sobota, 29 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Siłownia

Witam od września chciałbym zacząć ćwiczyć i nie wiem którą siłownie wybrać. Zależy mi na dobrej atmosferze,[żeby nikt mnie nie wyśmiał...;)] oraz na trenerze który by nadzorował moje ćwiczenia. Co w Łomży możecie polecić i jakie są ceny karnetów?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

inter 90 zl polecam : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Ja ćwiczę na siłowni Activia na ul. Wojska Polskiego. Jest tam fajna atmosfera, możesz też liczyć na porady instruktorów. Idąc na siłownie nie bój się, ze ktoś się będzie z ciebie śmiał, ludzie zajęci są swoim treningiem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

też chodzę do Activii ;) pełna kultura i bez napinki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Jakie ceny zatem są w activi?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Polecam siłownię Relax. Najtańszy karnet w mieście (50zł). Każdy Ci pomoże i wszystko wytłumaczy o wyśmiewaniu nie ma mowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Witam,

najlepsza silownia to treningi takich zajec jak np. "karate" czy inne... Polecam kazdemu

Lomzyniak45 napisz jakie efekty chcialbys uzyskac, jakie cele osiagnac... ??

Pozdrawiam

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

najlepsza silownia EWA :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Chodzi o zrzucenie z 10kg bo brzuszek coraz większy. Karate mnie nie interesuję wolałbym pobiegać na bieżni, itp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Jak chcesz zrzucić tylko zbędne kilogramy, to najlepsza jest bieżnia, ale po co płacić te 50/90 zł jak można pobiegać za darmo przy np. PG8 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia

Przy okazji chciałbym też wyrobić sobie mięśnie brzucha a na siłowni jest większa motywacja.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org