środa, 09 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
skuter

Witam, czy w Łomży lub okolicach jest możliwość kupienia nowego skutera (poj 50cm) typu chopper lub może ktoś z Was jest posiadaczem takiego?

chodzi mi o skutery tego typu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuter

Popatrz w auto-gaz na zjezdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuter

I na hujj Ci taki złom ? pojeździsz 1000 km to poczujesz co to asfaltt !!!!!! ^^

Myślenie ludzi XXI wieku -.- Nowe to pojeździ ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuter

Dlaczego złom?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuter

Pracowałem w serwisie tego gówna to wiem co to potrafi wyczynić to gówno . NIE POLECAM CHIŃSZCZYZNY !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuter

A ja miałem chinola, i nie miałem z nim żadnych problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuter

Elo_Pro:
nie chodziło mi tylko o nowe, szukałem też używanych. Ale skoro twierdzisz że nie warto, to pewnie zostanę przy mojej starej, niezawodnej Hondzie Bali.

Chciałem przesiąść się na coś bardziej 'urodziwego' no i w miarę możliwości niezawodnego w rozsądnej cenie. Może jakieś propozycje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuter

Osobiście mam do sprzedania oryginalny skuter marki Aprilia SR 2002 rok. jak Cie interesuje to pisz mail s.kowalewski1@o2.pl

Honda wiadomo przeżytek , ale lepiej bujać się hondą jak chińczykami :O

Powaga stary....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuter

Na legionow w gas car kupisz taki motorek i jezeli zadbasz o niego to napewno kilka lat ci posluzy teraz na rynku wszystko jest chinskie

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuter

No niepowiedziałbym , że wszystko jest chińskie . Wystarczy się rozejrzeć -.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuter

problem w tym że za nowszą hondę, yamahę czy nie-chińczyka trzeba dać z 4 tysiące, a ja jednak mam budżet maksymalnie 2,5 tys. Gdzieś słyszałem że teraz wszystkie chińczyki są na bazie hondy, na ile jest to prawda to nie umiem powiedzieć.

A co sądzicie o crossach typu peugeot xps, czy romet crs? warto szukać? wiem że raczej ciężko znaleźć coś takiego w tej kwocie ale mi się nie spieszy, może jeszcze coś się zarobi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuter

chińczyki są silnikami na bazie ''niezniszczalnej'' hondy bodajże K, kiedyś był o niej program. Silnik tego czopera miałem podobny w swoim chińczyku. Był to 1-cylindrowy, górnozaworowy, silnik z łańcuszkiem rozrządu i smarowaniem ciśnieniowo rozbryzgowym. Skrzynia biegów 4 biegowa, z półautomatycznym sprzęgłęm odśrodkowym. Wystarczył dobry olej i paliwo i był nie do zajechania. Skrzynia biegów sprawowała się wyśmienicie na trasie i w terenie, nie było piachu, błota ani góry pod którą by nie podjechał. Posiadał modół zapłonowy. Silnik i skrzynia smarowana tym samym olejem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuter

Ja miałem Peugeota XPS w supermoto , sprzedałem go na Łomże już zmienił 2 właścicieli przez 3 lata , 3 lata temu nim jeździłem i była żyleta ! Silnik AM6 Minarelli , pełen szacun .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuter

no właśnie taki peugeot byłby dla mnie super, problem w tym że ciężko będzie go znaleźć w okolicy.
a co to tego chopperka to muszę zobaczyć w jakiej cenie jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org