sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łomży ?

hmm jak to jest doby net to ja jestem spec od protokolow tcp & ip: ale z tego co wiem to twuj internet to imba: jesli sredni czas pingu wynosi ok 1500 ms: to to ma byc dobry net ?? opanuj sie i nie wciskaj ludziom cimnot, bo i tak nie uwiezo

Badanie ahf10.internetdsl.tpnet.pl [83.16.187.10] z uľyciem 32 bajt˘w danych:



Odpowied« z 83.1Odpowied« z 83.16.187.10: 6.187.10: bajt˘w=32 czas=1809ms TTL=50

Odpowied« z 83.16.187.10: bajt˘w=32 czas=1743ms TTL=50

Odpowied« z 83.16.187.10: bajt˘w=32 czas=1543ms TTL=50

bajt˘w=32 czas=1406ms TTL=50



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łomży ?

a i jeszce zapomnialem dodac podsumowanie :

Statystyka badania dla 83.16.187.10:

Pakiety: Wysˆane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% utraconych),

Szacunkowy czas bˆĄdzenia pakiet˘w w milisekundach:

Minimum = 1406ms, Maksimum = 1809ms, —rednia = 1625ms


hmm sami zobaczcie jaki ten net jest swietny hmm mam pomysl na swojej www zrobie dzial o tym i bede tam umieszczal ping z jego kompa 3 razy w ciagu dnia wiec jak chcecie to bedziecie mogli na biezaco przekonywac sie ^^



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łomży ?

Gratulacje dla zespołu - trenera - kibiców. Właśnie wróciłem z Zambrowa i naprawdę łomżyńscy kibice zrobili świetną atmosferę. Jeszcze raz wielkie brawa dla wszystkich ŁKS - duma miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łomży ?

To ma byc jakas Stokrotka!!!hehehe postawia jakas krowe co mi bedzie caly widok z okna zaslaniala i bedzie stokrotka w krowie!!! buhehehe

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łomży ?

pawcio: cały Gdańsk??? nie przesadzasz??? :) pozdro

www.lkslomza.kom.pl


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łomży ?

Herbata czarna myśli rozjaśnia... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łom

to mu chyba raczej nie pomoze po ostatnich Rpkity wystepach w sejmie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łom

Wystarczy spojzyc na tablice informacyjna zeby sie dowiedziec ze prawdopodobnie beda to 2 el-pro i stokrotka:)

cz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łomży ?

Słuchajcie, dziś o 22,25 urodził mi się syn. Ma 58 cm i 3,6kg.
Dziękuję Paniom położnym ze Szpitala Łomżyńskiego. Profesjonalistki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łom

No No No!!!
Wszystkiego najleprzego dla szczęśliwej rodzinki.
Wiecej takich by sie przydała, bo coraz gorzej z naszymi wskaźnikami przyrostu demograficznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łomży ?

gratulacje...teraz wypada sie zakrecic za corka...hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łom

Nazis
Z braku laku to i kit dobry....

cz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łom

Wpółczuje mu:) bedzie mial cięzkie dzieciństwo

cz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łom

Jeśli dalej chcecie żartować to winniście na Florka lub Hołowczyca głosować. Za rzekomo ładny wyglad i prezencję mamy już prezydenta. Czy nam tylko ,,ładnych" już nie wystarczy? Popatrzmy może teraz na ich kompetencję, preferencję i przydatność na tym stanowisku. Porównywanie tu kometencji Piorunka do któregoś z nich jest uwładczające wiedzy i powadze autorowi zawierającego to tekstu - tzn ja3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łomży ?

TRUKAC: chodzi mi o Wasze posty i tematy (niektóre dzięki bogu zamknął admin). Ty, TRUKAC, powinieneś być jak najbardziej w temacie - post pt. "KOMENTARZE REDDSA PO MOICH WYPOWIEDZIACH" jest Twojego autorstwa, podobnie jak część jego zawartości. Zamiast pisać pierdoły, w nosie sobie pogrzeb...

Cinimini

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łom

...o jakim miescie mowisz? nie znam Lądynu hmmm to gdzies w Europie czy w Azji?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łomży ?

co wkoncu z nia bedzie ??/ wiek ktos cos ????//

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łomży ?

Bogus nie pajacuj :-|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łomży ?

Kto się wybiera na koncert? Ludzie jest nas w Łomży mało i nie warto się łączyć w malutkie grupki. W jedności siła,więc połączmy się i niech punki z Łomży trzymają się razem! Zapraszam na koncert, który odbedzie się 4 czerwca w klubie PopArt w MDK-DŚT ("bonar"), start o godz. 19.00, wjazd: 5 zł. Zagrają m.in. Zero Buntu, YYYY, Obserwowani przez Sąsiadów. Ludzie czakamy na was!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy senator Szyszkowska (ta od eutanazji) jest z "elitarnego" koła SLD w Łom

Zbych ma rację !. Ileż to danych osobowych zdobyłby w miarę zdolny haker. Więc panowie pOsłowie rączki precz od WWW.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org