czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tanie dolary

Może wiecie, gdzie w Łomży można tanio kupić dolary. Dziękuję za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie dolary

a po ile chcesz kupic bo mam troche na sprzedanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie dolary

powiedz jaka kwota Cie interesuje i ile jestes gotowa zaplacic

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie dolary

Ja po 3.15 moge pogonić swoje dolce. Ciotka mi na święta w tamtym roku wysłała 20$ i teraz nastał kryzys budżetowy a wybieram sie jutro do biedronki na zakupy wiec chetnie je wymienie...Najlepiej jak zapłacisz drobnymi to bede mial odrazu zeta na wózek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie dolary

Interesuje mnie 200 USD. Z tego co widziałam na necie, to cena jest około 2,80 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie dolary

mogę odsprzedać Ci te 200 dolarów średnią między kupnem a sprzedażą w kantorach.

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie dolary

żal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie dolary

mega LoL :D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie dolary

LOL a jak mowilem ludziom jak byly po +/- 2 zl to dlugo tak nie bedzie to nie wiezyli. LOL ... bo zloty jest taki mocny a ameryka ma przerypana ekonomie ... moze i eknomia w usa jest przerypana, ale it tak kilka razy leprza niz w polsce.

---------------------------------------------
Lukasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie dolary

rozbrajaj mnie ludzie na forum zakalda temat ze chce kupic tanio dolary a okazuje sie ze interesuje ja 200 dolcow zal mi takich ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie dolary

Wczoraj sprzedawałem dolary po 2,98 w kantorze na dwornej.

<-_->

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie dolary

Dolar leci na łeb na szyje ,ale prawda jest taka ,że jak już ktoś wspomniał nasza złotówka szybciej spada.Ja bym nie radził sprzedawać.Dolar jeszcze się podniesie tak do 3,5zł.Przy takich kwotach jest to mała różnica ,ale przy większych to już odczuwalna.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org