poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
brawo dla kaczora

u Mazewski on Dobrze Kurs Prowadzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brawo dla kaczora

kreatura90 ... jak masz zamiar takie posty pisac to wez zamilcz :*

bedzie dobrze Panowie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brawo dla kaczora

tylko tak patrzę, że zaczyna się szukanie kozła ofiarnego całej sytuacji i .... padło na Urząd Miasta. Choć nie jestem sympatykiem obecnych władz to w zupełności rozumiem argument miasta, że nie może dawać publicznych pieniędzy na bliżej nieokreślone cele jak sobie tego życzył zarząd klubu. Miasto finansowało wyjazdy i podtrzymało taką wole na kolejny sezon. Publiczne pieniądze muszą być wydawane celowo i to akurat jest oczywiste. Inna sprawa, że nasz magistrat mógłby zrezygnować z corocznego umarzania podatku od nieruchomości części lokalnych biznesmenów i dać tę kasę właśnie na klub.

Śmieszy mnie też mocno kreowanie Maćka Zajkowskiego na ostatniego sprawiedliwego, który chciał dobrze, a miasto jemu na złość wycofało się z koncepcji przez niego forsowanej (to nawiązanie do tekstu J. B. pisanego jakby wręcz na zamówienie).

Nie oszukujmy się rozdzieranie szat przez zarząd klubu i teatralne odejścia (ileż to razy już przez nas oglądane) nic nie dadzą. Żaden klub nie pociągnie bez solidnych sponsorów, a u nas co? Ilu sponsorów zarząd przez ostatnie 2 lata pozyskał? O ile zwiekszył się budżet klubu? To byłaby miara efektywności jego funkcjonowania. Strategia przetrwania nigdy na dłuższą metę się nie sprawdza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brawo dla kaczora

Na polu naucz sie jezdzic a za dwa lata wjedz llllllllll-ką na lomże bo mam was juz dosyc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brawo dla kaczora

Siemanko. Czy ty wiesz ze czarny kot przynosi pecha?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brawo dla kaczora

A tam można imprezy robić? Ja tam tylko alkohol kupuje :D Ja chyba nie w temacie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brawo dla kaczora

ponoć wpieli się już w swoje serwery, ale kicha dalej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brawo dla kaczora

LUTEK to niech się sam najpierw nauczy jeździć.Tak Mazewski tak :p szczególnie taki łysy instruktor:D Samo dobro:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brawo dla kaczora

a ja polecam Pana Świderskiego.Nr.tel. 501 452 432

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org