wtorek, 24 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stomatolog

Siema ! Może ktoś ma godnego polecenia stomatologa w Łomży do leczenia zębów i jakiś kontakt do niego ? Z góry dzięki za info ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/stomatolog tutaj znajdziesz wiele pomocnych opinii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

ja polecam Pana Głuszkowskiego z mazowieckiej. Byłem u Niego w tą sobotę z wyrwaniem zęba i złego słowa nie powiem;). Miła i przyjemna atmosfera;)

adriano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

Stomatolog wyrywajacy zeby, to zdecydowanie godny polecenia stomatolog. A porcelanowej protezki (wraz z godnymi warunkami ratalnymi) nie zaproponowal (koniecznie milym tonem) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

Godny polecenia jest stomatolog Piotr Brzóska tel:501250293.Z jego usług korzysta cała moja rodzina,nie zdarzyło sie,żeby ktoś narzekał.Dostosuje termin do Twoich potrzeb,a nie do swoich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

Godny polecenia stomatolog to szanowny Piękny Zdzisiu majacy swoja siedzibe za Barbórką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

Polecam pania Agate Podolak jest naprawde suuper

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

Jeżeli szukacie sprawdzonych usług stomatologicznych w Poznaniu, to polecam Wam sprawdzić stronę https://ebm-dentysta.pl/uslugi/bruksizm , gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnej kliniki stomatologicznej EBM. Regularne wizyty pomagają w wczesnym wykrywaniu problemów, takich jak próchnica, choroby dziąseł i wiele więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org