niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Orange

Znowu nie działa orange? Kiedy w końcu zrobią z tym porządek...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

też mam problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

Witam... Czy inni też mają problem z zasięgiem ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

ja tez i moja rodzina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

No niestety, ja też mam ten problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

Wszyscy mają problem, mam i ja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

orange w Łomży to dno bo w warszawie normalnie działa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

masakra zmieniam sieć!
_________________________
www.autosalonik.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

to z powodu modernizacji sieci. w t-mobile było tak samo. owszem jest to wkurzające. play ma zasięg wszystkich sieci : t-mobile , orange, plus i zasięg własny więc polecam, taryfy są ok. a co do orange to pewnie chwilowa awaria.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

na pleya Pawełku na pleya

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

Orange cugu niema i nie ciągnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

Ale to dziwne - niektórzy mają sieć.
U mnie leży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

u mnie nie ma a u innych jest i też nie działa ograniczenie usług sieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

może to sieć dla inteligentniejszych i system działa wybiórczo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

Chyba rzeczywiście system działa wybiórczo. Dwa telefony z windows phone - brak zasięgu, telefon z androidem ma trzy kreski!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

tanie mięso to bezpańskie psy jedzą ,

kup dobrą karmę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

zrezygnowć z tej sieci skoro nie dają kobtaktu ze światem to po co ich dorabiać wkurzonba jestem lekko mówiąć do mnie dochodza nawet oołączenia a zasięgu nie mam debile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

Mi normalnie orange śmiga full zasięg:) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

Nie tak łatwo zmienić sieć jak się ma cyrograf podpisany do października. Słyszałem, że można przenieść numer do innej sieci na trzy miesiące przed końcem umowy. Ktoś to może potwierdzić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

Bo my zieloni jesteśmy w tych tematach, a to nie jest sieć dla zielonych (tylko dla pomarańczowych) ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

normalnie jakas masakra z ta secia :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

u mnie na telu z anandroidem wszystko działa dzwonię pisze net jestem wybrancem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

co za kurewska siec. dobrze ze ja nie mam.
ale jest u mnie kolezanka co ma w orange. od prawie 2 godz. byl problem z zasiegiem. najpierw myslalysmy ze to z orange cos nie tak jest. ale zeby sie upewnic przelozyla karte do mojego tel. w wtedy zlapalo zasieg. wiec pomyslalysmy ze to z telefonem cos nie tak. bo jak znowu wsadzila karte to miala zasieg ale tylko jedna kreske i to raptem na chwile. myslalysmy ze to antena zepsuta. probowalysmy naprawic antene ale nic nie dalo. wtedy weszlam na forum 4lomza i widze ze to jednak orange cos z pieprzyło.
ciekawe czy przez to dlubanie nie zepsula sobie tel??
DO CZEGO TE ORANGE DOPROWADZA???
wlasnie kolega przyszedl tez zasiegu nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

ludzie beda zmieniac siec. kolezanka przeszla do orange ale bedzie zmieniala na inna siec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

i net w orange słabo działa.

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

Korekta: telefon z androidem też już bez zasięgu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

pandzia , troszku kultury a niby na cię to stać?


ot, kurewska łodpowiedż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

mi tam działa zasięg normalnie na androidzie.

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

stać stać EGZORCIU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

pandzia, śmieszna jesteś i na wymarciu , bambusa coraz mniej - przestaw się na buraki pastewne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

juz jest u mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

brak zasięgu przez chwilę a Wy już wytrzymać nie możecie i psy na sieci wieszacie.Kiedyś ludzie nie mieli takiej wygody i sobie radę dawali,a teraz brak neta,brak zasięgu w telefonie i zaczyna się koniec świata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

Orany_Julek możesz chyba, z tego co pamiętam, 3 miesiące wcześniej podpisać umowę z innym operatorem (z przeniesieniem numeru), ale i tak umowa zacznie obowiązywać po wygaśnięciu umowy z obecnym operatorem.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

zmienćie sieć i po problemie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

przenieście sobie do njumobile, najtańsze, bez limitu i umowa na czas nieokreślony - bez cyrografu. Jak coś nie będzie działać, zawsze można się wycofać. Ale trzeba czekać do końca umowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

Egzorciu nie robia na mnie wrażenia twoje teksty. nie znasz mnie a tu pisac to sobie moge co chce i jak chce i nie wszystko musi byc prawda i ja tez nie musze byc prawdziwa. takie sa uroki sieci kochany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

Nju nie jest rozwiązaniem problemu, bo to przecież też jest orange! Więc jak orange się wysypie to i nju automatycznie też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

mi kasę z konta pobiera.... nie wiem jakim cudem i za co !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

Dla wszystkich zwolenników pleja przytaczam rzeczową opinię jednego z użytkowników, potwierdzającą moje spostrzeżenia (z forum "telepolis"):

"Jestem abonentem PLAY ok 3 lata. NIE jestem zadowolony z jakości świadczonych usług. Wcześniej byłem abonentem Orange, Plus, miałem tez w heyah. Zawsze było lepiej lub gorzej, ale na pewnym poziomie. (również internet) W play'u jest niestety bardzo niski poziom. Połączenia są gorsze jakościowo niż u innych operatorów, ale to nie jest najgorsze. Najbardziej denerwuje mnie to że w centrum kielc, lub innych miast takich jak krakow warszawa czy poznan (sprawdzone niejednokrotnie) telefon zmienia operatora, bo z tego z ktorego korzysta widocznie mu sie nie podoba... z play na plusa, z plusa na orange... dzieje sie to bardzo często kiedy wyciągam telefon z kieszeni i potrzebuje szybko zadzwonic. Nie mam wtedy zasiegu i czekam aż coś złapie... czasem kilka minut. (sprawdzane na: nexus 4, galaxy nexus, lg x2, htc hd2, iphone 3g) Nie wiem jak często niemam zasięgu gdy telefon leży w kieszeni.., ale często zdarząją się sms'y ze ktos sie probowal ze mną polączyc. Jednak najgorzej wkur**** mnie kiedy ściagam plik 200-300 MB na tel, lub komputer (hotspot z telefonu), korzystając z pakietu danych w abonamencie i przy 90% nagle telefon zmienia operatora z play na roaming plusa lub orange, bo play chwilowo ma za słaby... Ręce opadają. 250MB z transferu idzie w powietrze bo ściąganie zostało przerwane. Plik musze ściagać jeszcze raz, a transferu ubywa... w lutym dobiega końca ta gehenna, NIGDY NIE WRÓCE DO PLAY"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

@sic: ale tu nie chodzi o tańszą ofertę, BO JAKBYŚ NIE WIEDZIAŁ NJU MOBILE KORZYSTA Z NADAJNIKÓW I CENTRALII BTS ORANGE więc to żadna zmiana...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

trzeba wyslac do nich reklamacje za uslugi na ten dzien ja dostalam rabat na abonament 15zl dobre i to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

Dokładnie tydzień temu były problemy z orange i dzisiaj znowu!
Przerywa rozmowy, trzeba dzwonić po kilka razy!

Mam w związku z tym pytanie do abonentów T-mobile i Plusa: czy u was też zdarzają się takie problemy?

PS. Hejterom z pleja bardzo dziękuję!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

W T-mobile kiedyś tak(rok temu)teraz nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange

Dziękuję.
W salonach t-mobile i plusa tłok, a na forum tyle opinii, że aż nie nadążam czytać ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org