piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytania biskupa

siema wszystkim. co do WSA to jeśli ma ktoś mocne nerwy(DZIEKANAT) to zapraszam.ja jestem na II roku, nie jest ciężko jeśli się ktoś uczy, bo na dziennych trzeba się uczyć. Drogi REALISTO w WSA można zrobić tylko inżyniera a wiec magistra nie można kupić!! jesli poszłeś na jakaś uczelnie na której wszystko można załatwic kasą to siedz cicho i nie oceniaj innych uczelni żą sa takie same. A TY BORYS tak sie nie ciesz że jest zajebiście bo jesteś DOPIERO po I semestrze a to byla pestka dla wszystkich, II semestr nie jest taki łatwy nie mówiąc o następnych. a więc ucz sie do sesji Powodzenia. DO WSA WARTO IŚĆ BO WYŻSZA SZKOŁA AGROBIZNESU NAUCZY CIE SUKCESU! JA BYM TYLKO ZMIENILA OBSŁUGE DZIEKANATU BO TAM SIE NIESTETY NICZEGO NIE DOWIESZ A JAK SIE CZEGOS DOWIESZ TO JUŻ JEST ZA PÓŻNO!

nar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania biskupa

na tym meczu powinien być każdy szanujący się kibic ŁKS-u!!! w Zambrowie było nas ok. 110! pokażmy, że jest nas jeszcze więcej!!! III liga, III liga ŁKS!!!

www.lkslomza.kom.pl

______________

Chwała Wielkiej Rzeczypospolitej
(Nie mylić z Wielką Polską :-)
WWW.WIELKA.NET
______________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania biskupa

Myślę, że finał będzie taki:
HISZPANIA vs FRANCJA

Hiszpania chce się zrewanżować za ostatnie Mistrzostwa Świata, a Francja to jest zespół klasowy w który grają poprosu najlepsi.
A wygra ten zespół który tego dnia będzie miał więcej szczęścia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania biskupa

NaJwIeRnIeJsI FaNaTyCy ŁKS!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania biskupa

No parę kilometrów różnicy jest ;)... Nauczyciele pijaki ehhh... jak ja byłem na wycieczce to też pili ;P ale dobrze ze z okien nie skakali bo wyciągów to nie mieli..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania biskupa

chcialbym aby wszyscy wpisywali tu jakies pewniaczki na ktore mozna by bylo postawic w sts wpisujcie takze swoje najwieksze wygrane jakie udalo wam sie wygrac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania biskupa

:DDDDDd Usmialem sie dzieki tym kawałom wszystkiie były fajne ale kawał o Stefanie i ziole pobija wszystkie i ja także uważam, że jest to kawał roku. Pzdr - o dla wszystkich, którzy wrzucili tu jakis kawał Yo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania biskupa

;] Heh moja największa z 50 zł, drugie 50 na czysto i tyle najwięcej na razzie, zreszto wcale teraz nie grałem juz z pół roku :P
Holandia wsio wygrywa. MUSI :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania biskupa

Wracam do tematu policji, który się nie dawno pojawił. Uważam, iż policja nie tyle, co nie reaguje w sytuacjach, w których jej reakcja powinna być zauważalna i natychmiastowa, to jeszcze czepia się do osób, które są niczego nie winne i ich zarzuty są często bezpodstawne. Co o tym sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania biskupa

www.kameleon7.blog.onet.pl - sorry za błąd w tytule;-) Narx!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania biskupa

Ewa, nie narzekaj. Weź służbową pelerynę.

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania biskupa

ahaaaaa =) Ale to ten nauczyciel był opiekunem czy podopiecznym?:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania biskupa

A mi tam sciagnelo w 2 minuty :DDDDD

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org