wtorek, 01 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chandel obwozny

co o tym sadzicie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chandel obwozny

co to jest "chandel"?

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chandel obwozny

a co oznacza słowo chandel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chandel obwozny

sądzę, że pisze się przez samo "h"

youngbloodz
wszystkie moje posty mają prawa autorskie ® ... edytowanie, kopiowanie, usuwanie, cytowanie lub przenoszenie bez mojej wiedzy i zgody jest zabronione i karane karą grzywny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chandel obwozny

a czym chcesz "chandlowac" :d??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chandel obwozny

pewnie "alkocholem"





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chandel obwozny

Hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chandel obwozny

"Jestem Krzyś i też mam 14 lat"

"alkocholu" nie piję...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chandel obwozny

asw
Jeśli chcesz rady lub obiektywnej oceny to nie to forum. Tu znajdziesz samych najmądrzejszych ludzi, wieczne niezadowolenie i krytykę wszystkiego i każdego. Polecam odwiedzać dla poprawienia sobie humoru. Mi zawsze weselej jak czytam niektóre wypociny profesorów "Miodków".
Pozdrawiam

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chandel obwozny

handel obwoźny,to rodzaj sklepu ale na kółkach.Jeździsz np. po wioskach lub okolicznych miejcach by tam sprzedawać swoje produkty(spożywka,pieczywo,odzież,dywany,AGD itp.)Taki rodzaj biznesu najlepiej opłaca się gdzie nie ma takich punktów zaopatrzeniowych,czyli po naszemu na wsi =)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chandel obwozny

"czyli po naszemu na wsi" a jak to będzie brzmiało nie po naszemu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chandel obwozny

Ja miałem taki i rada: nie pchaj się w chemie, bo nie zarobisz nic tylko stracisz... lepiej złoto, srebro (po rynkach trzeba jeździć) i znać się troche na "modzie", jeszcze lepszy to ubrania (tyle że trzeba mieć gdzie to trzymać - 4 pory roku się kłaniają :/ ), jak masz dom jednorodzinny lub coś w tym stylu pakuj się w ubrania, wybór należy do Ciebie - a to powyżej to tylko moje sugestie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chandel obwozny

Jan_Serce ty się już nie wpierda**j!Wszędzie musisz swoje 3 grosze dodać.Jak jesteś tak mało inteligentny to ci powiem:"czyli po naszemu na wsi" obszary o niższym stopniu cywilizacji i modernizacji....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org