piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wielki patriota opuszcza kraj

Witam
Mam do sprzedania sliczna sukieneczke do chrztu- miala ja moja coreczka i wygladala super.
Jesli jestes zainteresowana to napisz na gg 616407 - podesle zdjecia. Mysle ze warto poniewaz sukienka jest urocza i w komplecie jest rowniez czapeczka .
Na ubranku nie widac sladu uzytkowania!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki patriota opuszcza kraj

430 zl tyle kosztyje prywatnie badanie genetyczne na posiadanie genu brca1 i brca2 ktory wykazuje mutacje odpowiedzialne za raka. w naszym kraju smiertelnosc na raka jest bardzo duza bo pozno jest rozpoznawalna. chce poznac opinie wszystkich zainteresowanych tym badaniem .bardzo bym chciala doprowadzic by te badanie bylo w 100% refundowane i wpisane jako badanie profilaktyczne.jest to badanie jednorazowe wiec mysle ze koszt jest o wiele mniejszy niz jego nastepstwa.ja sama jestem w grupie wysokiego ryzyka .i boje sie o siebie widzialam jak z powodu raka piersi cierpiala moja babcia i pajeczaka brat jaka to jest tragedia dla rodziny. a tak nie musi byc po takim badaniu wynik otrzymuje sie po 30 dniach . prawie w 100% gen ten jest dziedziczny .mysle ze osoby z wynikiem dodatnim zawsze by mialy wieksza szanse na zdrowe zycie wiedzac .mam nadzieje ze badanie to by bardziej uswiadomilo ludzia ze musza sie badac a rak nie zna granicy wiekowej. kobiety z tym genem nie powinny zarzywac tabletek antykoncepcyjnych to zwieksza ryzyko miec robiony rezonans piersi a o tym nikt nam nie mowi nie ma znaczenia czy to jest ginekolog czy onkolog bo ja przeszlam juz kilka wizyt u roznych lekarzy.i zaden nic nie powiedzial tylko przepisal a badanie piersi to juz tragedia jesli nie poprosisz to nie na incjatywy.prosze piszcie co w tej sprawie mozemy zrobic.w krajach zachodnich te badanie moze zrobic kazdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki patriota opuszcza kraj

Ja nie zauważyłem brudu w tej placówce i chamstwa ze strony personelu. Ale wielokrotnie doświadczyłem (i obserwowałem) chamstwa ze strony pacjentów (takich jak serduszko11 zapewne). przez to ciężko sie pracuje lekarzom - bedąc w gabinecie słychac tylko stękania i przepychanki pacjętów. Serduszko11 ma jakieś kompleksy i problemy ze sobą. Kogo obchodzi to o czym piszesz - tez chcesz jechać do egiptu?? to jedz, ciuchów Ci brakuje to kup.
Ja jestem zadowolony z tej przychodni (i personelu i lekarzy)
Jaki/a jesteś dla kogos tak ktoś inny Cię traktuje i tyle



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki patriota opuszcza kraj

Polecam dr. Pisowodzką, jest bardzo mila, dokładnie tłumaczy rodzicom swoją diagnozę i bardzo chętnie odpowiada na pytania. Jeśli dziecko jest bardzo chore, wizyty domowe o każdej porze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki patriota opuszcza kraj

ja również



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki patriota opuszcza kraj

kefas nie wiem kim jestes ale zaglebiasz sie baradzo medycznie a nie o to mi chodzilo .pytalam co sadzicie o takich badaniach.wiedze medyczna ja na ten temat posiadam i jestem na biezaco bo ten temat jest dlamnie wazny. moje pytanie jest uwarunkowane tym ze lekarze nie sa skorzy do dawania na nie skierowan.uwazaja je jako wymysly bez podstaw .wiem od zrodel ze rozmowa z lekarzem majac takie badanie jest calkiem innna bo ma podstawe do dalszego leczenia.wynika z tego ze to my pacjeci mamy wszystko zrobic sami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki patriota opuszcza kraj

dlaczeko na badania stac kraje wcale nie wiekszym budzetem jak wyliczyles jest to nie maly wydatek ale ile rocznie wydajemy na leczenie osob z rakiem wyliczyles? widze ze nigdy nie miales nikogo chorego skoro wolisz nastawiac nogi i leczyc grypy -porownanie nie na miejscu? mysle ze kazdy nie zaleznie od portfela powinien miec takie same szanse na te badanie. mnie stac a ile nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki patriota opuszcza kraj

Ten sklep jest gdzieś koło strzelnicy czy niżej??Jak możesz to wytłumacz bardziej szczegółowo bo nie orientuje się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki patriota opuszcza kraj

I moze podajcie jakies orientacyjne ceny?

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki patriota opuszcza kraj

No to oko panie , a 4...% trunki są???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki patriota opuszcza kraj

raczej biceps-klatka klatka-biceps :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki patriota opuszcza kraj

Ja także uważam, że takie badanie to dobra sprawa (chociaż wcale nie przesądza o zachorowaniu, bądź nie, na raka).

Natomiast ABSOLUTNIE nie widzę możliwości, ani nie mam zamiaru płacić za czyjeś badania (tzw. "refundacja"). Tym bardziej, że zarówno uzyskanie wyniku pozytywnego, jak i negatywnego niczego nie zmienia.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki patriota opuszcza kraj

slodkie sa ceny w lomzy w prownaniu z warszawskimi:P 700 zl za pokoj to standard:P
a co do łomży to wynajmowalem 2pokje kuchnia za 450 plus oplaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki patriota opuszcza kraj

Dlaczego wyzyskiwacze? jesli ktos ma ładne mieszkanie dobrze urzadzone to sobie i zyczy za wynajem, jesli niechcesz to nie wynajmuj i znajdz sobie tansze, mniejsze, gorzej urzadzone. Mysle ze cena za wynajem mieszkania np 2-pokojowego w granicach 400 - 500 zl plusz czynsz plus oplaty to niewygorowana cena.
Czasami przegladam ogłoszenia i czytam cos w stylu : wynajme mieszkanie za czynsz plus oplaty lub cos podobnego. Czyli rozumiem ze ktos chce sie wprowadzic do czyjegos mieszkania praktycznie za darmo tak ?
marcin_krz jesli chcesz wmiare normalne mieszkanie to trzeba zapłacic zanie okolo 400-500 zl plus oczywiscie oplaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki patriota opuszcza kraj

Chyba sie nie czepiamy...Ten typ ma chajsu jak lodu(bez kitu),Nie ze mnie to boli,bo mam to w d... ale wykorzystuje naiwnosc ludzi,by kupowali jego smieszne cd...Liczy sie dla niego rodznina itp??Bajka,wiem troche o nim,lecz niebede pisał,ze wzgledu na jego zone i dzieci,bo nie sa niczemu winni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki patriota opuszcza kraj

Witam. Potrzebuję jakiejkolwiek książki, ebooka dotyczących obsługi programu STATISTICA?
Może ktoś pomóc????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org