niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Czy ktos wie gdzie w Łomży można kupić latarke czołową?

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

taka jest natura ludzka,ze lubia sobie pogadac... zapewne nieraz sama kogos ostro obsmarowalas-musisz sie jednak liczyc z tym,ze dziala to tez w druga strone i ty tez mozesz zostac obgadana...
nic na to nie poradzisz...ludzie gadali,gadaja i beda gadali... zamiast uzalac sie na forum-rob swoje i sie nie przejmuj...dzis gadaja o tobie,jutro juz o kims innym...nic na to nie poradzisz...

a tak a propo:podobno w kazdej plocie jest ziarno prawdy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Wielkie dzięki Hubcio
zamykamy temacik



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Gdzie w Łomży można kupić olej opałowy?.Chodzi mi o małe ilości np. 30 litrów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

A jakie są ceny samego montarzu alarmu??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

dzieki, poszukam, nie zauważyłem, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Karola82, Ty za to nie potrafisz dyskutować z ludźmi, jak ktoś Ci nie przyklaśnie, to od razu najeżdżasz na niego, a jak sama pisałaś to jest forum i każdy ma swoje zdanie. Reagując w taki sposób pokazujesz tylko jak bardzo zależy Ci na opinii innych. A wracając do tematu, to nie Łomżyniacy są plotkarzami, tylko Ty akurat masz takich znajomych. Ja tam osobiście nie zauważyłem, abyśmy jakoś szczególnie zajmowali się plotami, oczywiście zdarza się, bo nie ma chyba osoby na tym świecie która nigdy nie gadała na inną osobę.
ps. dresiarz, twoja wypowiedz jest adekwatna do twojego nicku, wyluzuj koleś bo ci żyłka pęknie.
pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

WINAMP :)

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

;))) ooo właśnie dobrze gada polać mu hehe

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

na winampie polskie kanaly odbiera??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

MassKiLLer napisał(a):

> Wogle te całę Je***e 4lomza i te forum to **** w Którym nie ma
> osoby co by to ogarnęła!!! Tylko jakiś Kolo wyrwany od łopaty,
> który nie umie przyzwoicie administrować Portalem który jest
> wizytówką naszej Łomży !! Żenada


A co jest za słowo wogle bo ja takiego nie znam ???

Żenadą jest początek Twojego wpisu. Najpierw patrz na siebie a potem krytykuj innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Od jakiegoś czasu w pewnej gazecie Łomżyńskiej ukazuje się ogłoszenie
..Rzuć palenie na dobre wygraj z nałogiem" dzwoniłam pod podane numery telefonu kilka razy i nikt się nie zgłasza po zostawieniu wiadomości również zero odzewu pojęcia nie mam o co tu chodzi, może gość sobie konto nabija impulsami ? dzwonił ktoś z was.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Jak wam nie pasuje to nie kupujcie tam i już!!!!!!!!!!

Wam ic nie pasuje, nawet jakby w naszym miescie nastapił prawdziwy cud, wszyscy mieli by prace, zarabiali dobre pieniadze, nikt by nie glodowal, niebylo dzior na ulicach itp itd !!!!

Wy zawsze tylko krytykujecie!!!!

A co do Media Expert to nie zgodze sie ze tam jest drogo. sklepy teraz konkuruja ze sobą, ceny są podobne a roóżnica jest tylko na produktach które są w gazetkach pomocyjnych bo takie rzeczy sazawsze ostro przecenione wiec jesli ktos niewie na czym rzecz polega niech sie nie odzywa albo niech sprawdzi to soebie !!!!!!!!!!

A pozatym zawsze mozna negocjowac ceny. Niezawsze utargujemy kupe kasy, ale uwazam ze warto prubowac. A wy pewnie chcielibyscie mp3 ktore kosztuje 119 zl zeby z 50 zl wam opuscili na cenie, albo zeby najlepiej dali wam za darmo i jeszcze drugi dorzucili gratis!!! Buuuuuuuuuuuuuu

Pisze jakis mądry ze tu tylko BLM BLK BZA i co z tego??? A pozatym to nie prawda, przyjdz i zobacz i jesli chcesz kogos urazic ze ma taka rejestracje to ci sie nie udalo bo ty jestes ''wiesniak''.

Komu znowu sie nie podoba ze sprzedawcy malo wiedzą a moze wogóle nic nie wiedzą?????? Czemu nie skladales tam CV skoro taki mądry jesteś??? Jestes w stanie opowiedziec chociaz po 4 zdania o każdym produkcie ktory jest w tym sklepie? 4 wazne zdania ktore przekonaja do zakupy,pokaza zalety danego produktu??? ??A oni potrafia, a ty jesli sie oczytales czegos w internecie o jednym modelu, pewnie jeszcze jakis dane techniczne to nie rob z siebie cwaniaka i nie obrazaj innych ludzi swoim cwaniakowaniem. O danych technicznych to se mozesz podyskutowac z serwisantem :-p

Taniej w internecie??

Jasne, odlicz sobie tylko koszty magazynowania, przechowywania, czynszy, oplat, pracownikow itp itd?? Czy juz mozesz sobie pozwolic na nizsze ceny???

No, ale czy lubisz kupywac towar ktorego nie widziales, ktorego nie mogles dotknąć???? Jestem pewny ze wiekszosc tych co narzekaja ze w tym sklepie jest drobo i kupują w internecie, najpierw przychodzi tam, oglada, dotyka upaja sie samym patrzeniem, marudzi sprzedawcy ze drogo, ze w internecie taniej i wychodzi zamawiac.

Niewazne jaki sklep, ale zawsze widac co kupujemy, mozemy obejrzec sprzet, mamy pewnosc ze jest prosto od poducenta. A w necie??? Sprowadzane z zagranicy, bez gwarancji, albo co gorsza jakis skladaki z kilku z nieudanej serii i dlatego ceny sa taaaakie nieskie w wielu sklepach internetowych. powodzonka zycze tak wogole przy takich zakupach w siecie :)))))))

A skad ja to wszystko wiem??? Pewnie powiecie ze ja tam pracuje????
Otóż nie - rozczarowalem coniektorych????

Ja nie bronie tego sklepu tylko chce wam pokazac o co wym chodzi. Tak samo jest w kazdym innym sklepie, tym bardziej w Łomży. Tylko że wy wszystko co nowe musicie pojechac, wysmiac, zniewazyc......

Odpowiadam na pytanie ''skad ja to wszystko wiem'' - wystarczy troche popracowac w handlu i wiele rzeczy staje sie oczywistych.


Niechce mi sie juz pisac, pozdrawiam


PS: a co do ''medialnych rowerow'' - to chyba nikt nie zauwazyl ze Avans tez ma owey i jakos nie ma z tego sensacji.....

Ludzie myslce co piszecie, ludzie myslcie .......

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

przed Małym Płockiem jest szkółka oraz w Małym Płocku skręcasz w prawo na Kołaki też jest szkółka mają bardzo dóży wybór i naprawdę tanio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Wiesz, ja myślę, że ta niby "znajomość" nie wiele da. I tak będę jeździć jak przygłupy, a ja nawet się cieszę, że będzie mniej tych co "więcej hałasu robią, niż jeżdżą"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Biblioteka miejska na długiej i w tym samym budynku Towarzystwo im. Wagow, jezeli jakioejs konretnej ksiazki Ci brakuje polecam Biblioteke Garnizonowa - nie jest to duza biblioteka, ale jest malo czytelnikow, wiec zwykle o wiele latwiej mozna tam znalezc szukana pozycje niz np na dlugiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

O jaki blok chodzi ? ulica



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

SIEMA. WIE KTOS COS WIECEJ,O TYM NOWYM PUBIE NA LEGIONOW PRZY DA GRASSO? KIEDY OTWARCIE? DZIS JECHALEM AUTOBUSEM I WIDZIALEM JAK SZYLD WIESZALI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Ale gdzie na tych stacjach jest ten olej ? Normalnie w dystrybutorze niema .
Nie potrzebuje 1000L max.50L.Poza tym mam silnik benzynowy a jeśli bym miał diesla to tez bym nie tankował opału.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Aguś.Proponuję poinformować Pana Prezydenta Miasta Lomzy o tym, ze to wlaśnie z tych postów na tym forum może dowiedzieć się dużo więcej o Lomży, o potrzebach miasta, czy nawet o "swoich" pracownikach itd itp........Pan Prezydent może dowiedzieć się znacznie więcej niż się Panu Prezydentowi wydaje, ze wie.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

na nowogrodziej za masarnia po prawej stornie... nie pamietam nazwy. ale wiem ze najtaniej w łomzy. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

to co Panowie i Panie? jutro zaczynamy?
open bar dla kobiet przez cala noc ;)

zapraszam w imieniu swoim i Dj Nelle na dobra imprezke

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Za błędy młodości trzeba płacić. Ja też nie należałam do świętych ale miałam jedną zasadę, to faceci za mną latali a nie ja za nimi, a jak już uległam to robiłam takie numery, że do końca życia będą mnie wspominać.
Miałam tak omotanych wokół palca facetów, że nawet dzisiaj będąc w innych związkach dzwonią do mnie się wyżalić, zwierzyć z problemów, albo żeby poprostu usłyszeć mój głos. Dzisiaj małolaty jak widzą trochę kasy u gnojka to bodaj na kolanach do Częstochowy za nim by poszła, walczą o niego, żenada. A potem ci herosi mają o czym opowiadać swoim kolegom jaka to ta jest łatwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Łomżyński cały szpital nic nie wart ! Niestety nie mamy tu odpowiednich lekaży , ani na pogotowiu, ani na chirurgii, ani na ginekologii w razie konieczności trzeba się kierować na pogotowie do Białegostoku i tam właściwa pomoc w życzliwej atmosferze spotyka każdego.
Właśnie tak zrobiłam mając wyrostek - w 5 minut z pogotowia w Białymstoku zabrała mnie karetka do Klinicznego szpitała , bo wiem że w Łomży tylko potrafią okaleczyć .

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

aha. kaufland, biedronka, kosciol i osiedle wyznacznikiem srodmiescia. Niestety, dalej jest to zadupie.

P.S.
"wkrótce"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

pomimo tego ze jest tam troche tego badziewia i tak tam rzadko bywam he bo w sumie po co ?? hehe tam nic nie ma srodmiescie he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Mi się ogólnie lokal podobał - aczkolwiek z otwarciem mogli poczekać jak już wszystko załatwią, bo taki jakiś niedosyt był. Muza mi nie podpadła, ochrona elegancka :-) , tylko ten pomysł z jednorazową wejściówką lipny, sam lubię bawić się na kilku lokalach i zawsze chciałbym mieć możliwość powrotu. Jak na razie lokal piwny :-) tylko wystrój i obsługa jakaś lepsza :-)

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

zapomniałam dodać że tematem tego postu nie jest zoofilia stwierdzona u FIN-a :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

nazwa moze byc faktycznie tylko umowna, jesli pojmowac ja w sposob tradycyjny.
Faktem jest ze okolica jest ladna (wylaczajac bunker-kaufland), dosc zadbana i zamknieta urbanistycznie, nie jak wczesniej -od ronda w gore pole.

Poludnie jest teraz bardzo ladne i sprawia wrazenie rozwijajacego sie przez ten duzy plac budowy jaki powstal. Wiec mimo ze ciezko nazwac to srodmiesciem chyba ciezej tez nazwac to zadupiem.

Porownujac osiedla w Polsce i wiekszosc rejonow 'srodmiejskich' trzeba chyba uwielbiac szarosc i infrastrukture w socjal stylu w oryginale zeby nie przyznac ze jest ladnie u nas. Wiekszosc osiedli jest w Polsce gorsza i to jest fakt. Łomża nie musi sie wstydzic niczego w tej kwestii. Przyjezdni z wiekszych miast mocno sie dziwia widzac to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Codziennie jest rocznica śmierci kogoś ważnego w historii Polski.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

przeczytaj zanim skomentujesz- jedna krotka i bardzo trafna rada, tekst o podanym tytule parodiuje pomysl radnego G. moim zdaniem bardzo trafnie, jesli nawet chcesz go ganic to najpier przeczytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

jw. temat był już poruszany wielokrotnie i nie tylko na forum.
mariusz chojnowski istnieje taka opcja na forum "szukaj"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

Niestety musze przyznać racje, że my młodzi zapominamy o ludziach, którzy pozwolili Nam być Polakami...
ich waleczność, oddanie za ojczyzne wymaga od Nas godnego poszanowania ich duszy do dnia dzisiejszego i do końca naszego życia. Niestety tak jak mówiłem, młodzież zapomina o ludziach, którzy są powinni być naszymi wzorami. Nie dzisiejszymi wzorami są Paris Hilton, Britney Spears itd...


oczywiśćie nie mówie tu o wszystkich osobach młodych..

P.S ja też należe do tej grupy młodych, ale staram się pamiętać o ważnych rocznicach wojennych itp..

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy poznamy życiorysy zawodowe doradców Prezydenta Czerniawskiego?

To jest przejściówka z cinch na jack

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org