piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
remont drogi na Zawadzkiej

Czy ktoś orientuje się może ile czasu będzie trwał na Zawadzkiej ten remont dróg?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont drogi na Zawadzkiej

Aż skończą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont drogi na Zawadzkiej

Witam
Przepraszam za ironię ale poprzednik ma rację - to będzie trwało do końca.
Rondo zambrowskie - remont, skrzyżowanie Sikorskiego/Zawadzka - remont.
Wyobrażacie sobie co to będzie od 3.09 jak szkoły ruszą?
Mam prośbę do tych, którzy tędy jeżdżą - przepuszczajmy, ustępujmy tym z podporządkowanych, a będzie mniej nerwów, korków, itp.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont drogi na Zawadzkiej

No ja wiem, że trollowata moja odp była, ale tego nikt nie wie tak naprawdę. Może i jest jakiś oficjalny termin, ale czy ktoś widział u nas drogę ukończoną na czas? ;)
Widać ile już zrobiono, ile zostało, więc można sobie tylko samemu na oko wróżyć... Do końca roku może zdążą ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont drogi na Zawadzkiej

Do końca roku...???!!! Nieeeee, tylko nie to!!! Już teraz można dostać fioła z tymi objazdami!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont drogi na Zawadzkiej

W tym artykule ( http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=28167 ) pisze, że pierwsze planowane otwarcie ma nastąpić 26.11.2012, więc może do dego czasu skończy się remont.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont drogi na Zawadzkiej

Dzisiaj zjechałem zawadzką od banku BPH w dół do sikorskiego, a tu "zonk" - na dole zakaz ruchu, jezdnia rozkopana. Pod bankiem żadnego znaku, więc pozostało tylko w tył na lewo i jednokierunkową z powrotem pod górkę! Chyba nie wszystko zostało tu do końca dograne z oznakowaniem ulic...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont drogi na Zawadzkiej

Puzon puzon puzon

UMIESZ LICZYC ??? LICZ NA SIEBIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont drogi na Zawadzkiej

otwarcie przesuniete na marzec 2013
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=29446



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org