sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

Akurat tak się złożyło, że nie byłem w domu :) ...jeśli dobrze pamiętam, wtedy w domu wtedy ciągnąłem zdjęcia i filmu z nurkowań moich znajomych - dużo tego łobuzy natłukli! :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

Max! To co mówisz to prawda Waldemar podał radio do sądu ale ----Radio Łomża------ :) i sprawa została zakończona kilka miesięcy temu.

realista
>>>>Radio bab bylo ok poki nie bylo tam didzejow. niech sie oni naucza po polsku mowic.
Niektórzy aby wypowiadać się na forum powinni nauczyć się poprawnie pisać DJ-e a z odmianą -ów to się jeszcze nie spotkałam.
Po drugie w radiu nie pracują DJ-e tylko prezenterzy muzyczni.
Po trzecie nie po polsku mowić tylko mówić po polsku :) polecam korepetycję bo aby zacząć kogoś krytykować trzeba posiadać "jakąś" -chociażby minimalną widzę.

Pozdrawiam ekipę Radia BAB.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

Coś mi się wydaje, że ekipa Radia BAB znów zaczęła ze sobą korespondować na forum, żeby tylko ten wątek został na górze.

majorka: pewna jesteś, że
1. Waldemar Bohdanowicz nie podał Radia BAB do sądu?
2. tylko forma "mówić po polsku" jest poprawna, a "po polsku mówić" już nie?
3. pisze się "korepetycję", a nie "korepetycje"?

Bo ja tak do końca nie jestem pewien. Sprawa red. Bohdanowicza przeciw Radiu BAB jest w sądzie. A słowo "korepetycje" to pluralia tantum. Podobnie jak "nożyczki" albo "drzwi". Zanim sama (albo sam) rzucisz w kogoś słownikiem poprawnej polszczyzny, zajrzyj do niego.

Pozdrawiam.
grover

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

Skoro Uważasz że szybko upadają to dlaczego firma Intertor ma już ponad 450 klientów i cały czas się rozwija bo ma dobre łącza. Jak chcesz zobaczyć jakie łącza ma Intertor to skontaktuj się z intertorem i zamów neta na dwa tygodnie wtedy się przekonasz jaka jest szybkość tego internetu!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

Jak się ktoś uczy na bierząco to taki materiał ma w najmniejszym paluszku!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

Polecam tez przy okazji spotkanie z TZ.
Czlowiek madry, otwarty - zawsze cos moze podpowiedziec ludziom mlodym, chetnym i szukajacym pomyslow na swoje zycie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

grover

1) "Coś mi się wydaje, że ekipa Radia BAB znów zaczęła ze sobą korespondować na forum, żeby tylko ten wątek został na górze." wypowiedź z 25-05-04 12:13

Zapewniam cię że nie należę do ekipy Radia Bab.

2) "Szkoda, że nie orientujecie się, jak Radio BAB płaci swoim pracownikom.
O ile tu w ogóle można mówić o płaceniu. Raczej o nieuzasadnionej zmianie warunków pracy, niewystawianiu umów i zaleganiu z pensją od wielu miesięcy."
wypowiedź z 25-04-04 12:22

Punkt drugi troszeczkę kłóci się z pierwszym, nie uważasz? Może poprostu nie nadawałeś się do tej pracy.


3) Mój post nie był kierowany do Ciebie tylko do Max-a :(


Pozdrawiam ekipę Radia Bab
Ciebie grover również, pomimo że już do niej nie należysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

Idiotyczny login i idiotyczne posty. Sądząc po postach to jeszcze daleko do skończenia drugiej dziesiątki.

20 metrów z górki do szkoły podstawowej :)

Pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

Propus
Wow, Kosmitka! Skąd ja pisze...? - bo w Polsce to nie ma takich znaczków!!!........ po tym tekście to myślałem ze padnę heh pewnie piszesz z Afganistanu bo mi na taliba wyglądasz :D a takie znaczki to każdy umie zrobić a może jeszcze zaraz powiesz ze z Ciebie jakiś haker jest to w ogóle będę płakał jakich to my mamy mądrych Polaków po szkodzie jeden taki to został potrącony przez jadący pół ciężarowy samochód przeleciał około 20 metrów w powietrzu i zarył w asfalt. Stało się to w piątek (7-05-04 ) a dnia 12-05-04 o godzinie 00:22 siedział se radosny przy kompie (po 5 dniach) normalnie istny terminator a może tylko porostu fantasta narodowości polskiej.

Pomyślałem; nie chcę umierać w Chicago, na skrzyżowaniu Irving Park i Narraganset, chce do Polski, mojej Polski...<== heh zaprezentował swój śmieszny patriotyzm w obliczu śmierci to do kraju a tak to żeś z niego spierdolili :P



Czasem są chwile Gdy problem jest w każdym kroku
Pięści ściskasz z frustracji Bezsilne łzy ci
płyną z oczy Są takie momenty, gdy ufa się już
tylko Bogu A wszystko czego chce się, to jakiś na
szczęście sposób Chłopak, gdy z kolejnych łez
atak przychodzi złości O ścianę niszczysz pięści,
miotasz się w bezsilności Wpada się w problem jak
w bagno, w wir nicości A świat twych zasad
prostych już runął Jak domek z kart



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

Arko
Arko
ArKo
ArKo
Arko
Arko
ArKo
ArKo
Arko
Arko
Arko
ArKo
Arko
Arko
Arko
(...)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

widze że chyba lipa z tym paintballem kazdy na poczatku sie zgłaszał chętnie a teraz... :( nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

kymaj: podaj jakieś szczegóły, zbierz chętnych. Ja się na to piszę :-)

Spotkajmy się i ogadajmy to.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

Jastrząb... nie musisz bronić białogłowy.... to nic, że jesteś związany emocjonalnie, prawda obroni się sama... a jeśli nadal ma wątpliwości co do możliwości pisania po Polsku w Stanach, to weź jej wytłumacz o co chodzi - bo widzę, że Ty wiesz o co chodzi... :)




........... a ja cos pisalem o pisaniu po Polsku w Stanach czyba cos zle przeczytales :D iii o jaki zwiazek emocjonalny chodzi ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

Reeds:
Albo sie nie uczyłes ortografii na bieżąco, albo sobie najmniejszy paluszek przygryzłeś.

Kaschia:
Albo nie przyznawaj sie ze pracujesz z mlodziezą albo nie pisz "po najmniejszej linii oporu" bo linia nie najmniejsza tylko najkrótsza a jak najmniejszy to opór = "po linii najmniejszego oporu".
No chyba że uczysz spiewu ;)))

________________________________-

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

a kto mowil ze na tym foto jest kosmitka ?? ze od kiedy i we jakis sposob ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK kontra Szpital - gdzie jest prawda ?

hehe 2 tygodnie temu ??? o czym ty muwisz lool ? a jak taki madry to sie wes i dostan lamko i nie *******: bo amture to jestem na 100 % przekonany ze u ciebie bylo z przekretem heheh no chyba ze dla dzieci specjalnej troski dajo latwiejszo, w stylu pokoloruj , narysuj... hmm czy mi sie wydaje ze ty lool mi zazdroscisz tego cvizy i nie tylko ??? loolu skoncz bo na prawde piszesz takie glupoty jakich malo, a co do twojej matury , ciekawe co bys dostal jak by ci przyszlo pisac za rok , i nie pomogla by nawet mamusia wiec sie zastanow, bo ja moglekm isc na prawo do bialego na zaoczne ale to by bylo bez zensu ---> UWB dlatego wybralem ta szkole bo przynajmniej konczac kierunek ktury wybralem mam na 80 % prace w swoim zawodzie, podczas gdy ty bedziesz wypasac swinie lub kombinowac jak zostac bialym murzynem w usa



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org