niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wybory prezydenta Warszawy mogą być nieważne

Jest jebnięcie... A wszyscy mówią, że Łomża się nie rozwija

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory prezydenta Warszawy mogą być nieważne

Serdecznie zapraszamy na uroczystość Mszy św. w intencji Ojczyzny i Ks. Jerzego Popiełuszko, w rocznicę śmierci sługi Bożego oraz wspomnienie wyboru kard. Karola Wojtyły na Papieża,
która odbędzie się w dniu 19. października 2008 r. o godz. 16.00
w kościele parafialnym p.w. N.M.P. Częstochowskiej przy ul. Poznańskiej w Łomży.

Mszy św. przewodniczy i homilię wygłosi ks. prałat Paweł Bejger.

Program uroczystości:
15.50 – wprowadzenie pocztów sztandarowych;
15.55 – przywitanie pocztów sztandarowych i gości;
16.00 – Msza św. w intencji Ojczyzny i ks. Popiełuszko;
17.00 – program poetycko-muzyczny „Słowiański Papież” w 30 rocznicę pontyfikatu Jana Pawła II w wykonaniu Teatrzyku Żywego Słowa „Logos”.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory prezydenta Warszawy mogą być nieważne

(...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory prezydenta Warszawy mogą być nieważne

w hurtowni bos w łomzy rzadzi tafłowski w spódnicy..Kto ma takie zdanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory prezydenta Warszawy mogą być nieważne

Szczerze to dziwię się takim ludziom jak ty, bo szukajac czegoś można o to pytać, a jeśli chodzi o cenę to już raczej osobiście i w punkcie gdzie za to płacisz. Przede wszystkim każdy lakiernik dobierze ci lakier i wykona usługę, czyli lakier kosztuje jedno a usługa drugie, a skoro nie wiesz co z czym się wiąże to jak zamierzasz sam kupić lakier i to pomalować. Z tego co wiem żaden szanujący się lakiernik nie zrobi ci zaprawki w postaci plamki, tylko idzie do malowania cały element. Z tego co ostatnio było to za element 250 + koszty lakieru szpachli itp., więc życzę sukcesów. Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory prezydenta Warszawy mogą być nieważne

art. 257
Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

CyberMas popisz jeszcze trochę a nie żartuje spotkamy się w prokuraturze . Post poniżej to przestępstwo bardzo poważne :

Autor: CyberMass (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 15-10-08 16:21

i najlepiej było by spalic to kur***stwo nic nie warte ścierwo śmieci bez wartoscie a ty brudasie zaj**any zamknij pysk szmato bo ty tez taki kozak nie jestes dzieciaku brudasów bezpański psie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory prezydenta Warszawy mogą być nieważne

a ja nie mam :P
P.S. posciagaj sobie z neta zdjecia itp. wszystko w necie znajdziesz ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory prezydenta Warszawy mogą być nieważne

z IST niema zadych problemow. W grach online zawsze mam najniższe pingi i co najważniejsze niema przerw w dostawie internetu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory prezydenta Warszawy mogą być nieważne

a lacze mam 512 kb/s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory prezydenta Warszawy mogą być nieważne

Łaski to on będzie potrzebował, ale chyba parafian, bo cóż zbliża się zima, więc trzeba składkę na nowe zimówki, a temat naprawdę odlotowy. Pozdrawiam wszystkich na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory prezydenta Warszawy mogą być nieważne

słyszał ktoś o takim zespole na wesele? jeśli tak to proszę o opinie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org