wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WOŚP a fedor

FIN ma racje,takie dziwne jest,że samoloty sobie latają ? Samochód jeździ statek pływa a samolot lata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP a fedor

stefan01 zawsze mozna isc pieszo:)?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP a fedor

Ona żyje jest w polsce ma zamiar wróić do domu niedługo. Potwierdzone w 100% Więcej szczegułów nie podam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP a fedor

ja też słyszałam i to bardzo głośno... dziś przypilnuje i wyjde na balkon zobacze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP a fedor

Szacunek dla ludzi, ktorzy się tego podejmuja. Początki zawsze bywaja trudne. Zebranie pieniędzy od sponsorów , wyznaczenie miejsca i sprowadzenie konkretnych zespołów za okreslone pieniądze (w mozliwym terminie) to nie lada sztuka, w zależności od liczy odpowiedzialnych i łebskich organizatorów. Nie wiem od kiedy zaczynacie z tym cos robić, ale jesli to robicie na 2 lub 1 miesiąc przed juve, to musze powiedziec ze macie niezly wjazd "pod górke" (...) . Czekamy na efekty, szczerze życzę powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP a fedor

co fakt...to fakt...lataja bardzo nisko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP a fedor

nula78 ma racje ceny pizzy w lokalach gwałtownie rosną, a były czasy ze w 4 porach pizza 12 zł kosztowała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP a fedor

powinni przedewszystkim wywalać tych czeczenów którzy przychodzą od rana i cały dzień zajmują boisko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP a fedor

Nie wiem kogo ty znasz z organizatorów loveley, ale plac przed pwsip odpada. A co do innych uczelni to są prowadzone rozmowy z Jańskim.
Radze nie słuchać plotek tylko zapytać organizatorów :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org