wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Michniczki!

Lodowisko nie było odśnieżane, buty z uszkodzonymi zapięciami. A na koniec pozostawiny nasp (mauzoleum), które niewiadomo czemu i komu w najbliższym czasie ma służyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

Misiunia95 widać żeś młoda i nowa na tym forum :-] Szkoda komentować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

kiego **** zakładasz taki beznadziejny temat czlowieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

jak sie skonczy wiosna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

nie wiem,ale glazura w kiblu jest wyłożona wzorowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

Misunia, może daj sobie trochę na luz. Nie masz dziewczyno ciekawszego zajęcia, tylko siedzisz cały dzień nad kompem i zakładasz nowe lub powtarzające się już tematy??? Na podwórku fajna pogoda, słoneczko, weź się przejdź na spacer, niech to forum trochę od ciebie odpocznie!!! I postaraj się czasami korzystać ze słowniczka, bo robisz takie błędy, że aż w oczy kolą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

W jednej monecie bo zajmuje mniej miejsca w portfelu.

PS. Myślałem, że będzie to temat o łomżyńskim Ryśku vel "Złotówie" :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

W 1956 rozpoczęła się seria samobójczych skoków z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki na 30 piętrze, na wysokości 114 metrów - najpierw skoczył Francuz, po nim jeszcze siedmiu Polaków. Po tych incydentach zdecydowano się na założenie krat na tarasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

Kto robi szyber dachy w autach i gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

zdzicho ty mowisz chyba o autach do 15kpln, jezdziles moze jakims mercedesem wyzszej klasy i w mlodszym roczniku??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

tak naprawia niechce mi sie otworzyc otwiera sie dopolowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

zaraz przed prawdziwą jesienią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

Tasco da Gama :) " nie znajo"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

Dziecko widocznie kopiuje fragmenty wiadomości z różnych stron żeby... no właśnie, po co? Chce zabłysnąć na forum? :|



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

popieram w 100% ja jak ja chyba ze ktos sprzedaje fiata 126p za 200pln to te 10 pln to moze rzeczywiscie wysoka cena, dawaj pod stokrotke zapytaj o wlasciciela terenu o mozliwosc wynajecia parkingu pod gielde zobaczymy jaka ci rzuca cene i sobie policzysz ile moglbys brac za wjazd i wystawienie auta powodzenia ( popytaj jeszcze na rynku lub pod mc donaldem moze tam sie uda i zorganizujesz wlasna gielde)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

Co się czepiacie jednej literówki?Popatrzcie na swoje błędy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

A ja słyszałem takie info ale nie wiem ile w tym prawdy że rodzice byli u jasnowidza i że ona żyje i że doszli do tego że ten chłopak co ona w nim była zabujana w dniu tego wydażenia wyjechał za granice i że ona mogła z nim uciec i że tam na gg znaleźli ich rozmowe na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

Ja bym sie chcial dowiedziec tylko czy jesli te boiska by powstaly, to byly by one do uzytku publicznego, czy tylko dla szkol ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

a nie lepiej se kapsli nakłaść do kielni zeby gruchaly heh jak w "Kiepskich":D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

Stawiałbym już szybciej na kolejne rondo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

No własnie...te aparaty z USA są "troche" wadliwe;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

witam...
przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi i muszę przyznać że troszkę jestem przerażona..ja tak samo jak większość tutaj zamierzam zasilić szeregi policji, na czasie składam dokumenty także wszystko przede mną...ciekawych rzeczy się tu dowiedziałam ...pozdrawiam was wszystkich i życzę powodzenia..będę tu zaglądać częściej:))))




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michniczki!

Nie wiem, czy to ta dziewczynka, ale jest taka w parafii Boboli, można tam o nią zapytać :o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org