niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pomozcie kto to powiedział :może prezydent gdzieś

Kuzynka robi za nianię 5 dni w tyg po 8-9 godzin, czasem w soboty -około 500 złotych ale więcej nikt nie daje :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomozcie kto to powiedział :może prezydent gdzieś

Pani adw. Hanna Stachowiak na Dwornej 18 , 216-44-43



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomozcie kto to powiedział :może prezydent gdzieś

Przeczytawszy temat ucieszylem sie:) nie z powodu takiego, ze nie beda jezdzic... ale z takiego, ze wreszcie mlodi ludzie beda jezdzic znajac prawo o ruchu drogowym...co powinno poprawic znajomosc kodeksu dla przyszlych zdajacych:)- taka przestroga na przyszlosc:D

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomozcie kto to powiedział :może prezydent gdzieś

Wiem ze istnieje cos takiego jak biblioteka i wyszukiwarka ale korzystalam juz ztego i zrodla sa niewyczerpujace.
Czy moze ktos wie gdzie powinnam sie udac aby zdobyc jakies ksiazki itp na temat bylego wojewodztwa lomzynskiego, pisze prace i musze zaglebic sie w ten temat. Przewodniki jakie zdobylam sa niestety niewyczerupjace stad ta prosba.
P.S przepraszam za bledy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomozcie kto to powiedział :może prezydent gdzieś

No pewnie ze zajebisty kazdy jest zajebisty;d Troche szczegolow mogloby nie byc ale tak to spoko. Teraz tylko czekamy na Płock pzdr dla wyjazdowiczów

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomozcie kto to powiedział :może prezydent gdzieś

m



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomozcie kto to powiedział :może prezydent gdzieś

Moim zdaniem możesz śmiało skorzystać z usług Adw. Stachowiak lub jej córki prowadzą kancelarię razem. Są konkretne, czasowe i dostepne cenowo. W dodatku Adw. Magdalena Stachowiak jest nieźle wygadana i świetnie sobie radę z resztą mecenasów z Łomży, jest nieźle obkuta więc pominiesz odpowiedzi w stylu musze sprawdzić, prosze przyjśc jutro itp.
W sumie wziąłbym ja chociaż po to by nie mieć jej po przeciwnej strone.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomozcie kto to powiedział :może prezydent gdzieś

W dobrym sklepie, to sprzedawca powinien chyba jednak miec cos wiecej do powiedzenia na temat produktow... Jesli nie sa w stanie wiedziec wszystkiego o wszystkim, to powinni miec jakis podzial obowiazkow, ten odpowiada za jedno stoisko, tamten za inne. Jasne, jak ktos sie naczyta o jednym jedynym produkcie, to ma szanse wiedziec i tak wiecej, ale sprzedawca powinien sie znac na tym co robi. Uwazasz, ze klient ma biegac do serwisu za kazdym razem, zeby zapytac o parametry?? Wybacz, ale w niekorych sklepach jednak mozna uzyskac bardziej szczegolowe informacje.
Zaloz sobie, ze przychodzi do Ciebie zielona osoba, ktora szuka porady... I jak jej masz dobrze doradzic, jak sam nic nie wiesz, nie znasz parametrow technicznych?
Pytasz czy ktos potrafi powiedziec 4 zdania o kazdym produkcie, ktory tam jest? A czyja to jest praca?
Poza tym ,czemu wiele parametrow jest wrecz ukrywanych przed klientem? Dopiero na fakturze widac dokladniej co siedzi w srodku.
Piszesz o marnej jakosci komputerach gdzies tam w sieci, a wiesz co jest sprzedawane w tym sklepie? Sprawdzales parametry? Czytales warunki gwarancji itd? Smiech na sali, to w tych sklepach internetowych mozna lepiej trafic...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomozcie kto to powiedział :może prezydent gdzieś

a tak na marginesie,to slyszalem ze na otwarcie tego pub'u, ma ma Pele i Maradonna przyjechac w bilard pograc i meczyk obejzec ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomozcie kto to powiedział :może prezydent gdzieś

veekee w Łomży nie ma Oddziału PFRON.
PFRON ma Biuro w Warszawie i 16 Oddziałów Wojewódzkich, czyli w miastach wojewódzkich - w przypadku Łomzy jest to Oddział Podlaski w Białymstoku.
Panie, o których piszesz to pracownice jednostki samorządu terytorialnego, który alokacja otrzymuje fundusze z PFRON na realizację części zadań dotyczących udzielania pomocy osobom niepełnosprawnym. Jeśłi faktycznie tak wyglada ich praca proponuję złożyć oficjalną, pisemną skargę do Prezydenta Miasta. Myslę, że bardzo skuteczne byłoby przekazanie takiej skargi do wiadomości Prezesa PFRON - dane znajdziesz na stronie www.pfron.org.pl
Wątpię, aby Pan Prezydent interesował się postami na tym forum :(((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomozcie kto to powiedział :może prezydent gdzieś

re:; 161RDC30

co znaczy słowo selekcja to ja doskonale wiem ale ja się ustosunkowałam do zapowiedzi i do stanu faktycznego. A zapowiedzi były takie:

.....Zanim dostaniemy się do wnętrza lokalu będziemy musieli przejść sito selekcji. Tu na wejściu konkretne zasady. Wiek minimum 21 lat, elegancki stój, o żadnych rozciągniętych dresach czy adidasach nie ma mowy. Goście mają się identyfikować z miejscem i pasować do niego pod każdym względem. Tu nie ma miejsca na przypadkowe osoby....
a stan faktyczny jaki był każdy kto był widział.

Żeby wyglądać jak na weselu to trzeba się dobrze bawić, tam był raczej klimat stypy na co bezpośredni wpływ miał dj, śmierdziel nie reagował na żadne prośby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomozcie kto to powiedział :może prezydent gdzieś

cala Łomża pluje finowi w oko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomozcie kto to powiedział :może prezydent gdzieś

gdzie w Łomży można wypożyczyć przyczepkę do przewozu quada?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomozcie kto to powiedział :może prezydent gdzieś

Lomza to dziura i wiocha, nic sie nie przejmuj plotakmi i ich plotom, sa zazdrosni, nie maja nic interesujacego dziejacego sie w ich zyciu. Zyj tak zeby tobie bylo dobrze, a jak uslyszysz jakies ploty na swoj temat powiedz im '**** off you loser'. I smiej sie z dna.
Zycze Ci wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia. Powodzenia ;o)

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org