niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zgubiona obrączka

Witam, zgubiona została obrączka męska złota z wygrawerowaną datą 26.06.2010 i imieniem. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt- gwarantowana nagroda. Kontakt pod e-mail: geniusz160@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiona obrączka

A ILE ZAPLACISZ?JESLI JA ZNAJDE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiona obrączka

nie rozumiem jak mozna zgubic obraczke... nie napisales gosciu w jakim miejscu ja NIBY zgubiles.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiona obrączka

myslisz ze ktos bedzie biegal po calym miescie i szukal ci obraczki... bo ktos nie ma swoich problemow... zglos zaginiecie na policje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiona obrączka

Obrączka być może została zgubiona w okolicach ul. Krótkiej/ Dwornej lub w okolicach siedziby firmy IST. Ale nie wykluczam innego miejsca, dlatego proszę o pomoc!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiona obrączka

przykro mi to pisac, ale mysle ze sie nie znajdzie... a co dajesz za nagrode??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiona obrączka

Nagroda oczywiście finansowa, ale nie zamierzam tu zdradzać jej wysokości. Na pewno się opłaci, zwłaszcza, że proszę o pomoc uczciwego znalazcę, a nie "etatowego poszukiwacza".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiona obrączka

to za ta cene kup sobie druga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiona obrączka

a ile gram miala ta obraczka?i co bylo tam napisanie na niej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiona obrączka

Chodzi o wartość sentymentalną, jak się nie znajdzie, pewnie zamówię drugą, ale na razie jeszcze raz proszę o pomoc w poszukiwaniach- może akurat ktoś zauważy leżącą gdzieś na ulicy... Podejrzewam, że spadła podczas wsiadania do samochodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiona obrączka

a ja podejrzewam,ze kto ja znalazl to juz nie odda, bo teraz tylko same zlodzieje istnieja... sam wiesz... uczciwi ludzie to naprawde rzadkosc... tylko gardzic NIEUCZCIWYMI ludzmi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org