środa, 25 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szukam kosmetyczki

Proszę o polecenie mi dobrej kosmetyczki: manicure, regulacja brwi, maseczka. Kogos kto by zainteresował się klientką i zaproponował jakiś plan wizyt w konkretnym celu . I żeby celem nie było znaczne uszczuplenie mojego portfela tylko poprawienie mojego wyglądu ;) .
Ja wiem , że takie rzeczy tylko w Erze... ale może jest ktoś bliski ideału.

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam kosmetyczki

po 1. jest tutaj taka opcja jak SZUKAJ wystarczyło tam wpisać to czego szukasz a wyskoczyło by Ci multum takich samych tematów !

po 2. wątpię żebyś w Łomży coś znalazła odpowiedniego... może na ul krótkiej lub ul.długiej obok Rossmanna ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam kosmetyczki

Polecam p. Majewską, ma swój gabinet w Hotelu Polonez. Wie co robi i drogo nie bierze!! Ja do niej na oczyszczaniu trwarzy byłam 3 razy i pewnie jeszcze raz i już więcej wizyt nie będzie!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam kosmetyczki

Polecam p.Ewe z kazanskiej gabinet Cosmeo bo ostatnio obok otworzyl sie jakis nowy ma naprawde duzo wiedze i wie co robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam kosmetyczki

gdzie można nazwijmy to doprowadzić paznokcie do porzadku? chodzi mi głównie o skórki piłowanie i polerowanie? bez żadnego malowania itp. jak się kształtują ceny?

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam kosmetyczki

Jeśli szukasz kosmetyczki, to u mnie w łazience ze dwie leżą i praktycznie w każdym sklepie z kosmetykami znajdziesz ;o)
A jeśli chodzi o zabiegi i półzabiegi rozejrzyj się lepiej za kosmetologiem, który ma ukończone co najmniej studium, chociaż są w Łomy osoby, które mają już i mgr z kosmetologii :o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam kosmetyczki

Co do paznokietów tylko p. Serafińska :) Troszkę kosztuje, ale ładnie skórki wycina i jak mi zdjęła akryl to paznokietki do ładnego stanu doprowadziła - Polecam!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam kosmetyczki

ja mam swoje w miare dobre ale jednak skórkmi trzeba sie zając. ile to kosztuje u p. Kasi?

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam kosmetyczki

Pewnie do 30 zł - nie wiem dokładnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam kosmetyczki

do emilka23 nie mylic kosmetologa ktory musi miec ukonczone studia I lub II stopnia z pania po studium bo to tez jest roznica, kazda kosmetyczka umie to zrobic wyciecie skorek to podstawa polecam p. Ewe z Cosmeo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam kosmetyczki

zdecyowanie P.Gosia w hotelu Polonez

just move on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam kosmetyczki

Ale p. Gosia z hotelu Polonez zajmuje się tylko kosemtyką twarzy!! Nie robi paznokietek, etc. Wiem, bo ciągle do niej chodzę... I również polecam!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org