poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pieniadze na drogi

bądz sobą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

NAJLEPSZY ZESPół TO ULTRA Z ZAMBROWA!!! POLECAM 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

Endii -> Kopernik też była kobietą :P (Seksmisja, jak ktoś nie oglądał ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

Pielęgniarki nie są upoważnione do udzielania informacji na temat pacjentów. Proszę dzwonić do "lekarskiego". Tam telefon zostanie odebrany po pierwszym dzwonku i ciepłym głosem lekarz dyżurny udzieli wyczerpujących informacji - zwłaszcza w nocy kiedy pacjenci śpią i ma na to dużo czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

zespół ULTRa to najlepszy zespół,jeśli chodzi o zabawianie gości to zespół pierwsza klasa,grali u mnie na weselu i jestesmy baaaardzo zadowoleni:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

Ja leżałam w szpitalu w Wysokim i muszę przyznać, że tam opieka jest 1000 razy lepsza niż w Łomży. Nawet wieczorem jak jest obchód to lekarz wchodzi na salę, posiedzi, porozmawia a nie tylko śmignie w drzwiach, że nawet nie widać kto to był. Tak przynajmniej było na ortopedii. A co do naszej chirurgii to zgadzam się w 100%. Teściowa nie mogła wstawać z łóżka (zalecenie lekarza) i poprosiła pielęgniarkę o zamknięcie okna. Byłam w szoku na to jak odpowiedziała jej na tę prośbę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

A co zarząd ma zrobić szukać sponsorów dla klubu która ma kilkaset tysięcy długu, jedzie na oparach i pewnie niedługo się zatrzyma , na mecz w Łomży w sobotę przychodzi 200 kibiców .Powiedz mi karol mądralo jak klub ma znaleźć sponsora, który będzie chciał zainwestować w ŁKS . Prezydent jeśli nie wspomoże klubu jakąś bardzo znaczącą dotacją to klub ogłosi upadłość .
JAKBY PREZYDENT CHCIAŁ ŻEBY ŁKS ISTNIAŁ TO BY JUŻ DAWNO BY ZACZĄŁ DZIAŁAĆ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

jakie to schody jeśli drewniane to na końcu poligonowej jest zakład stolarski który coś takiego robi, a jeśli betonowe to budowlańcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

w laptopie. nie wiem jak się konkretnie nazywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

w laptopie to matryca do wymiany:) watpie, zebys to zrobi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

Pilne pytane.
Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję.
Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę.
Skąd się dowiedziałem.
No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji.

Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam.

Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.

Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim.

Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek.

Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.
Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie.

Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy.
Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć?
Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?


Pozdrawiam




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

źenada


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

sebo - rozkładasz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

BOSS, ORKAN(który już chyba nie gra), Grupa Trzymająca Władzę, te zespoły mogę z czystym sumieniem polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

wejdź na stronę OKE albo CKE i tam se znajdziesz informatory zawodowe i tam będą przykładowe zadania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

http://www.google.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

ja mam z administracji.... :-)

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

witam. czy jest ktoś na forum kto zdawał testy w KWG?interesuje mnie ile czeka się na pozytywną albo negatywną odpowiedz z ms, ponieważ u mnie mija już 9 dzień i nic, koperty i telefonu,zero.no chyba że to dziś nastąpi, czekam cierpliwie.psychicznie pogodziłem się na NIE.wiem, że po nie zaliczeniu MS trzeba wszystko od początku zaliczać czyli TWO i WF, ale na pewno szybciej niż MS, ponieważ te testy niestety za 12 miesięcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

chodzi o schody drewniane z debu,jesionu itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

W sklepie obok marketu K1, nie wiem na jakiej to ulicy, ale to tam obok Kołłątaja. Wejście jest z boku. Kupiłam tam ładną sukieneczkę i pelerynkę do chrztu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

a czym ta firma się zajmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

Jeśli nie płacili Twojej koleżance to dlaczego nie poszla do inspekcji pracy? Na tym forum cały czas obrabiają ludziom tyłki ale żeby się sprawą zająć na poważnie to już nie ma chetnych. I stały tekst: "dla mnie to jeden wielki przekręt".
Może niech Twoja koleżanka sama się wypowie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

Że co ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

jeśni w nicku masz datę urodzenia to gratuluję, sporo życia już poznałaś i znasz się na ludziach RESPECT

"on nigdy w życiu nie zrobi mi krzywdy i zawsze bedzie przy mnie na dobre i na złe"

to chyba z Bravo Girl cytat....

jak by nie było żyjcie długo i szczęśliwie

pozdro ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

Jeszcze nie pracuje:) Wstaje o 6:30 zamotam się pójde sie umyć śniadania nie jem biore 2 kanapki do szkoły. Po wyjściu z klatki przed autobusem musze sobie zapalić. Jedyny wysiłek w szkole to W-F i chodzenie po schodach:). Wracam szamam obiad ile wlezie(staram sie szczerze mówić) jak sie najem posiedze przed kompem zjem jeszcze ok 18 ide na silke na godzine góra 2 z czego robie se 3 rundki na bieżni po 10 minut i na tym się najbardziej poce. Najgorsze jest to że jem bardzo późno tłumacząc sobie a to raz do filmu a to jedna parówka. No i nie wiem czemu ale właśnie nie widać na mnie tych 110 kg nawet lekarze mi dają mniej nie wiem czemu:) Chipsy i te inne głupoty odstawiłem. A teraz na kolacje od wczoraj zacząłem jeść jogurt naturalny/kefir/activia z 2 kromkami ciemneego chleba. Reszta co podleci chodź staram się już unikać smażonego i białego pieczywa. Pomóżcie!!!:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

Dobrze,
Ale ja chce porozmawiać z taką osobą twarzą w twarz.
Widzę ze temat się rozwija wiec będę czekał aż ktoś się ujawni i zgodzi się na rozmowę:)

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

ja mam cala teczke,wycinki z gazet,artykuły i duzo plakatow britney spears moge oddac komus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi



i co? NETSTER jest najlepszy!!!! więcej nie piszę bo wszystko jasne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniadze na drogi

No dobra - i co dalej uruchomiłeś ją sam czy nie?
Nie ma zakończenia akcji, słaba dramaturgia. Pytam z ciekawości jaki jest finał sprawy bo wybieram się tam na zakupy.
Słyszałem różne opinie ale w większości pozytywne - jak tam załatwiają sprawy reklamacji i gwarancji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org