niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

Juhu i nie ma hiva :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

Witam.
Czy jest ktoś komu w te świeta ukradziono z rodzinnego grobu kwiaty na cmentarzu przy ul. Przykoszarowej. Niestety doswiadczyłem tego draństwa. Ciekaw jestem czy jest to odosobniony przypadek czy może już plaga, którą trzeba by było zacząć tępić.
Pozdrawiam wodnick1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

Podaj mi namiary na tego psa, najlepiej jego numer IP to włamę się i go sformatuję na amen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

MMMMm objadzik mmmm hehe :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

Do Kiermka: Nie zajmuję się odławianiem psów ale zapewniam, że pracownicy schroniska próbują to zrobić. Ten piesek to suczka, która ma małe szczeniaki i dlatego nie daje sie podejść. Wściekła pewnie nie jest, ale ze względu na to, że ma małe, może być agresywna! Jeśli ktoś wie,
w którym miejscu dokładnie się ona znajduje (gdzie ma kryjówkę) to proszę o informacje, wtedy łatwiej będzie ją zabrać razem ze szczeniakami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

tak jest i było zawsze, co roku tak jest przeważnie przed świetami Wszystkich Świętych. Złodziejaszki przeważnie kradno znicze szklane, gdzie po tem je sprzedają. Przeważnie znicze szklane kradno może czasem jakieś chryzantemy, ale to wyjątki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

Hej Ronald! Jak Twój Pimpuś - Max? Zrobił anagram czy było ok?
Niezły wpis - FIN.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

i co? trafiaja powrotnie na bazarek:D?

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

nie ma jak w chilli...chilli za 20zl:) i jeszcze ta papryczka:D co godzine po zjedzeniu geba piecze:D

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

hmm nieiwm czy nie robią tego na CKP za Mechaniakiem albo w marianowie.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

nr do schroniska: 086 216 31 83

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

mi też ukradłi, z kopernika.Róze białe.pewnie na wesele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

Co do internetu "vectra" to fakt, że przez pare dni był problem. Powodem tego była zmiana segmentacji sieci i jeszce wiele innych modernizacji. Niestety z własnego doświadczenia wiem, że 90% usterek spowodowanych jest sprzętem i brakiem umiejętności. To co się dzieję w niektórych komputerach to pozostawie bez komentarza. Bywa tak, że sam komputer uruchamia się po 10min. Usługa internetowa w sieciach kablowych wymaga naprawdę dokładnego wykonania instalacji. Nie ma tu mowy o "skretkach", odgałęźnikach za 2 zł. (najlepszym rozwiązaniem jest całkowity brak rozgałęzień przed modemem, a różnie bywa.) Same niedokręcone złącza powodują często pojawienie się błędów w transmisji, a nierzadko też całkowite spowolnienie jej. Nie mówię, że nie ma usterek z przyczyny usługodawcy, ale vectra ma dosyć rozbudowany system monitoringu pracy modemów i jest w stanie dokładni sprawdzić pracę każdego modemu (Wystarcz to zgłosić). Co do podłączenia przez USB, a Ethernet zalecane jest to drugie. Nawet ze względu na separację "galwaniczną" komputera z siecią kablową, co nie występuje przy połączeniu USB i może powodować kłopoty w pracy modemu. Taki przypadek widać dokładnie na ekranie telewizora jako poruszające się poziome pasy w górę lub odwrotnie. Opisane przypadki nie dotyczą tylko Telewizji Vectra, ale wszystkich telewizji kablowych i nie tylko.
Ps: Karty sieciowe też potrafią płatać figielki, więc zanim zaczniemy narzekać i płakać to radzę sprawdzić swój sprzęcik.
Pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

NEW YORK pizza w Ostrołęce. kto nie był polecam, pizza wielka jak felga 17" więc nie trzeba chyba mówić nic wiecej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

Kozie mleko jest bardzo zdrowe, mogą spożywać je nawet dzieci ze skazą białkową, także to chodząco - beczące dobrodziejstwo :)

A koza na zdjęciu wygląda na bardzo zdrowy okaz a nie tam wściekłego zwierzaka.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

czemu nie chcę kupić na allegro? bo przegladając komentarze wielu sprzedawców dowiaduje się ze sprzedają tel używane,a do tego jest dość duży problem z gwarancją jakby coś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

takim co kradną ręce łamać s***rwysYnom to tak za komuny ich nauczyli że wszystko ich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

ze 17" nie znaczy, ze dobra...no chyba, ze lubisz ciasto....
ja tam nie jadlem jak cos

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

najlepsza pizza i tania jest w bilardowni 54.
Odgrzali mi ostatnio w mikrofali i byłam zaskoczona super jakością.
Dużo dodatków i super ciągnący się ser. Ciągnęłam ze 30 minut i po raz pierwszy skapitulowałam. Nie dałam rady taka duża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

człowiek kiedyś się rodzi,i musi kiedyś umrzeć....Taka jest kolej rzeczy i cięzko nam to zaakceptować.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

z Kraska mialem do czynienia - solidna firma.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

Adamus jakis zacofany jestes. Widziales jakis kraj z zakazem posiadania psow? NIe chcesz nie posiadaj, mnie to wali.


A skoro o waleniu, jak ci piesek nawali na trawnik to donies na wlasciciela.

Trawniki sa od tego zeby psy walily na nie. Od chodzenia sa chodniki. Nie placisz podatku za psa to w psich sprawach sie nie udzielaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

Wlasnie, co to jest NO WAI ?NOWA I ? NOW A I ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

a co do szyb to dzisiaj (napewno nie zbieg okolicznosci) widzialem pobite szyby na przystankach, jeden obok centrum 4plus a drugi obok skrzyzowania w piątnicy, ta sama banda moze i twojego golfa zalatwiła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

jedz na kraske.w evelinie maja podrobki a jak wezmiesz z kraski to bedziesz mial pewnosc ze oryginal,chyba ze nie robi ci to roznicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

hmm to wyszukujac telefon po lewej stronie mozesz zaznaczyc ze chcesz nowke sztuke nie smigana.... polecam allegro ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no i co Panie Pośle Kołakowski? Wstyd !!!!

Wyrzucę z siebie wszystko to, co moim zdaniem złego działo się w ŁKS-ie w rundzie jesiennej. Może komuś to się podobać lub nie, ale takie są moje odczucia!

Piłkarze
Banda najemników potrafiących tylko narzekać i nic więcej. W ogóle nie czują się związani w jakikolwiek sposób z Łomżą i ŁKS-em. Dopóki były wobec nich zaległości, to przynajmniej starali się pokazać i grać jak najlepiej, a od kiedy zaległości zostały w znacznej mierze uregulowane, to odwalają chałę. W sześciu ostatnich kolejkach grając m.in. z takimi potęgami jak ostatnie w tabeli Kmita i Pelikan, zdobyli 2 punkty. Do tego w mediach wypowiadają się niepochlebnie o klubie w którym grają, czyli o swoim pracodawcy. Gwarantuję, że każdy z nas, gdyby publicznie źle wypowiadał się o firmie w której pracuje, to długo by w niej nie popracował. Dać im po 1000 zł miesięcznej wypłaty, a reszta do "podniesienia" na boisku w postaci premii za osiągnięte wyniki. A i to jej wypłata powinna być uzależniona od zajęcia w tabeli co najmniej takiego samego miejsca jak w ubiegłym sezonie. Więcej szacunku panowie grajkowie!

Trener
Przede wszystkim Lewandowski nigdy nie powinien nim zostać. Nie potrafi wziąć za mordę swoich zawodników, dla których jest bardziej kolegą niż szkoleniowcem. Do tego nie może być sytuacji, że toleruje propozycje strajków lub nawet sam do nich namawia (tak podobno było przed wyjazdem do Gdańska). Jak najszybciej zarząd powinien się go pozbyć i ściągnąć kogoś z papierami i znajomościami, takiego, który będzie potrafił przyprowadzić do klubu utalentowanych i wartościowych, młodych zawodników.

Zarząd
Nie potrafią znaleźć drugiego takiego sponsora jak Browar, stąd problemy finansowe, które starają się łatać dotacjami z budżetu miasta. Jeżeli w klub nie chce wejść OSM Piątnica, to należy jechać do Mlekpolu lub Mlekovity. Jeżeli na wejście nie może się zdecydować JBB, to trzeba jechać do Sokołowa. Nie można zamykać się tylko w kręgu sponsorów pokroju Kosiorka, Wałkuskiego czy Puławskiego, bo z całym szacunkiem dla nich, nie są w stanie udźwignąć finansowania drugoligowego klubu. Sponsorów trzeba szukać wszędzie, gdzie się da. Do tego na zbyt wiele pozwolili piłkarzom. Za krytyczne wypowiedzi o klubie w mediach powinny być co najmniej wysokie kary finansowe. Bo jeżeli jest zła atmosfera wokół klubu, to żaden sponsor nie będzie w niego pakował swoich pieniędzy. Brudy należy prać w szatni! I tak należy dziękować Bogu za cierpliwość Rutkowskiego, bo już dawno mógłby się wycofać z finansowania ŁKS-u, a tego jednak nie zrobił. Niby poprawą zarządzania klubem ma być powołanie sportowej spółki akcyjnej, ale jakoś nie wierzę, że to się uda. Do tego trzeba by było mieć ze czterech dużych sponsorów, a mamy na razie tylko jednego, a i to nie wiadomo jak długo. No i jeszcze ceny biletów. Tu trochę nasi działacze się przeliczyli. Jeszcze w ostateczności zrozumiem normalny 15 zł i ulgowy 10 zł, ale należałoby też w zamian wprowadzić jakieś bilety rodzinne, grupowe czy jakieś jeszcze inne, zniżkowe, zachęcające do przychodzenia na mecze. No i trzeba pomyśleć o gadżetach: koszulki, szaliki, czapeczki, kubki, kalendarze, długopisy itp. Wszystko fajnie zrobione (tu o projektach można pogadać z kibicami) i za rozsądną cenę. No i w ramach posiadanych funduszy należy zainwestować w promocję klubu, pamiętajcie o tym na wiosnę Panowie! Plakaty na przystanakach i ogłoszenia w Esce to za mało!

[bKibice
Przede wszystkim frekwencja. Nie rozumiem jak nagle (mimo cen biletów) z 3000-4000 widzów w trzeciej lidze i na pierwszych meczach w drugiej lidze w Łomży, liczba kibiców spada poniżej 1000! Moda na ŁKS się skończyła?! Nie potrafię tego pojąć! Do tego „szalikowcy z młyna”. Doping na większości meczach do du . py. Na wielu meczach w IV lidze był o wiele lepszy. Do tego takie sytuacje jak na ostatnim spotkaniu z Jastrzębiem. Rozumiem chęć odbicia flagi, ale jeżeli już się coś robi to najlepiej tak by nie przerwać meczu (na przykład w przerwie, szansa na uniknięcie wysokiej kary finansowej) oraz zdecydowanie i do końca, a nie po wyłamaniu ogrodzenia cofacie się na swój sektor. Więcej zdecydowania jeżeli już coś takiego musicie robić. A najlepiej nie pijcie tyle i pilnujcie flag na wyjazdach. Zajmijcie się przede wszystkim kibicowaniem i oprawą, a będzie ok!

To wszystko składa się na nie najlepszy obraz tego, co się dzieje w ŁKS-ie i wokół niego. Po meczu w Katowicach będą ponad trzy miesiące, aby wszystkie kwestie poprawić. Pracy jest sporo (szczególnie dla zarządu), ale na pewno wszystko w te kilka miesięcy można naprawić.

Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham Cię. W moim sercu ŁKS i na dobre, i na złe.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org