środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
amatorzy \" kwaśnych jabłek \"

da się ugryźć stare sparciałe jabłko?

kto lubi stare śliwki robaczywki ? hahaha :):)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

kiedyś była młoda i głupia, teraz młodość przeminęła ...

czy babcia ok, 50siątki nie powinna raczej myśleć o wnukach i różańcu :):) czy dalej o seksie fantazjować?








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

A dlaczego ma nie fantazjowac skoro lubi? Wnuki -wnukami, pomóc można ale od wychowania są rodzice. To że jest się w podeszłym wieku, nie znaczy że trzeba zaraz umierać. Można żyć i cieszyć się życiem. .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

sfera marzeń i fantazji!
tylko czy znajdą się amatorzy zgniłych owoców? :) chyba + 70 !!!!








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

haha::):)

ciekawe co na to nasza forumowa babcia De?








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

No widzisz jaki baran z ciebie, uczepiłeś się jak suchy popiół do d.py, brak ci zajęcia? Zonku nie wiem co 50 letnia babcia na to, bo ja nie jestem 50 letnią babcią.Poszukaj 50 letniej pani i jej zapytaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

ile ci brakuje? trzech latek \" atrakcyjna\" kobieto pod 50 siatkę ?

piszesz się na \" mądrą i atrakcyjną \" ?

uderz w stół, a nożyce się odezwą hahhahaa

napisz coś o twoim zwisającym biuście i wszechobecnym celulicie :)

to dla tego mąż cię w dopę kopnął haha








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

A to teraz mąż się uśmiał, miewamy się dobrze, ale co ty możesz wiedzieć o małżeństwie,do 50 tki dużo, dużo mi brakuje.Nigdy nie pisałam o sobie, że ja to jestem najmądrzejsza, najpiękniejsza, więc się ogarnij człowieku, ja mam zdroworozsądkowe podejście do swojej osoby, nie popadam w samouwielbienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

@De , babciu!!!!

ciekawe, czy jak wnuczek/wnuczka dorośnie (a może już to czyta? ) będzie chwalił/liła się babcią, co i rusz na forum pisała o \\\"gaciach wcinających się w dopę , o radach udzielanych mi którą ręką mam trzepać ..... i o tęczach na ch.ju

i kobieto nie zmyślaj ! jaki mąż ???? hahaha samotna, porzucona hetera jesteś !

od rana do nocy piszesz głupoty na forum, nawet w weekendy siedzisz tu do pierwszej w nocy i ty piszesz, że masz zadowolonego faceta?

kiedy ty mu dopy dajesz?

nic dziwnego ,że cię w dopę kopnął , z takimi obwisłymi cycami i cellulitem ! :):):








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

Od jakiego rana do nocy? Chyba ty spójrz na swoją ilość postów prawie 2000 tysiące, a moich 500, ciołku, a ty seks uprawiasz tylko w nocy i w weekendy, słabo:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

ile tu masz założonych nicków ? hahaha i od kiedy ?

oświeć mnie kiedy ty dopy dajesz ? hahaha

stojąc przy garach babciu ?

PISZ DALEJ, MAMY TU Z ciebie DOBRĄ POLWEKĘ ! hahaha

PS:
pozdrowienia dla \" męża\" wibratora, tylko nie przegrzej baterii babciu !! hahaha








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

Ja nie mam tu swojego żadnego nicku pacanie, nick De jest mojej córki, a nie mój, a ja z niego korzystam, nie mam potrzeby zakładania swojego konta, a polewka z ciebie jest niezła na temat basenu i nie tylko, bo wszędzie wsadzisz swoje 5 groszy. A ty książkę na mój temat piszesz, że tyle informacji chcesz mieć? Może jeszcze chcesz wiedzieć jakie pozycje lubię, idź do wróżki to ci powie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

SORRY, ALE JAK KOGOŚ TEMAT NIE INTERESUJE, NIE MUSI TU ZAGLĄDAĆ I PISAĆ !

\"pani babcia\" widać wzięła to do siebie :)

uderz w stół, a nożyce się odezwą ! hahaha

i raczej TYLKO z tą \" damą \" piszę



BABUNIA, dawaj dalej .....








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

Oj Zonk Zonk samotność cię czeka całe życie, nie znajdzie się taka głupia która by chciała życie z tobą spędzić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

No właśnie po co zaglądałeś na temat odnośnie biustonoszy, idź do lekarza skoro cycki ci urosły, to się leczy...A na temat basenu cię pocisnęli to dałeś dyla? A może to jest tak, że zamiast urosnąć ci na dole, urosło na górze i dlatego taki złośliwy jesteś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

nie widzisz głupia babo, że bawię się z tobą jak kot z myszką ! :)

oj, durnaś ty , chwalisz się jaka to z ciebie \" atrakcyjna\" kobieta babciu ,reklamujesz swoje \" walory\" a to niby co ? obwisłe cycki u prawie 50 letniej babci? coś piszesz o niby seksie z wibratorem i komu ty chcesz tu zaimponować ? :):)

wypisujesz jakieś głupoty, że niby ja muszę płacić za seks !
babciu, jesteśmy w podobnym wieku , jedno ALE generalnie, to trzeba być zboczonym , albo nieudacznikiem życiowym, żebym szukał starszej dopy od siebie, zwiędłe próchna mnie nie interesują!
w kilkunastu tematach zarzucasz mi, że musze płacić za seks - na jakiej podstawie tak sądzisz?
fakt, napisałem kiedyś, że nie jestem w stałym związku z pierwszą moja partnerką , cóż człowiek się starzeje i ma więcej wymagań, bez przesady nie musi to być twoja wnuczka, ale trzy , cztery razy - można to wymienić na nowszy model !!! ( jak kogoś stać i możliwości seksualno-finansowe na to pozwalają ) nie trzeba całe życie trzymać się takiej starej torby, jak ty !

i nie martw się o moje życie towarzysko/seksualne, bo pomimo autoreklamy - nigdy babciu nie będziesz w kręgu moich zainteresowań !
zazdrość i zawiść cię zżera? może gdybyś miała kilkanaście lat mniej?

fakt, nie będę się chwalił co robię , ile zarabiam , gdzie mieszkam ale uwierz , nie jednej \" lasce \" w głowie by się przewróciło !

PS: atrakcyjny mężczyzna nie musi mieć wcale \"dużej pyty\" by dogodzić kobiecie!


@ De, napisz jeszcze coś \" fajnego\" o twoich zaletach, pośmiejemy się !!!!!!








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

GŁUPI KRETYN!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

Źle napisałem,jak maślane masło.
Jak kretyn może być głupi jak już jest kretynem,
bo widział ktoś mądrego kretyna?
Zonk ty od urodzenia taki pie.....ty,czy mama
kołysała cię w betoniarce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

Trochę mi ulżyło że &zenek się ode mnie odczepił, uff.... Nie szanujesz koleżanki De. w podobnym wieku co ty, ja za to dużo młodsza ( niby w twoim typie bo lubisz sporo młodsze haha ) i też jeszcze nie dawno mi tu na forum bluzgałeś... Określ się &zenek vel zezowate szczęście ;) Poprostu nie lubisz kobiet i tyle. Wykorzystują i rzucają? ot, taka nasza natura :) Nie złość się. Złość męskości szkodzi :) Piszcie sobie, nie przeszkadzam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

Wisnia jeśli Zonk jest koło 5o tki, to nie jesteśmy w podobnym wieku, bo mi do 50 tki to jeszcze bardzo daleko:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

On jest między 50-60 :D Ostatnio widziałam takiego grubego wrednego pana w okularach, w zaciasnej jesionce wysiadającego ze średniej klasy auta. Pierwsze skojarzenie jak go zobaczyłam - Zonk! Wrogo nastawiony chamisko z wyglądam nadętego gbura, mało co mi na stopę nie nadepnął, ani przepraszam ani nic..! Wybuchnęłam śmiechem bo szłam z koleżanką a u niego piana z pyska i wzrok wściekłego psa.. Czerwony na twarzy,siwe włosy..blee..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

o jakich laskach mowa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

DE tak sie bronisz rekoma nogami tej 50 -siatki napisz jasno ze w 15 latach zostalas mamo a w 30 babcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

Boski nie przesadzaj... Nie 50 nie 30 ani nie15 cie....kończ te domysły.. Uciekam, bo pora jechać po zakupy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amatorzy \\\" kwaśnych jabłek \\\"

lec lec kup mi batonika

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org