czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Emerytury znanych osób.

Plusy 4Pór Roku są takie, że jest tam ładnie i przytulnie i ich oliwy.
Mi jednak nie smakuje ich pizza, ciasto jest suchawe i cienkie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

a moze ktoś jeszcze cos wie na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

jak byś nie musiał wydać kasy to dalej byś szalał??




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

dla mnie to może leżeć nawet w stanie Texas, wbijam w to oby się coś działo do przodu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

Aha i pizza jest nie smaczna, lepiej można zjeść w zwykłej pizzerii i taniej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

13 lat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

lepiej pójdź kolego do księgarni...po słownik




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

pizza nie jest w cale taka zła jest oryginalna przynajmniej, sałatki mają rewelacyjne, fakt nie jest najtaniej ale ceny w lokalach Łomżyńskich i tak są jedne z tańszych. 4 pory to przyzwoity lokal, powinni rozszerzyć menu, o kilka innych potraw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

"szmata powiedz kim jestes babo.........ja juz wiem kim jestes"

Widać ***** że to jakiś inny gatunek. Takiego debilizmu to człowiek chyba nie może wymyślić. Ja tylko wiem że nie macie swojej ojczyzny i żerujecie tylko na innych.

POLAND!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

prees w Diavolo tez mają bardzo dobry sos czosnkowy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

ale kur wa smuty pier dolicie tempe hu je ... 4 pory is gut




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

Moja siostra ma problemy z twarzą, a mianowicie z ciągłymi krostami na twarzy. Była u lekarza jednego i drugiego, zawsze kończyło się to na jakichś maściach, czy antybiotyku i dalej to samo. Ma ktoś z Was kogoś godnego polecenia, kto mógłby pomóc w tej sprawie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

mam już dosyć tych durnych tematów !!!!! zakładam swój może to zwróci uwagę admina czy kogo kolwiek aby zrobić tu porządek

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

pewnie chodzi o panią Łapińską a temat wielkokrotnie poruszany na forum..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

13294044 moje gg




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

kurcze z lidla jeszcze nie jadłem muszę iść spróbować :) jupi hehehe

'Gdybyśmy mieli tak parę portali internetowych! Wszystkie moherowe berety, uczymy się internetu!' - wołał o. Tadeusz Rydzyk podczas obchodów 17. rocznicy istnienia Radia Maryja - pisze Dziennik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

Jest u nas jakaś dobra hurtownia lub sklep papierniczy w którym kupię w miarę tanio koperty bombelkowe???? bo na poczcie strasznie zdzierają 2 zeta za jedna...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

;) wątpie żeby na PT ktoś miał ;) a jak ktoś ma to daje w zamian zapro na BTGIGS ;)

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

Cena na poczcie zależy od wielkości koperty , małe są po 50 , 80 gr a duże np. po 2zł taniej nigdzie nie kupisz . Chyba ,że chcesz hurtowe ilości to na allegro .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

co polecacie w tym roku?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

kup samą folie bąbelkową, grosze kosztuje. Jest w ogrodniczym na Kierzkowej.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

witam serdecznie! mam małą prośbę, jeżeli ktoś ma jakieś zbędne dywany, gąbki, czy materace do oddania, bardzo bym prosił o kontakt. Najlepiej żeby był to ktoś kto mieszka w Łomży. moj adres e-mail: bikerboy2008@o2.pl
z góry dziękuję i pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

a ty majty:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

A ja dziś celowo poszłam na pizze do 4 pór roku na Al. Legionów :-) I nie narzekam, była dobra jak zawsze :-) Polecam, osługa też znakomita :-) Więc nie wiem, oj poprostu zdarzyło się może raz, ale cóż życie toczy się dalej... Mogłaś zwrócić uwagę, a nie... Na forum każdy cwany, a żeby zgłosić odpowiedniej osobie to już problem...??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

dobrze ze nie przyszliscie 20.55 bo wtedy zapewne jeszcze inne rzeczy byscie znalezli oprocz włosów haha napewno kelnerki Was zapamietały i czekają na WAs haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

operty bombelkowe kupisz na poczcie na Małachowskiego. To wiem na pewno.Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

" Na zaproszenie Stowarzyszenia „WIZNA 1939” w dniu 23 października w godzinach przedpołudniowych przyjedzie do Wizny z prywatną wizytą (przed koncertem w Warszawie) szwedzka grupa rockowa SABATON, obwołana najlepszym zespołem heavy metalowym roku 2007 w Szwecji. Wizyta Sabatonu będzie zwieńczeniem obchodów 100 rocznicy urodzin kapitana Władysława Raginisa, bohaterskiego dowódcy obrony odcinka Wizna we wrześniu 1939r. To właśnie kpt. Raginis i bitwa pod Wizną stały się treścią przebojowego utworu 40:1 nagranego na płycie "The Art of War" wydanej przez zespół w maju 2008r.

Chcemy podziękować zespołowi za ich zainteresowanie tematem, opowiedzieć o bitwie, a także pokazać miejsca, o których śpiewają w utworze 40:1 . Mamy nadzieję, że obecność Sabatonu na polach bitwy pod Wizną, obecność przy schronie, w którym poległ bohaterski kapitan, a także widoki z Góry Strękowej, dostarczą naszym gościom szczególnych odczuć i wrażeń i będą inspiracją do nagrania kolejnych utworów.

Miło nam również poinformować, że podczas wizyty w Wiźnie zespół zaplanował krótkie spotkanie z Fanami - pod pomnikiem ku czci Obrońców Wizny, ok. godz. 8.50, na które to spotkanie wszystkich serdecznie zapraszamy."

http://www.youtube.com/watch?v=KBwwFsKTJGs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

Podłączam się do pytania ale kto w jaki sposób i za ile udostępnia internet na ul.Woziwodzkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emerytury znanych osób.

Zależy też od samochodu. Np Toyoty nie podłączysz w Łomży. Spróbuj na wylocie na Nowogród po prawej stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org