piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

Pan H. powinien zacząć od radnego np. w Olsztynie i myśleć dopiero o kolejnych krokach. W poltykę trudno wstrzelić się człowiekowi bez doświadczenia w tej materii i działać efektywnie, a jeśli już zostanie wykreowany medialnie to będą tego raczej mizerne skutki.

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

poziom tej dyskusji totalnie świadczy o tym co się dzieje na naszych ulicach. Faktem jest panujące na nich wszchobecne chamstwo i brak poszanowania praw poszczególnych uczestników ruchu drogowego. Najbardziej istotnym problemem jest niewłasciwe zachowanie kierujących wobec pieszych. Jak trudno jest spokojnie przejśc aby się nie narazić na przejechanie, czy też złośliwe uwagi to każdy może przekonać się sam. Uważam,że więcej winy jest tu ze strony kierujących pojazdami, którzy w momencie siadania za kierowniće pojazdu doznaja obniżenia ilorazu IQ , co w oscentacyjny spośób uwidaczniają wszem i wobec i nawet tu na tym forum. Generalnie nalezy mieśc swiadomośc ,że pieszy znajduje się w o wiele bardziej trudniejszej sytuacji nż kierujący w momencie zderzenia z pojazdem i to on jest bardziej narażony na powazne urazy. Pieszy w myśl naszego prawo o ruchu drogowym jest bardziej uprzywilejowanym ucnikiem ruchu drogowego niż kierujący i w tej sytuacji jest to chyba oczywiśte i nie podlega dyskusji. Wątpliwości mogą mięć jedynie ci kierujący uczestnicy ruchu drogowego którzy zostali dotknięci tą przypadłością obniżenia wspomianego wyżej ilorazu.

Przepraszam za ten złośliwy może troche ton mojej wypowiedzi ,ale oczywiste sprawy nie wymagają dyskusji . Je zwyczajnie należy przestrzegać i respektować - a co najważniejsze życzliwie i z troską odnosić się do innych uczestnikó ruchu drogowego. I to właśnie winno być miarą oceny dobrego kierowcy a nie liczba wyciśniętych KM z silnika.

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

Co do pieszych to prawda ze sie .............. Droga strona medalu jest to ze niekturzy tez jerzdza jak jerzdza i potrafia przesadzic, a z innej jeszcze strony policja jak policja jak bys stal pod blokiem to by Cie spisali jak bys sie przytym nieladnie usmiechnaol to bys pala w leb dostal aa tak to nawet im sie nie chcialo dupy ruszyc do tego rajdowca :D

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

...sn4p...zagraj w lotto jesteś jasnowidzem...bo akurat jestem zawodowym kierowcą i mam dużo dłużej prawko niż 2-3 lata co do jazdy kierowców to jest wiele przykładów nieprzestrzegania przepisów... ale właśnie ja znam wiele przypadków swoich jak tez u znajomych gdzie wtargnął pieszy prosto pod koła samochodu, a przegięciem był fakt jak paru małolatów wpadło sobie na przejście w biały dzień na ...Piłsudskiego na czerwonym dla nich świetle...gdzie ja miałem zielone ...chyba bez komentarza... niestety piesi bedą mieli swoje racje , a kierowcy swoje... w przedszkolu uczono kiedyś tak: należy rozejrzeć się w prawo, w lewo i jeszcze raz w prawo i to trzeba stosować w praktyce dla obupulnego bezpieczeństwa. Łatwiej jest się rozejrzeć i wejść bezpiecznie pieszemu niż rozpędzonemu kierowcy wychamować (różnie może się zdażyć : brak hamulców, brawura, po spożyciu alkoholu itp )pomimo, że racja jest po stronie pieszego wchodząc pod nadjeżdżające auto nie pokażemy kto miał rację doprowadzimy do tragedji, ale Polak jest uparty P.S. ...OGRANICZONE ZAUFANIE DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW DRÓG TO PODSTAWA... A POLICJANCI MUSIELIBY LAĆ PAŁĄ WSZYSTKICH PO KOLEI I KIEROWCÓW I PIESZYCH ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

iguana - ,a raczej ŚWIĘTA KROWO - czytaj dokładnie!!! ja mówię o WTARGNIĘCIU NA JEZDNIĘ I OGRANICZONYM ZAUFANIU... prawo prawem, a rzeczywistość jest inna jak widzimy na przykładach TAK ?? ja swoje zasrane obowiązki jako kierowca znam PROSTY CZŁOWIEKU i dalej twierdzę, że bezpieczniej i łatwiej jest pieszemu rozejrzeć się i wejść bezpiecznie na jezdnię oszczędzi to wielu tragedii, a ty ze swoim pomysłem z tym twoim prostackim gestem możesz kiedyś nie zdążyć więc wsadź sobie lepiej ten twój środkowy palec w D... P.S....bądź mądrzejszy od tego głupszego i ustąp nie wazne pieszy kierowcy czy kierowca pieszemu tak bedzie lzej w zyciu wszystkim a prawo to prawo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

Kobieta dzwoni do radia:
- Dzień dobry, chcialam powiedzieć, że znalazłam dziś rano portfel. W
środku było trzy tysiące złotych w gotówce, oraz czek na okaziciela opiewający na sumę 10.000 euro. Było też prawo jazdy na nazwisko Stanislaw Kowalski, zamieszkały przy ulicy Koszarowej 15 m 6 w Warszawie. I mam w związku z tym gorącą prośbę: Proszę panu Stasiowi puścic jakiś fajny kawalek z dedykacją ode mnie!!
:-)

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

http://motonews.pl/sh_forum.php?op=fvt&t=49625&c=57&f=20

Coroczne spotkanie Red Car nad Wisłą, naprzeciwko Kazimierza - 20 czerwca! Może ktoś się wybiera?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

Jadł ktoś wędlinę stamtąd?
Proszę o jakieś opinie, bo chcę brać od nich wędlinę do swojego sklepu.

Pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

zapewniam cię wojtas, że są w Łomży ludzie, którzy słuchają WłochAtego, Dezertera, KSU i tego typu kapel. nie możesz generalizować, bo napewno nie wszyscy są punkami tylko ze względu na modę. ja taka nie jestem_(i nie chodze na disco_ble).
a co do skinów to choć raz mogliby się pohamować i nie robić jakiejś wielkiej rozpieduchy, bo przecież nie po to był organizowany ten koncert.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

Dla nie wtajemniczonych jest to kolejny etap mistrzostw Polski w wyscigach na 1/4 mili



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

... brak konserwantów ... lol :D

Łomżanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

bumboks: widocznie nie masz szczęścia! Jak ostatnio otworzyłem 4lomza.pl to wyskoczył napis, że wygrałem 1000zł! Co najciekawsze, dostałem te pieniądze! Poza tym w rodzinie wszyscy zdrowi...


PS: Kaktus zaczął mi rosnąć na czole!

PS2: Jesteś aż tak głupi czy tylko udajesz? ;-)

"Nadmiar demokracji to anarchia"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

no polak to umie wszystko :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

ciekawi mnie czemu większość tych osób co teraz negatywnie się wypowiada w stosunku do UE kiedyś była bardzo zagorzzałymi zwolennikami Unii. a podwyżek ciąg dalszy nastąpiiiiiiiii....
CENY UNIJNE!!!! ZAROBKI AFRYKAŃSKIE!!!!!!

"Nadmiar demokracji to anarchia"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża


Dobrze , że tylko kierowcą i niech robi to co umie najlepiej. Tak ślicznie wygląda na plakatach , ale nie pachnie. Proponuję członkom jego partii by ustalili dyżury i perfumowali jego plakaty. Sukces u pań wtedy murowany i pierwsi z jego listy wyjadą do Brukseli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

Nasi drogowcy na terenie Łomży to monopoliści. Po co im wieczorem lub w nocy pracować? Nikt ich do tego nie zmusi , problemy kierowców ich nie interesują. Tak dalej trzymać Panie V-ce Prezydencie miasta Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

Kilkakrotnie spotkałem się z takim zachowaniem kierowców w Ostrołęce. W Łomży nigdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

Rzeczywiście tylko pogratulować, miasto jest zarządzane w sposób rewelacyjny. W godzinach szczytu stanie w korkach przez to, że malowane są pasy - czysta przyjemność.

nazis, temat nie dotyczy za kogo uważają się kierowcy, tylko jak bezmyślnie przeprowadza się roboty drogowe w Łomży. kierowcy to nie święte krowy, powiedziałabym raczej, że ludzie którzy nie prowadzą uważają ze wszystko im wolno na przejściach, ale to już inny temat i był poruszany. Z Twojej wypowiedzi wynika, że nie jesteś kierowcą, jesli więc jeździsz autobusami, taksówkami, itd. to ten problem dotyczy też i Ciebie.

pozdrówka
kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

Ja też noszę szeroki spodzień, bo mi wygodnie. Co do muzyki to słucham bardzo różnej - od Techno, House do Reggae... W Polsce wykształcił się sposób myślenia, według którego ten kto chodzi w szerokich spodniach (niedaj Boże jeszcze w bluzie z kaupturem) to z pewnością chuligan i ćpun.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

hehehe, norma jest ze jezeli osoby z jakies subkultury pobija czlowieka z innej subkultury to na wzajem beda pozniej szukali odwetu, a o ile mi widomo to mlodzi hh sa bardziej agresywni niz tz. metale, mlodzi hh bardzo sa podobni do skinhad`ow z przed jakis 8 lat, sa zaslepieni muzyka i idealami tworzonymi przez hh starszych ktorzy im imponuja. Mam pytanie co do wizeronku hh ze jak w kapturze to cpun, ile z hh nie pali ziola? 1% ? nie uwazam ze marihuana jest czyms bardzo zlym ale jesli mloda osoba duzo pali i jest slaba psychicznie to bardzo latwo stacza sie na zla droge i zyje we wlasnym swiecie i ciezko jej wrocic do norm spolecznych a kiedys bedzie trzeba przeciez spowazniec. To tylko moje zdanie wiec mozecie sie z tym nie zgodzic.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest prawdziwe oblicze telewizji Łomża

ja wiem tyle, że inet jest za wolny :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org