niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
1 zł dziennie od każdego...

Akurat tak się składa że Mama jeździ na ekipy do Grajewa do szpitala i się dowiadywała o nim i żyje on do dziś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

A jest ze skrzydełkami? ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

zostało 1,5 miesiąca...
to jeszcze ogrom czasu w porównaniu z zeszłym rokiem hehe
ale mimo wszystko liczę na dobrą zabawę i mam nadzieję, że będzie lepiej niż w zeszłym roku.
Pozdrawiam.
P.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

nooo P@wcio a tata pewnie ma wtyki w policji i wie ze Marta wraca do domu.... pfff litości dzieciaku!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

Już w tą sobotę nasz ŁKS zmierzy się z Gdańską Lechią. Ostatni mecz ŁOMŻA wygrała i ten mecz może być wygrany. Jak to mówią ,,kibice to 12 zawodnik'' przyjdźmy na ten mecz i bądźmy tym 12 zawodnikiem a może właśnie miedzy innymi nam nasz Łomżyński ŁKS wygra ! Pokażmy nowemu trenerowi że ma na kogo liczyć na każdym meczu !!! PRZYJDŹMY, DOPINGUJMY i WYGRAJMY TEN MECZ.
Mecz atrakcyjny pod względem piłkarskim i kibicowskim.
Rywale wykupili już wszystkie bilety na mecz. Więc atrakcyjny mecz skoro w takiej liczbie mają zamiar przyjechać. MUSIMY BYĆ TAM WSZYSCY ! CAŁA ŁOMŻA ! WSZYSCY NA MECZ !

SOBOTA Godz. 15:00 Stadion ul. Zjazd.

NIE MOŻE CIEBIE ZABRAKNĄĆ !

Namawiajcie znajomych, sąsiadów, kolegów rodziców i wszystkich wokoło. A może dzięki naszemu dopingowi ŁKS wygra ten mecz i utrzyma sie w II lidze.

AVIVA AVIVA AVIVA ŁKS !!!

DO ZOBACZENIA ! ! !


P.S. ,,Dziś niewielu to pamięta herb i barwy to rzecz święta'' Wszyscy w barwach, cały stadion ma być biało czerwony. Każdy na pewno ma jakąś czerwoną lub białą bluzę/kurtkę. WIĘC KAŻDY W BARWACH . I KAŻDY Z SZALEM ! Pokażmy kibicom przeciwnej drużyny że ŁOMŻA też ma kibiców. ! ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

wejdz na stronę http://www.max-bike.pl/ ;)
zbiórka na orlenie 10 jak co roku ! itd...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

napewno jestem tam częściej niż ty !! ( tweoje ego ) tylko w innych celach hehe


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

Głupi i głupszy :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

Pani księżniczka Iwona płaci 100zł (aż 100!!) i jej pies może robić gdzie chce, a jak!
A strażnik miejski ma chodzić za Panią księżniczką z szufelką i sprzątać po jej pupilku, bo Ona nie może rączek pobrudzić, przecież płaci 100zł! a rękawiczki jednorazowe i torebka foliowa to majątek! Dziewczyno rozbrajasz mnie swoim intelektem!
Wystartuj gdzieś może do Rady Miasta, a zagłosuję na Ciebie! Szkoda takiego talentu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

najlepiej poszukaj w necie jak to zrobić i sam to zrób. Na bank jest na youtube
pełno tutków jak zflashować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

spartanie są dobrzy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

Mobilizację na Lechię!!!

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że gdańska Lechia to rywal wyjątkowy. Nie dość, że piłkarsko lideruje na zapleczu ekstraklasy, to jeszcze już dziś wiadomo, iż kibice biało-zielonych pojawią się na łomżyńskim stadionie w bardzo dobrej liczbie 300 osób, wypełniając po brzegi trybunę gości. Dlatego na te spotkanie wśród łomżyńskich kibiców obowiązuje pełna mobilizacja! Osiągnijmy razem jeszcze lepszy rezultat na stadionie niż miało to miejsce w zeszłorocznym spotkaniu z gdańszczanami. Nie ma żadnych wymówek co do nieobecności na tym meczu! Bierzcie znajomych i widzimy się na Zjeździe w sobotę o godzinie 15.00 w jak największej liczbie, przy jak najgłośniejszym dopingu i z najpiękniejszymi biało-czerwonymi barwami!


Mecz będzie sędziował Paweł Pskit z okręgu Łódź.


www.lks.4lomza.pl


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

W Lomzy nie znajdziesz. W ogole samochodow grupy PSA lepiej nie serwisowac w lomzy jezeli chodzi o cos powazniejszego. Najblizej chyba w Ostrolece jest, ale dokladnie nie znam adresu ani numeru, powiedzmy ze obilo mi sie o uszy kiedy szukalem mechanika do silnika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

Tranzulka, dzisiaj obejrzałem dziewczyna moich koszmarów, Prawde mówiąc to jedynie moze 2-4 razy się uśmiechnąłem, nic ciekawego jak dla mnie:)
A co do spartanów... krótko mówiąc... tak głupi że śmieszny:))))


Swoją drogą... czy macie jakiś link na serverze bez limitów(czyli nie rapidshare i megaupload)
chodzi mi o takie filmy:
Szkoła rocka-troche stary ale jeszcze bym obejżał;)
Feel the noise-poczuj rytm
lub może sami uploadujecie(jeżeli macie) filmy na serwerze bez limitów?


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

thung - jemu chodziło zapewne o aspekt piłkarski, a nie kibicowski. Jednak myśle, że nie oddamy tego meczu łatwo, może uda się zdobyć choćby punkt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

23Emilka ja bardzo chętnie wezmę kociaczka będzie mu napewno dobrze i trafi w dobre ręce :) zostaw jakies namiary numer gg najlepiej czy cos POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

Hej Basia24 a co ty tak naprawdę wiesz o tej firmie co??? Widać że jeszcze nie miałaś żadnego starcia z prezesem... To Ty najpierw musisz popracować w tym (...) a potem się na takie tematy wypowiadać bo najwidoczniej to nie masz bladego pojęcia o czym piszesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

Coś mnie słuchy doszły że w tym nowyk klubie AMNESIA na otwarciu ma grać Doda ktoś coś wie na ten temat ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

masz chyba amnezję. Czy tam zainstalowano jakąś amerykańską ruletkę? W co niby miałaby grać Pani Rabczewska? Po drugie: ona na wsi oraz w remizach się nie pokazuje. Nie uznaje hołoty.

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

A czy mikrodermabrazja jest dobra na likwidację blizn potrądzikowych no i w ogóle na bieżące problemy z cerą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

Basia24 - to jak sama nazwa wskazuje to 24 godzinny pracownik. Zapewne jakiś cieć. Czego się go czepiacie? Rozgarnięty to on pewnie nie jest. 60 osób mówi: plują na ciebie a on zaprzecza.... nieee, to deszcz pada.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 zł dziennie od każdego...

uhuhu jakie wynagrodzenia... chyba wam sie brutto z netto pomylilo... bo az ciezko mi uwierzyc w takie wysokie zarobki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org