niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nieudacznikom pozostały bojówki

prosze o opinie i adres w miare przyzwoitego stomatologa który lub która przyjmuje na kase chorych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Głuszkowski na mazowieckiej ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

prawie każdemu dają Wize :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

majka3
No widzisz...W poniedziałek Ci napiszę na pewno co się u mnie działo!!!Szkoda, że nie jesteś przede mną;-) Najbardziej boję się rozmowy z psychologiem...,ze zorientuje się jak jestem zdenerwowana!!! Juz jak tylko o tym piszę,to mi się ręce trzęsą;)!!!!

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Pani Szuksztul w budynku koło 4plus nad apteką(tu gdzie salon ORANGE jest, Reporter itp.), bardzo dobra dentystka. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

fantazjusz niestety prawda boli ale tak było .A wizytówką Łomży chcesz czy nie była zawsze Katedra i będzie nadal.Z tobą gorzej niż z dzieckiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki



Elos ! Miałbym małą prośbę potrzebowałbym materiały ,aby się przygotować moglibyście mi wysłać na e-maila dada12@op.pl z góry wielkie dzięki :) Jedzie ktoś na testy do Katowic 21marca ?? Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

ja za 100zl 45000

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki


Elos ! Miałbym małą prośbę potrzebowałbym materiały ,aby się przygotować moglibyście mi wysłać na e-maila dada12@op.pl z góry wielkie dzięki :) Jedzie ktoś na testy do Katowic 21marca ?? Pozdrawiam




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

mam pytanko wie ktos moze co bedzie w poradni psychologicznej w szpitalu MSWiA byl juz ktos tam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

jak tak czytam to patrze ze wiekszosc nie rosumie polityki naszego kraju... hym aby uratowac ŁKS potrzeba poltora miliona zlotych... po nastepne mowicie ze ŁKS jest nie wazny?? tylko karate siatkowka koszykowka... a porownajcie historie tych sportow... wewdlug mnie ŁKS byl jest tradycjo miasta i nie mozna tak sobe go zamknoac zlikwidowac... to tak jak bys katedre zburzyl... wedlug mnie miasto powinno dokonac wszelkich staran aby ŁKS mogl normalnie istniec... a jesli mowicie ze drogi nie potrzebne to łżecie jak psy... a jak by nawet ieniadze polecialy do tej afryki to plakali byscie ze pieniedzy nie ma bo Rada nie potrzebnie je na biednych do afryki wyslala... ludzie a jak wam tak bardzo sie nie podoba to co sie dzieje to starajcie sie o waldze tylko ze wtwdy pieniade bedziecie wysylac za granice krasc dla siebie a miasto bedzie sie robilo jak jakas opuszczona wiocha b drogi do niczego zadnych inwestycji bo pienieadzy nie ma...



ludszie myslcie myslcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Ja za 90zł,3845zł.całkiem całkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Pozyjemy zobaczymy kto nastepny a tak na powaznie to byla policja gdyz tu cytuje"łazienka była zamknieta"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

hym a wiecie czemu nie mozecie tamtendy przejechac jak nie ma swiatel?? bo durnie jezdzic nie potraficie... i jak sie czegos nie potrafi to sie szuka w tym przypadku winy w policji... ale oni tez majo prawe na przerwe i na kawe... dziwne czy wy w pracy kawy nie pijecie to tez ludzie... a 20km?hj to predkosc patrolowa... i prawidlowo niech zwalniajo ruch albo niech ustawio na al. legionow kolo kazdego slupa jakis fototradar i ustawio go na 50 km/h zobaczycie jak szybko nauczycie sie zwalniac... a jak wam sie nie podoba to idzicei do sejmu na politykow robciue reformy... albo na policjantow tylko ze wtedy bedziecie narzekac zewszycy tak szybko jezdzo po miescie ze boicie sie dzieci na dwor wyposcic... aj jak paru idiotow przeciwko policji stanie to samne obelgi ja jak kotrys w ryj dostanie telefon ukradno albo stluczke ma to pierwsze co to po policje....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

ile waży piłka lekarska? , używana podczas testu?


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki



do Listewka : waży tylko 3kilogramy ostatnio ćwiczyłem to rzucałem ponad 12 metrów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

milion pięćset sto dziewięćset.
pokażcie kupony, każdy może napisać ile wygrał hheehehe


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

ma ktoś może wyznaczony wywiad w Krakowie i wogóle tam należy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Ja 1 000 000 000 $$ za .postawiłem wszystkie pensje naszych włodarzy .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Mam pytanie po ile chodzą za metr Kw dzialki na mazurach np nad jeziorem. Okolice Piszu itd mozie wie ktos ile to kosztuje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

powiedzcie mi ile w waszych komendach wojewódzkich czeka się średnio na wywiad licząc od multiselectu? Ja jestem z KW Kraków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Mało Panu B.... syfu w Łomży ??? Może Pan B.. lub jego przydupasy oddadzą po jakieś 10 koła miesięcznie dla nich z pensji ?? To raz dwa by zamietli ten bród z Łomży. Najpierw to Panowie i Panie trzeba pozamiatać w tym chlewie ratuszu !!!!!

Czym jest dla mnie PiS?
Gównem!






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

masaviv ale w kazdym szpitalu mswia w badaniu psychologicznym chyba raczej chodzi o to samo a nie w zaleznosci od szpitala wiec sam sie zastanow co piszesz prosze tylko o info od kogos kto byl na takiej rozmowie w szpitalu mswia u psychologa
rzeszow!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

jej foty a raczej fota pół naga
http://people.ambrosiasw.com/~andrew/funny/noob.jpg
<u>...</u>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Dr. Głuszkowski ale ten starszy, przyjmuje na Polowej niedaleko sądu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

to zależny od wielu czynników, miedzy innymi czy na jeziorze przylegającym do działki można używać silników spalinowych jeżeli tak to sprzedaż ja w dobrych pieniądzach,a jeżeli nie to dostaniesz "grosze" w przenośni i dosłownie , mogę się mylić , pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

http://nasza-klasa.pl/profile/11625715 tutaj są jej foty :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

no też o tym słyszałem to juz nie tylko cały mechaniak o tym gada tylko cała łomża

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Ktoś się tym interesuje? A może przeżył? Jakie macie sposoby? :)

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

OOBE (lub OBE) (ang. out of body experience) - dosłownie: doświadczenie poza ciałem. Objawia się wrażeniem czasowego opuszczenia i egzystowania niezależnie od swego fizycznego ciała. W OOBE ma się wrażenie poruszania się, dokonywania obserwacji i komunikowania z innymi istotami inteligentnymi podczas gdy ciało osoby podlegającej temu wrażeniu jest rozluźnione lub śpi.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

out of body experience

lucid dream

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

chodzi o to że siła i jakosc niby na 100% ale nie mam głosu i obraz czarno-biały

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki




"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Pokombinuj w ustawieniach telewizora ze sposobem odbioru. Chodzi o PAL, NTSC, SECAM tylko nie wiem który ma być, dojdziesz metodą prób i błędów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Słyszałem że n-ka zmieniała ostatni transporder i byly jakieś problemy z odbiorem także może to jest przyczyna, najlepiej jak zgłosisz się do punktu obsługi klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Żebym mogła go skasować to bym skasowała, ale może to tylko administrator zrobić chyba...
A więc nikt niech już tu nic nie dopisuje, nie było tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

przechodniów jak ktos nie wierzy prosze sie teraz przejechac..CO ZA DEBIL ICH TU NASPROWADZAL I SPROWADZA DALEJ W TYM Z KATOWIC GDZIE SIE ICH POZBYTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

xxxmalutkaxxx ona ma podobno chłopaka lol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

1. Zakaz wyprzedzania jest dopiero przed przejściem i skrzyżowaniem z Sienkiewicza - od ronda można było ich "łyknąć" 3 razy..
2. Na ruchliwych skrzyżowaniach o ruchu kierowanym sygnalizacją w przypadku głównych ulic pomoc policji bardzo by pomogła. Chyba jest logiczne, że gdyby wystarczającym dla natężenia ruchu rozwiązaniem były znaki określające drogę z pierwszeństwem to by nie budowano sygnalizacji. Skręt w lewo od A7 jest męką. Połowa na drodze z pierwszeństwem nie wie o co chodzi, jedni wpuszczają inni jadą i przejechać zgodnie z prawem i wszelkimi regułami jest bardzo ciężko. Oczywiście nie mówię o "wciskaniu się" bo nie uznaję takich metod. Jeżeli nie działają światła o wiele lepiej sprawdziłaby się ogólna zasada pierwszeństwa dla nadjeżdżających z prawej. Wtedy wszyscy zwalniają przed skrzyżowaniem i jest mniejsze ryzyko kolizji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

a ja mam troche inne pytanie

chodzi mi o dentyste ktory przyjmowal rok-2 lata temu w 2Lo, taki ciemny pan w okularkach

chodzi mi o jego nazwisko i gdzie on teraz przyjmuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Ludzie tyle waszego co sobie tutaj popiszecie. Trzeba by ludzie sie zebrali poszli do Ratusza z jakimis petycjami czy cos takiego i twardo się domagali zrobienia porzadku. Co z waszego pisania na forum. Czy naiwnie myslicie ze wladze miasta cos sobie robia z waszych postow? Bez urazy ale przypomina mi to stado wron co to się zlatuja chmara, kracza ale wystarczy tupnać noga i nie ma ani jednej. Jeśli jest problem to potrzeba czynow nie gadania. Jeśli kogos obraziłem tymi wronami to sory. Tak mi się jakos skojarzylo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Wszystkich do Czerwonego Boru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Jaki prezydent, takie maskotki :))))))))))

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

a kto Ci każe chodzić na prywatne? Bądź mądry


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Rozsądek.
A apel był jak w temacie "do studentów uczelni niepaństwowych", więc jeśli takim nie jesteś to z czystej kultury nie śmieć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

masaviv czy jak Ci tam znaj mi jednegi posta ktory odpowiada na moje pytanie ty czlowieku przecztaj co pisze , pozniej sie zastanow a jak juz sie zastanowisz to odpisz jak masz blade pojecie o co mi chodzi, dla twojej wiadomosci jeszcze raz nie chodzi mi o jakis ms o ktorym tutaj wszyscy pisza tylko o rozmowe z psychologiem w szpitalu MSWiA czytaj dokladnie!! i znajdz mi tego jednego posta na odpowiedz na moje pytanie !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Robią to co zwykle - opierdalają się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

zapelnia etaty ustalone przez prezydenta . Ukryte bezrobocie . pilnuja nie pozadku zeby obywatel sie bezpiecznie czul tylko dorabiaja sledziowska administracje przez wlepianie nam mandatow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

dzięki za podpowiedzi
a może znacie wogóle kogoś taniego co się na tym zna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

ja wam pokarze jak sie rzadzi! ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

i kolejny temat o czeczencach ehhh.... nie macie czegos ciekawszego? napiszcie petycje do P."Prezydenta" a nie pieprzycie na forum....i co myslicie ze "on" to czyta..ehh..glupie te wasze myslenie...



POLSKA DLA POLAKOW!

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

ja coś takiego przeżywam co weekend....jest super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

OOBE jest dość trudne do osiągnięcia, ja podczas prób zazwyczaj zasypiam, a LD (świadome śnienie) to już jest prostsza rzecz do osiągnięcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

oczywiście po browcu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

bylo sie uczyc i isc na panstwowa a nie teraz glupich szukac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

I jeszcze jedna ciekawostaka Aliora. Bank DAJE kasę - 50 zł za rachunek firmowy w tym banku, pod warunkiem utrzymania średniego salda na poziomie 9 000zł. Można to tak nazwać, że bank płaci za to, że masz w tym banku rachunek. Tyle że to zwykła gra słów bo tak samo zapłaci (a pewnie trochę więcej) za to że ktoś ma tam lokatę na 9000zł. Ale lokatę to daje już na 11% tyle że od połowy środków, ten sam sens co 22% od ćwiartki.
Moja prywatna mądrość mówi mi, że jak forma zbyt ubarwia treść to trzeba mieć się na baczności.
A teraz kubełek zimnej wody na łepetynę naiwniaków:
Kawałek tabeli ich opłat i prowizji:
Przelewy:
pierwszy przelew w miesiącu 0 zł - hurra!!!
każdy kolejny przelew do innego banku:
w placówce Alior Banku 6 zł - 2x tyle co w przywołanym SBR
za pośrednictwem bankowości internetowej 5 zł - 10 x tyle co w SBR
Wypłaty:
pierwsza wypłata w miesiącu 0 zł, hurra?
każda kolejna wypłata w placówce Banku 5 zł - 0zł w SBR
każda kolejna wypłata z bankomatu w kraju 5 zł - ha ha!!

i macie swoje darmowe wypłaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

hehehehe dobre dobre hehe ta ostatnia podana z "naszej klasy" to bajer. panienka ma nierowno wszedzie! puste laski oj....

Czym jest dla mnie PiS?
Gównem!






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

ja tez tak mam po browcu...hehe a po wodeczce to wogole odlatuje i nie wiem gdzie jestem;D a ci co razem pija ze mna to tez lataja np.po pokoju lub w zaleznosci gdzie i wiakim pomiejszczeniu przebywaja:P :D hehehe


mow mi wescie i pros o jeszcze... :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

jeżeli masz podłączone przez euro to je dociśnij , jesli hdmi to ustawienia telewizora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

SD gdzie tu jest napisane ze to czeczency moze to tylko cwaniaki Łomżyniaki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki






ma ktos testy w Pile 14.03 ?? :) i jest z Trn ;p ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

ja polecam dr głębicką moim zdaniem bardzo dokładna lekarka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

czego stoisz na torach czego stoisz na torach!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

bez komentarza. WKURWIONYNA MAXA!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Przez kikuta lech nie odpadł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

typowa polska mentalność: jak się nie uda to wyzwać..każdy ma prawo popełnić błąd zgadzam się z Donaldem to nie przez Kikuta Lech odpadł tylko przez swoją słabą grę w 2 połowie..szkoda była możliwość przejścia Włochów, a teraz pozostaje skupić się na lidze
Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Koszt kursu okolo 500zl (2 lata temu) plus egzamin 200zl w UM przed komisja. Nawigacja nie ma z tym nic wspolne egzamin to egzamin i swoje trzena umiec topografie miasta dosc dobrze. Ogolnie pytaja o glupoty no wiec trzeba sie pouczyc, wszystkie materialy dostaniesz na kursie i tam ci wszystko roztlumacza. Warunki poczytaj sobie w ustawie najwazniejsze niekaralnosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Teran prywatny? Więc won z sadku czy jak on tam. Co robi właściciel na swojej działce to nic wam do tego gówniarze. Czy mieszkając w blokowiskach - zamiatasz chodnik na swoim gruncie przy budynku ( bo macie chyba jakąś własność terenu)?.
A Pani Frezja może i sobie kopiec usypać lub szyld - "wiocha w Łomży" ustawić, a wy możecie sobie pobzdyczyć na forum wyłącznie pierwotniaki.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

wydaje mi sie ze w ohp jest tez gimnazjum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Kryzys?
Kryzys to nam jeszcze złoi dupy.
Teraz to jeszcze pół biedy.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

Witam !!!
Ostatnio byłem na teście psychologicznym MS i się dowiedziałem ,że podobno rozmowa nie ma dużego wpływu na zaliczenie go .Trzeba poprostu zdać dobrze test na komputerze .Nie wiem na ile to prawda .może coś ktoś wie na ten temat , będe wdzieczny za odpowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

w piszu pod jakims supermarketem nie pamietam nazwy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieudacznikom pozostały bojówki

To wszystko stoi za makaronem maka i czyms tam jeszcze .
Normalnie smiechu warte i o pomste do nieba wolac jak biedny podjezdza Mercedesem ,Golfem jakas Vektra stoi jeszcze wiele innych.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org