to nie odkurzacz ze wtyczke z gniazdka wyciągne :P a jak nic nie wymyślicie to ja naprawde z ta siekiera spróboje bo juz mnie dobija ten dzwięk :D hehe Pzdr.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Jak by coś takiego nadal istaniało.Piszcie śmiało



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Ty sobie ja sobie, poku co siedzisz u rodzicouw na karku w tej lomzy. zacznij robic na siebie i pogadamy

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

jak z Kryszaka najczęśćiej bujda wykonawcy biorą kasę
a "cel społeczny" dostaje przysłowiową złotówkę = 1 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Ale o tym koncercie G. Kupczyka nikt nie mówił, że będzie charytatywny?
Z tego co czytam ma to być koncert akustyczny.
Wilson czy Czesław też nie grali charytatywnie. Jutrzejszy koncert A. Pierończyka też nie bedzie miał takiego charakteru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

ja tez tak mysle jak OjciecR ze ten wibrator bedzie najlepszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Witam,

proszę o Wasze opinie na temat sal weselnych w Kisielnicy i w Budach Czarnockich. Co Wam się podobało, jakie mieliście/ macie do nich zastrzeżenia? Która Waszym zdaniem jest lepsza?

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Czym jest dla mnie PiS?
Gównem!






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

popieram Royal, 100% racji
co powiecie na Kmite Zabierzów, gdzie grali w miarę dobrze, a sponsor się wycofał ? Należy wycofać się z rozgrywek, a nie wystawiać się na śmiech kos, jak np. Stomila czy Grajewa. Zamiat wydawać pieniądze na to runde, lepiej formalnie stworzyć nowy ŁKS lub słacić bądź umorzyć długi. Tak dłużej być nie może, trzeba teraz Nam odważnych decyzji . . .

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Ja wolałam Scully :-)

Czym jest dla mnie PiS?
Gównem!






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Ja mialem wesele w Pasjonacie w Nowogrodzie i było zajebiście POLECAM!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

ja pisałam " szkoda że.... nie będzie....."
jeśli ktoś promuje ten występ to ma coś z tego......... a ja bym chciala, żeby te wystepujące gwiazdy, coś przy okazji dały tym najbardziej potrzebujacym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

A ja uważam że w tym klubie poza piłkarzami i trenerem jest wiele więcej "łbów" które wyciągają łapy po klubową kasę, bo logicznie myśląc za tych parę milionów co przeszły przez klubową kasę można było "coś" stworzyć na przyzwoitym poziomie, a tu co jest- BANKRUT i dopóki nie wejdzie poważny sponsor który będzie jednocześnie zarządzał klubem to w tym mieście będzie można pomarzyć o jakimś poważnym klubie. I niema co mieć pretensji do prezydenta tej "upadającej prowincji" że nie chce dać pieniędzy na długi bo proste on ich nie narobił, a przy takim kryzysie jaki jest ta kasa przyda się na coś naprawdę pożytecznego. Może głupio to zabrzmi ale jestem kibicem eks-ŁKS-u i też bym chciał żeby chłopaki grali. Dlatego WŁODARZE tego FC ŁOMŻA jak ja nie mam paliwa w samochodzie to go nie pcham tylko kupuje paliwo i jadę dalej, a jak nie mam kasy to porostu nie ruszam autem z domu tylko chodzę piechotą i nie proszę nikogo żeby mi wlał paliwa..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

legenda rocka...
suuuuper określenie :D

tak pasuje jak do stachurkiego jakieś 10 lat temu na pikniku w nowogrodzie "wokalista wszechczasów" bnuhahahahahahaahaaaaaaaaaa!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Kup jej pierscionek,moze taka srebrna,grubsza obraczke i wygraderuj od spodu date kiedy zaczeliscie ze soba chodzic i swoje imie,sobie mozesz tez taki sprawic tylko z jej imieniem.Troche drogo ale mysle ze powinna byc zadowolona:) Jak nie chcesz sie wykosztowywac kup jej roze i napisz wiersz ...ach...:) Zycze milego dnia kobiet:) bPzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Piszą mandaty dla osób, które parkują przy byłej elektrowni na Sienkiewicza. Ostatnio widziałem jak trzech ,,czarnuchów'' siedziało w samochodzie, a jeden najmłodszy, na deszczu stał i wypisywał :) I po to trzeba aż czterech chłopów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

ludzie co wy wypisujecie...
od kiedy AFN to pompa :D
przecież to zwykły wtrysk :D

pompo-wtryskiwacze wychodziły w wersjach 115KM (AJM i jeszcze jakiś jeden), 130KM (nie znam oznaczenia) i 150KM (ARL).

Ogólnie to teraz jeździ tego tyle, że ja zastanawiałbym się nad czymś innym :)
Ale jak już się napaliłeś na te dwa auta to bierz pod uwagę TDI > 110KM, albo 1.8T bo reszta w ogóle nie jedzie :P

Jak audi to s4, rs4, a jak pasek to w8 :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

dobromil takim słownictwem pokazujesz ile masz IQ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

tak :D
1. wypisuje mandat
2. sprawdza czy 1. dobrze wypisał
3. obserwuje otoczenie w razie nagłego ataku :D
4. pilnuje, aby w samochodzie nie zrobiło się za zimno i podkręca ogrzewanie rotfl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

nie wiem co napisać bo to nie mieści się w głowie ani w dupie aby doprowadzić do praktycznie upadku ŁKS Łomża. Pytam się gdzie idzie kasa w tym mieście? Bo na drogi to napewno nie , na wiele innych spraw tez nie ,na klub nie - więc gdzie ona jest?
Tylko potomkowie roztrząsaczy gnoju potrafią tak spartolić sprawę tego klubu.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Ja osobiście polecam Relax, sporo sprzętu, kultura, godziny otwarcia też są dobre no i przede wszystkim tanio, 50 zl kosztuje karnet, jeżeli masz legitymacje :)) Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

a mnie sie snil sen

Czym jest dla mnie PiS?
Gównem!






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Wlasnie jestem po TSF i Two. Ze tak powiem - pro forma - pierdnięcie komara itd, także tym etapem nie stresujcie sie i na pełnym luzie do tego podejdzcie. Egzaminatorzy wlaczaja stoper dopiero jak wstaniesz z materaca a nie po slowie start, nie zwracaja uwagi na wieksze bledy techniczne, mozecie noga nawet wyjsc z materaca i tak nie przerwa testu, zajebiscie sa w porzadku, mili. Nie ma sie czego obawiac. Powie mi ktos czy na telefo nw sprawie umuwienia się na MS trzeba czekac czy samemu zadzwonic ?

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

niech wkoncu ten łks sie wykonczy i bedzie po sprawie nudzą mnie wasze polemiki na temat tego klubu zeby jeszcze dobrze umieli grac trzeba całkiem zamknąc tą bude i nie marnowac na takie gówno pieniędzy łks bye bye

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

22.00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

moze da cos zalożenie nowego konta bo jak był wybór filtrów to nie trzeba nic wybierac i bedzie wszystko ok

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

wspierać sledziucha bleee !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Bardzo fajna inicjatywa - świetna strona! Dobra robota.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

A ja dr Pióro nie polecam!!! Monitorki nad głowami nic nie dadzą, jeśli stomatolog to partacz:( A tak jest w przypadku dr Pióro, byłem u niej z moją córką i trzy razy miała ten sam ząbek robiony, bo ciągle jej plomba wypadała i oczywiście za każdym razem Pani dr próbowała mi wpierać, że to inny ząbek. Paranoja jakaś, jakbym do 10 liczyć nie umiał. Tak więc odradzam gabinet Państwa Pióro!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Karafla masz racje ja niemam linku..ja mam zdjęcia :D i widzialem je jako jeden z pierwszych ;] Co do tej twarzy to nie bede się wogóle wypowiadal bo zalosny jestes .. haha pokaz swoj ryj ziemniaku zapeziały zaloze sie ze jej pryszczata **** malo sie od twojej mordki rózni ;] Pzdr.

Czym jest dla mnie PiS?
Gównem!






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

w bagarzniku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

w Choroszczy jak się jedzie do Białegostoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

ja tez czytalem ze chlopaki z penisem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

owszem ladne, ale co z tego?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Witam,
Ten wątek dał nam dużo do myślenia, ponieważ od powstania klubu nigdy nie mieliśmy tak wielu sygnałów na złą obsługę.
Mówię tu zarówno o tym wątku jak i o sygnałach, które docierały do nas osobiście.

Dlatego też postanowiliśmy rozstać się z dotychczasową obsługą i zatrudniliśmy dwie nowe osoby.

Postaramy się szybko wdrożyć ich do pracy w naszym klubie, jednak za ewentualne niedociągnięcia z góry przepraszamy.

Przez jakiś czas stali klienci pewnie będą musieli mówić jakie piwo im podać lub jakiego drinka ;o)
Ale jesteśmy przekonani, że nowe osoby szybko nabiorą wprawy i nie bedziecie już mieli powodów do narzekania na poziom obsługi w Klubie 54

pozdrawiamy
Klub 54

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

A tak na serio zalezy jaki rodzaj muzyki preferujesz...(?)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

Osobiście sie z tego cieszę, gmina, jak i mieścina Śniadowo zasługują na coś wiecej. Zaremba niech wróci do roli szarago miszkańca, niech sie weźmie za robotę na gospodarce, niech płaci podatki. Może nabierze szacunku dla wartości pracy ludzkiej, na wójta w obecnej rzeczywistości
i służebnej roli jaką powinien spełniać dla mieszkańców, ten człowiek sie nie nadaje. Rozdawnictwem publicznych pieniedzy chce utrzymać stołek. Tylko, kto po nim to wszystko wyprostuje ? Gmina przy takim
włodarzu znalazła sie w ogonie Podlasia.

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

A kiedy Scorpions ma zagrać w Sopocie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To po co ten krzyż w Sejmie?

W ekonomie jest :) i mam hasło



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org