niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawda jest niewygodna

Mam net z NEO i nie narzekam transfer spoko nie ma co narzekac

info na www.interneo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

No spoko, skad przemieszczali to wiem, a wiesz moze dokad?? I to mnie wlasnie boli, ze nie wiem gdzie oni sa:)

andrzej jarota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Evaa..... wczoraj to był "spontan"..... ....następne spotkanie jest planowane na 8 lutego w Koterii ok. 19 ......tematyka: "Popularyzacja sportó motorowych" .....może się pojawisz...?

andrzej jarota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Nie przejmuj się tak bardzo niechęcią do "ścisłych". Wynika to z beznadziejnie głupiego, ale upowszechnionego w naszych szkołach zwyczaju "wysokich średnich" i uczniów - omnibusów! Ta głupota kwitnie nadal gdy tymczasem takie widzenie oświaty okazało się błędem już ze 20 lat temu. Chodzi o to, żeby każdy uczeń w swoim kierunku poszedł na całość, natomiast w pozostałych wystarczy tyle żeby zdał. To gwarantuje póżniej powodzenie na egzaminach i dobrych wyników na kierunkowych przecież studiach. Nie będzie taki uczeń wisiał w głupkowatej "gablocie prymusów", ale okazało się, że później na uczelniach ci "średniacy" radzą sobie najlepiej. Co do szkoły to -zawsze radzę douczać się w każdy możliwy sposób i poszerzać wiedzę także poza szkołą (czesto jest to warunek dostania się na studia). A więc nos do góry i uwierz w siebie, a wszystko będzie na pewno dobrze. Wierz mi, że wiem o czym mówię! Pozdrawiam serdecznie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Czekamy na wasze uwagi, propozycje dotyczące naszych najbliższych działań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

od spsm:Na ulicy Senatorskiej na kamiennicy (w budynku gdzie znajduje się Koteria)
jest pamiątkowa tablica poświęcona Żydom z łomżyńskiego geta. Została ona
sprofanowana wstrętnymi napisami . Wstyd .Mam nadzieję ,że jest to
beznadziejny wybryk, ludzka głupota , a nie przejaw antysemityzmu. Zadaję
pytanie gdzie jest Straż Miejska ? Tablica znajduje się w bliskiej
odległości od Starego Rynku w obszarze siedziby strażników. To
niedopuszczalne ,że przez dłuższy okres czasu nie reagowano na ten przejaw
wandalizmu. Nie było mnie w tym okresie w Łomży , ale udało mi się ustaliś
,że obraźliwy napis zauważono w połowie ubiegłego tygodnia 28-29 stycznia.
Dziś to jest 3 lutego ustaliłem telefonicznie zgłoszono fakt ten w
Gospodarce Komunalnej i wydano odpowiednie dyspozycje celem usunięcia
napisów. Tydzień mija a napis istnieje. Gdzie do tej pory byli strażnicy ze
swoją spostrzegawczością?
Mam nadzieję ,ze jutro we wtorek 4 lutego napis zniknie.

Zbigniew.S.Ciszek. Skarbnik Stowarzyszenia Przyjaciół Starego Miasta

Marcin B. Sroczyński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Teraz jestem u kolegi. On ma net z INFOLAN. Chodzi fantastycznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

I to mnie wlasnie niepokoi... Bo nie dość, że życzą sobie 480PLN za instalację to jeszcze znikają ze swojej siedziby i .... czasami "trochę" trudno się z nimi skontaktować. Transfer jest zasadniczo stały. Kiedyś miałem modem 28800bps to chodziło to mniej więcej tak samo. Umowa sformułowana mgliście.

Qufer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

ciekawe czy na slowackiego i broniewskiego to dziala ?????/

aleks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

problem zlikwidowania strazy miejskiej jest wynikiem frustracji marnych , miernych i pazernych właścicieli skelpów i innych placówek handlowych i usługowych- już raz nam ostanio w wyborach zafundowali nowego prezydenta. Teraz ich radosna twórczość idzie w kierunku likwidacji straży miejskiej. Po pierwsze jest to totalna głupota. Po drugie to policja ma dbać o bezpieczenstwo na terenie miasta i dokładnie międzyinnymi Starego Rynku a nie Straż Mijeska. To,że zajmują sie parkowaniem pojazdów jest wynikiem tego ,że mieszkańcy miasta parkują swe samochody dosłownie jak chcą jak chłop woz na polu . Bez żadnej kultury , zreszta co tu o kulturze mówic , czy też o przepisach ruchu drogowego jak większość łomzyniaków ma to gdzieś bo u nich we wsi znaków nie było. Nawet działania policji jak widać ostatnio bardzo intensywne wiele nie pomagają - jedyna rada to blokady kół, usuwanie pojazdów na koszt właściciela. I dlatego działalnośc straży miejskiej chyba poszła w tym kierunku , ale chyba nie jest to cała prawda. Po prostu robią wiele dobrych rzeczy to akurat rzuca się najbardziej w oczy. Nie dajmy sie ogłupiać łomżyńskim krzykaczom pieniaczom.

calisto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Tak, wiem, że na Broniewskiego jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Witam ponownie!!! Odnośnie strony to prace dopiero się rozpoczną, ponieważ mam sesję. Obiecuję jednak, że w do piątku powstanie nowa wersja..... Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Thx za adres. A widzisz. Ja się pospieszylem i teraz mam.... 4lan wchodzil w rachube ale oni wymagali 3 osob w bloku. Mowili, ze inaczej nie ruszaja. INFOLAN wtedy sam nie widzial kiedy bedzie sygnal. Podobno mieli jakies przewalki z TPSA. Jedyne co bylo to Neo. No i mam Neo. Czasem tez nie mam.

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Żeby rozwiać wszystkich wątpliwości podam numer do Infolanu
kom. 0600156306 dom. 2150600

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Jeśli chcesz zapisać się do naszego Stowarzyszenia podajemy numery kontaktowe ;2165532 ,2164431 ,0600855848,0505003765
SPSM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Czy zdajesz sobie sprawe z tego co piszesz. Plastik i szkło obok pojemników ? Po pierwsze kto zabierze te plastikowe butelki , i czy zdajesz sobie sprawe ile ich walało by sie dookoła. Bezsens. Nikt, wiedząc że nie ma pojemnika przeznaczonego na odpady nie będzie segregował. Fajnym pomysłem było by rozwiązanie takie jak na zachodzie. Chodzi mi o automaty do którego wrzuca sie butelki a w zamiam otrzymuje sie talon na zakupy w wyznaczonym sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Jasne, mogę Ci powiedzieć co przez to rozumiem. Otóż nie zgadzam się z tym, aby każdy wyznawał jedynie słuszną religię. Nie, nie mam nic do religii - moje rodzina oraz większość przyjaciół to osoby głęboko wierzące. Jednak nie uważam za stosowne aby przy każdej okazji "nawracać" lub polecać katolickie stowarzyszenia każdemu, kogo się tylko spotyka i kto tylko myśli inaczej. Dla mnie każdy człowiek moze wierzyć w co tylko chce lub nie wierzyć w nic - byleby tylko był przyzwoity. To właśnie chciałem pokazać - nie każdego trzeba na siłę sprowadzać do pionu.
Co do likwidacji przedszkoli to mówiłeś, że wraz z żoną stracicie pracę(chyba dobrze pamiętam).Jednak jakbyś chciał sie dowiedzieć o planowane posunięcia ratusza czy też wpłynąć na decyzję RM to zawsze Ty jak i inni forumowicze mozecie zgłosić się do mnie. Ja nigdy nie patrzę na to kto jest z jakiej partii, bo czy lewica, centrum czy prawica to każdy z nas chce w gruncie rzeczy tego samego - godnie żyć. Jestem zawsze gotów pomagać - na tym między innymi polega lewicowa ideologia. Choć mało kto z forumowiczów mi uwierzy to zawsze możecie do mnie napisać e-mail. Jeżeli pomagając nie złamę prawa - pomagam zawsze.

Fracik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Popieram budowe supermarketu poza obrzezami miasta , chociaz jestem zwiazany ze srodowiskiem kupieckim.
Panie Andrzeju i Panie Bratniak, a moze tak poza miastem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

To juz kiedys bylo, ale powtorze:
"Kury Wam szczac prowadzac, a nie do polityki sie mieszac..."

A co do publikacji w GW - to bylo juz walkowane na politycznym. W kazdym razie po tym co prezentujecie mozna wnioskowac ze GW pisze prawde. Zreszta nie tylko "Wyborcza" o tym wspomina, powinniscie wiec zaskarzyc do sadu ogromna grupe ludzi majacych o was takie zdanie. Wystarczy wejsc do was na strone, poczytac wasze wypociny i poogladac strony do ktorych umieszczacie linki.

wkleje raz jeszcze:

http://www.nop.org.pl/F/rum002.htm
http://www.nop.org.pl/F/o1.htm

te zdiecia pochodza wlasnie ze stron "reklamowanych" na waszych stronach. Jest tego wiecej, tylko wchodzic i ogladac.

Powodzenia w sadzie.

ps. zasmiecilisie juz forum polityczne, zostawcie chociaz ogolne dla normalnych ludzi

pozdrawiam reszte
bezpartyjny

andrzej jarota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Czarek, wyłącz ich!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Sam czepiasz sie mamy jak rzep psiego ogona,wyluzuj sie chlopie.....
odbij od mego rodzinnego interesu i nie ublizaj mi!!!
Jezeli jeszcze raz bedziesz mnie prowokowal to dobitnie przedstawie ci swoje wypowiedzi, a od mego rodzinnego interesu radze sie odczepic.
Jezeli jestem niewyuczalny to ty jestes niedouczony.............popros blizszych masz kogo. :)

ps.mysle , ze wystarczy.

andrzejek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Nie czytam. Zdecydowanie nie. Hamstwo i prostactwo. Nie będę wymieniał nazwisk.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

Jony, forum Polityka stało się areną propagandy LPR. W imię wolności słowa i internetu do klawiatury dorwali się jakieś studenciki ze stolicy. Trudno przebić sieinnym tematom. Stąd też na ogólnym często pojawia sieto co powinno być na polityce. Wybacz nam, których polityka trochę interesuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda jest niewygodna

:))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org