piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Simon Mol - pamiętamy tego zucha?

http://pokazywarka.pl/pddk1d-2/ Jak myślicie - dla tych zakażonych dziewczyn lepiej byłoby, gdyby media pisały prawdę o Muzułmanach i Czarnych - że to cwane, chytre lenie, które gardzą Chrześcijanami a jeszcze bardziej gardzą białymi kobitkami o lewicowych pogladach?
Czy może dobrze, że media czarnych przedstawiają jako poczciwych i szlachetnych dzikusów o sercach większych niż ich penisy. Że w każdym serialu TVP Murzyn występuje jako szlachetny biedaczysko, że wybiórcza wmawia tępym lachonom, że ich obowiązkiem jest dać dupy czarnemu antyfaszyście?

Pytam nie bez powodu - trochę szkoda mi tych łomżyńskich galerianek, które zachęcone kilkuletnią beemką i śniada cerą rozkładają nogi przed Czuczonami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon Mol - pamiętamy tego zucha?

Ty swojej dupy żałuj a nie ich :):):)
One nie będą gubić klocków tylko ty :):):)

W twojej wypowiedzi wyraźnie widać tęsknotę za rozumem :):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon Mol - pamiętamy tego zucha?

nie szydź z dżejmsa, dżejms ma monopol na prawdę i właściwy światopogląd. właściwy ludziom którzy nie powinni zejść nigdy z drzewa......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon Mol - pamiętamy tego zucha?

a co, boli ze przed Toba nie rozkładają ;)) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon Mol - pamiętamy tego zucha?

Czy w Łomży naprawdę są tacy idioci? Aż przykro, że ktoś musi mieszkać z takimi chamami.
Steamboy , maruda - przeczytajcie swoje wypowiedzi - nie głupi wam? Żadnych argumentów - same inwektywy. Jesteście jak 3 letnie dzieci - nie potraficie znaleźć argumentów na obronę swoich lewicowych poglądów, więc przynajmniej obrazicie kogoś kto myśli inaczej.

A tak w ogóle - co byście powiedzieli tym 60 dziewczynom? "Brawo dziewczyny jesteście naprawdę postępowe, brawo za walkę ze szkodliwymi stereotypami". Wiem, że nie potraficie rzeczowo odpowiedzieć, ale może chociaż trochę pomyślicie zanim obrazicie kogoś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon Mol - pamiętamy tego zucha?

Obojętne mi jest jaki obraz innych nacji serwują media i nie rozumiem jaką prawdę miały by serwować w tej kwestii bo nie wiem jak jest owa prawda, na razie czytam tylko o ksenofobicznych swiatopoglądach a to zupełnie co innego, w życiu opieram się na empiryzmie nie na teorii, tez gardzę chrześcijanami a jestem polakiem, nie wiem czy czeczeni gustują w lewicowych kobietach czy ograniczonych intelektualnie prawicowcach, nie wiem czy czarnoskórzy są szlachetni czy nie, wsród białych znam wystarczająco dużo s k u r w i e l i, ze wystarczy aby znienawidzić ten kolor skóry, nie czytałem w wyborczej oredzia pt. DAJ DUPY CZARNEMU, przypuszczam ze autor wypowiedzi nie widział wyborczej na oczy ale w jego srodowisku nienawiśc do wyborczej jest trendy a myslenie passe, a co bym powiedział tym dziewczynom???? Nic, to nie ja pchałem się do łózka molowi. Jeżeli argument to stwierdzenie mające uzasadnić pewną tezę to ja najpierw postaw, bo Twoje ciasne poglady i pytania w stylu

"Jak myślicie - dla tych zakażonych dziewczyn lepiej byłoby, gdyby media pisały prawdę o Muzułmanach i Czarnych - że to cwane, chytre lenie, które gardzą Chrześcijanami a jeszcze bardziej gardzą białymi kobitkami o lewicowych pogladach?"

sa co najmniej deprymujace.....jakich Ty argumentów wymagasz w tej kwestii, ziom???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon Mol - pamiętamy tego zucha?

"Czy w Łomży naprawdę są tacy idioci? Aż przykro, że ktoś musi mieszkać z takimi chamami.
Steamboy , maruda - przeczytajcie swoje wypowiedzi - nie głupi wam? Żadnych argumentów - same inwektywy.... "

Ty w ogóle myslisz nad tym co piszesz???? Jedziesz od pierwszego zdania i płaczesz ze ktos Ciebie obrzuca inwektywami? Przedstawiciel gatunku ctr+v........dla ścisłości - tak, to była inwektywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon Mol - pamiętamy tego zucha?

alalalala bamba simon mol wpadł do szamba

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org