sobota, 29 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pokaz Freestyle w Łomży..?

Co myślicie o tym,żebym któregoś dnia dał na Starym Rynku mały pokaz Freestyle?Przyszedłby ktoś z Was? Bo jeśli nikt ma nie przyjść nie ma sensu,żebym coś takiego robił .. szukam ciągle jakiejś szansy na pokazanie się i nie mogę jej znaleźć..nikt nie chce niestety pomóc..może Wy..swoją obecnością trochę mi pomożecie?To taka mała prośba .. ;) Czekam na odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz Freestyle w Łomży..?

W sobotę o godz. 15.00 na Starym Rynku przy "karczmie". Pasuje Ci termin ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz Freestyle w Łomży..?

O;/ w sobote niestety nie chciałem ten dzień zaproponować ale niestety o 15 nie będę już mógł;/ tak około 12.00 może? ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz Freestyle w Łomży..?

naucz sie czegos wiecej...bo jedna "sztuczka" to za malo...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz Freestyle w Łomży..?

yyyy...dzięki za poparcie...widziałeś mój film?9 miejsce w rankingu Polski to mało?Nie chce być nieskromny..ale jeśli nie chcecie to nie..może i jestem za słaby..dzieki..tematu nie było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz Freestyle w Łomży..?

nie badz taki obrazliwy...ale gdzie sa slowa poparcia, sa tez slowa krytyki...to jest normalne...jezeli chcesz sobie jakies pokazy dawac na starym rynku to co za problem?

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz Freestyle w Łomży..?

i tez...slowo pokaz to za duzo...jedna osoba to za malo...

jak juz dawac pokazy to takie w ktorych jest wiecej osob...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz Freestyle w Łomży..?

daj link do tego filmu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz Freestyle w Łomży..?

Jesli mowisz ze jestes taki dobry to zagadaj z zarzdem LKS moze Ci pozwola walnac jakas pokazowke w przerwie meczu w ta sobote z Lechia:]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz Freestyle w Łomży..?

http://youtube.com/watch?v=3TYhSBKp8Ts

Wyżej link do filmu,wcale nie uważam ,że jestem bardzo dobry..obejrzyj film-sam oceń..a z ŁKSem miałem już umówiony jeden pokaz..:] dziękuje za honorowe zachowanie zarządowi :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz Freestyle w Łomży..?

Autor: Greg12 (---.multimo.gtsenergis.pl)
Data: 16-05-07 19:52
pisze: "a z ŁKSem miałem już umówiony jeden pokaz..:] dziękuje za honorowe zachowanie zarządowi"

To co się stało z tym honorowym zachowaniem Zarządu? Głowy pospuszczali i w płacz uderzyli czy jak ??

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz Freestyle w Łomży..?

Proponuje tobie poczekac na jakis koncert lub festyn i dogadac sie z organizatorami napewno wpuszcza cie z twoim programem!Powodzenia i niezmarnuj talentu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org