sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wybitne osiągnięcia uczonych 3

Co do tych NAJBARDZIEJ NIE MIŁYCH to jedna taka pani obsługuje w 54, taka młoda blondynka z krótkimi włosami, często ma włosy w kucyku. Mój brat był świadkiem jak jeden z gości zamawiał 4 piwa, a ona podała 3, na co klient powtórzył grzecznie że prosił o 4 , a wówczas ta "przesympatyczna" pani oburmuszyła się , nakłapała dziobem jakichś totalnych bzdur no i podała to piwko... w dodatku mówiła to wszystko z wielką agresją :/ Wygląda na to , że chyba pracuje tam za karę heh Na miejscu właścicieli lokalu bym ją od razu zwolnił... Jeden z moich znajomych na nią także narzekał, więc po prostu chyba nie nadaje się do tej pracy.
Ja co prawda nie miałem jakiejś niemiłej sytuacji z tą panią, ale ogólnie wzbudza ona mało przyjazne odruchy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybitne osiągnięcia uczonych 3

roj po jako Holere śmiecisz forum jak był zakładany post na ten temat .Problem poszukać w 4lozma.pl :P

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybitne osiągnięcia uczonych 3

Marto55 myślę że nie masz bladego pojęcia o tym co napisałaś najwidoczniej nie masz pojęcia o panu tafiłowskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybitne osiągnięcia uczonych 3

marta50
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. A może jaka płaca taka praca?

Masz rację zgadzam się z Tobą, tylko niech Ciebie jakiś zgwałci i idź na policję. Tam policjant niech Tobie powie, złapie pani gwałciciela a my dostarczymy do sądu. Wie pani jaka płaca taka praca.
Życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybitne osiągnięcia uczonych 3

No oczywiście tak myślałem i się nie pomyliłem - gościu jesteś pieniaczem i tyle. Wszędzie widzisz spisek przeciwko Twojej osobie, nie masz chyba nic ciekawszego do roboty. Dla Ciebie każdy kto ma odmienne zdanie to od razu kolega sprzedawcy, jego kuzyn albo sam sprzedawca. Ja nie jestem sprzedawcą w tej ani innej branży ale nie chciałbym naprawdę mieć z Tobą do czynienia na jakimkolwiek "gruncie". Z Twoich wypowiedzi zaś wyszło, że uruchomienie było dziecinnie proste i ja to napisałem jak metaforę bardziej bo coś tam o dziecku w postach było...
Zacząłeś wątek i pytasz się na ogólnym forum co inni sądzą o tym sklepie a potem się czepiasz - jeszcze raz się zastanów nad sobą albo weź jakieś tabletki czy cóś.

Nadal jednak zastanawijące jest po co kupowałeś niesprawny w Twoim mniemaniu towar? No chyba po to, żeby mieć pożywkę do takich dyskusji...

Kończę i nie będę już wiecej z Tobą dyskutował bo jak widzę dociera do Ciebie tylko prawda, którą sam głosisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybitne osiągnięcia uczonych 3

po taka ze nie wiedzialem a pisze sie "cholere"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybitne osiągnięcia uczonych 3

Zwróciliście uwagę że zazwyczaj dania zamawiane na miejscu w lokalu są lepiej przyrządzane niż te które są na wynos ??? Przynajmniej ja miałem takie przypadki, pizza albo za bardzo podpieczona albo niewiele składników. Może to przypadek ale 4 razy mi sie tak trafiało.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybitne osiągnięcia uczonych 3

ja mialem po 7 dniach! sprawdz sobie na stronie wytworni papierow wartosciowych https://www.kierowca.pwpw.pl/ !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybitne osiągnięcia uczonych 3

creative dno



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybitne osiągnięcia uczonych 3

Wymogi egzaminu są obecnie o wiele surowsze, niż kiedyś... także zdający i tak mają przerąbane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybitne osiągnięcia uczonych 3

na zebraniach przydupasy prezia mało go w .... nie ...., siedzą jak oświecone ciemniaki, ale to pasuje, jest m y ł o bez p o l y t y k y.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybitne osiągnięcia uczonych 3

ta tak tak wy suki ****** szmaty baby.......... CyberMass ty suko jebanajestesz taki kozak szmata powiedz kim jestes babo.........ja juz wiem kim jestes ty pierdolku zobacis pewnego nocy tak bedzie ciho ty bedziesz siedzial przy komputerze i tu bahh zacnie strzaly i jeden znich trafi do twoih jaj ty sukooooooooo szmataa wiem kim jestes zobacisz co sie stoba stanie stara babo ty








'


CHECHENIA ALLAH WIELKI INSHA ALLAH TAKBIR ALLAHU AKBAR!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org