niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PLACZ

W tej naszej lomzy kazdy placze,ale dusi groszow jest tylko jana pala skarpeciarze.Czlowiek co nie przyjedzie to duzo zie zmienia i w miescie i na ulicach pija wyja i placza ze im zle a skad na to bierzecie ?tylko narzekac potraficie ze nie ma pracy praca jest bo jak by nie bylo to by tak to nie wyglodalo, tylko paru trutni piepszy bzdury i mu sie snia miliony i czeka na kasze mana z nieba na tacy i tak wam nie przyniosa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

Co Ty możesz wiedzieć, jak sam już polskiego języka zapominasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

Ty nie jesteś Polak jak nie umiesz narzekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

nie dotyczy moze i masz racjeale nigdy staram sie nie narzekac ,tylko rekawy podkasam i jade do przodu , narzekaniem nic jeszcze nie zbudowali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

rondo pisownia nie blyskam zawsze z polskiego za czekolade zdawalem od klasy do klasy a mam ich az 16

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

6.50zł na godz hmmm Hura kupie sobie za 40lat m-1 mam wspaniała prace nie martwie sie o jutro bo i tak i tak mnie dymajo na podatkach w tym kraju XD NIE dziw sie człowieku bo pracy w tym mieście niestety niema roboty niewolniczej multum ale jeżeli twoim zdaniem jest ok to poczytaj troche o życiu niemca lub holendra i pokukaj jak sie ludzie w wieku 30lat ustawiaja na całe życie a w czym my jesteśmy od nich inni?

... Lekarz kazał przytakiwać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

6,50 cale zycie nie bedziesz zarabial nauczysz sie swojej pracyi jak bedziesz ambitny znajdziesz cos lepszego i nie musi byc to lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

Wracaj do Łomży, po co siedzisz za granicą ? Tu jest dosłownie raj a jak już się fachu nauczysz to dostaniesz 12zł/h.

Żyć nie umierać.


Trzeba być matołem by siedzieć zagranicą i twierdzić że w polsce się żyje na bogato :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

uwiez ze wroce powiem ci tak za dlugo jestem juz rozumiesz ( nie kawaler)szkoda mi moich dzieci czy sie odanjadoa ale jak mi dziadek powiedzial jak do 40 sie nie dorobisz to nie dasz rady potem
uwiez ze wroce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

Pieniądze zarobione za granicą bardzo szybko wydasz w Polsce i dojdziesz do wniosku , że życie w Łomży nie jest dla Ciebie. Już kilku znajomych to przerabiało.Kupili domy, otwierali firmy i uciekli z powrotem za granicę bo kasy zabrakło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

szamac naucz się roboty żeby zarobić te 12 zł na godzinę a następnie zakładaj własny interes i nie będziesz musiał narzekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

Darek1638, bardzo głębokie jest to co powiedziałeś :)

12zł /h i otwierać własną firmę :D


Gratulacje. Naprawdę szacunek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

Proponuje byś założył biznes z lomzykiem. Wróci z zagranicy i sądzę że po max 3 latach będzie z tąd uciekał, wtedy ty zostaniesz prezesem i będziesz pilnował jego biznesu w tym raju podatkowym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

wole zarabiac i inwestowac a tez zaczynalem za 4 zl na starti sie wkurzalem ale oszczedzalem i dozylem do celu. jack12 masz racje szybko sie rozejda jak tylko bedziesz liczyl na to co zarobiles ja osobiscie cel obralem a zagranca nie jest taka fajna powiem ci po tylulatach tak samo trzeba zapierdalac a z samego zapierdalania to masz nic i wracasz i kombinujesz z 20 tysiacami w kielnina wszysto trzeba czasu poki czlowiek mlody i piekny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

lomzyk, dzieci Ci nigdy nie wybaczą że skazałeś ich na wegetacje :)

Ale zawsze będą mogli nauczyć się fachu, dostaną 12/h, a później otworzą swój biznes i zaczną kosić kokosy :D


Ale ja mam ubaw :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

szamac nie muszę zakładać bo małą własną już mam, a jeszcze 14 lat temu pracowałem za najniższą krajową tzn. 580 zł miesięcznie bez żadnych dodatków i zapierd... jak ta lala, ale nie patrzyłem się na starych i nie narzekałem że nie mam kasy, nie czekałem że mi ktoś da. Obierz jakiś cel,zastanów się co lubisz i chcesz robić a następnie dąż do celu.
http://www.youtube.com/watch?v=HfhjpcwkAOM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

ja nie rozumiem dlaczego ty domnie to piszesz ?

Znasz mnie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

Nie znam Cię ale najwięcej narzekasz, już nie napiszę że płaczesz. Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

ja naprawdę rozumiem że można nakurwiać 16h na dobę i się dorobić w tym kraju jakiegoś małego biznesu i tak ciułąć.

Ja poprostu przestrzegam lomzyka że jest w wielkim błędzie, a dzieci mu nie wybaczą.

Oczekiwania jakie ma od swojego ukochanego Raju są zbyt duże.

Mam znajomych co się dorobili i w wieku 40 mieli stany przedzawałowe bo obrali sobie cel.


Oby do 67 ?


A później coś z ZUS i OFE sie pociągnie.... sorry nie ma już OFE.

Ciekawe jaki będzie ZUS :D


PS. lomzyk, ja wróciłem z zagranicy właśnie dla dziecka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

Darek, bo wiem ze sa kraje gdzie pracujesz spokojnie 8h i zyjesz na poziomie, godnie zyjesz. A jak nauczysz sie fachu to zarabiasz 120zł/h nie 12 :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

zgadza się ale to nie u nas i niestety takie mamy realia jak mamy, jaki gospodarz taki kraj też wolałbym spokojnie popracować 8 godzin i mieć wszystko za przeproszeniem w d.... ale sam wiesz że tak się nie da. Prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

taki mamy klimat ?

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

dzieci to sa dzieci takie jak my poki mamy ojcow a moim biznesem nie glowkuj sie dam rade a ty wez sie za siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

szamac glowa do gory i naprzod zawsze moze byc gorzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

a jak nie to lec na milano to dziewcze z duzym posagiem znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

Napiszę tak : Umiesz liczyć? licz na siebie... Twoje szczęście innych .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

panie Darek1638 przybijam piec z pieczatko koniec tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

panie lomzyk nie pije do Ciebie, piszę ogólnie. Oki. zamykaj temat :) Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

strzalka czym sie pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLACZ

siedzi 10 i pier......................glupoty piec po 10 oby strone utrzymac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org