sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pisior Stanowski?


Akcja Stanowskiego to internetowy/medialny hit dnia …. Swoją prowokacją, prankiem, fejkiem (jak zwał tak zwał) zrobił miazgę ze Stonogi, dopominającego się kompromatów na kanał zero (KZ), oferującego nagrody za haki. Chciał Stonoga i dostał :)))

Za przygłupim Stonogą (przecież nie tylko w tej akcji) yeb@ćpisy poszły jak w dym, co mecenas Qń wyskoczy, bez żadnej refleksji i żadnego sprawdzenia różnej maści gwiazdy deMOnkracji, głównie dziennikarze, ale też politycy, prawnicy, nauczyciele akademiccy …. robiąc z siebie miazgę już samodzielnie i na własne życzenie. I to oczywiście było dużo bardziej żenujące , niż fakt że gamoniowaty Stonoga dał się wkręcić (mimo ewidentnej podpowiedzi, że to prank, co momentalnie wykryli zwykli użytkownicy mediów społecznych, a deMOnkratyczni „profesjonaliści” jakoś nie).

https://youtu.be/EntFvKRVd-I




Bardzo zaskoczony takim rozwojem wypadków nie jestem, mam tu przecież miejscowych zasrańców na codzień, swoją opinię, która tu się potwierdziła, o paplakach mam, ale ciekawi mnie inna rzecz.

Dlaczego deMOnkratyczni yeb@ćpisy paplacy (czyli rzecz jasna: pluralistyczni und kochający wolność słowa i poglądów) mają taką alergię na KZ i Stanowskiego i dlaczego gdyby tylko mogli to utopiliby go w łyżce wody?



Wersja propagowana przez twardy antyPiS, że to pisior, że \"Ziobry nie ruszamy\", że \"o FS ani słowa\"
jest z gruntu fałszywa (co umknęło deMOkratycznym specjalistom od mediów…) - wystarczy kilka razy „kliknąć w internet”, by się o tym przekonać.


Sądzę, że część medialnych specjalistów deMOkratycznych o tym doskonalewie, ale mimo to z pełnym rozmysłem i przytupem wdepnęła w to kłamstwo, (kierując się deMOnkratycznym przesłaniem „nie ma znaczenia, czy to prawda, czy to fałsz”, ważne aby żarło).



Sam specjalnie nie śledzę poczynań Stanowskiego i KZ,
ale obejrzałem cały występ prof. Czarnka w Godzinie Zero:



Wiem, że długie, że dwie godziny. Można obejrzeć urywki. Streszczam: Mazurek dwoił się i troił by dowalić Czarnkowi. Ciosy powyżej i poniżej pasa. Ponieważ mu to zupełnie nie wychodziło, z odsieczą nagle w studio pojawił się Stanowski (co nie miało wcześniej miejsca w formule tego programu). I nawet skutecznie udało mu się trafić (laptopy bez oprogramowania. KS twierdził, że to głupie). No typowy pisior. Jak bum-cyk.

Kiedy indziej widziałem też różne urywki z KZ, w których darto łacha z różnych innych akcji PiSu (i podobnie innych formacji).
KS udawał pluralizm i obiektywność?!
A to pisior przebiegły!


Tyle własnego oglądu KZ. Pytanie brzmi:



Dlaczego deMOnkratyczne universum yeb@ćpisów paplaków (miłujące pluralizm, swobodę formułowania i wymiany opinii… no nie inaczej! hehe) tak bardzo chce zniszczyć Stanowskiego i jego niszowy przecież KZ, co ich tak okrutnie uwiera?


Zakładam (być może naiwnie), że deMOnkraci salonowi są w stanie się wznieść ponad poziom Stonogi, Wiejskiego i Xerolizy i napisać cokolwiek merytorycznie, coś więcej, niż tylko stwierdzić (jak wyżej wymienieni), że „KZ jest faszystowski!”.

Zakładam, że znają lepiej ode mnie KZ i wiedzą jakie tam miały miejsce straszliwe zbrodnie przeciwko deMOnkracji i yeb@ćpisom paplaczym.









tak że ten tegies …




z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisior Stanowski?

Kolejny raz informuję-
Lobo to rzekomy Pisowiec
i rzekomy katolik. Czyli oszust?
...
@Lobo- Podlasie nie jest ciemne
No i katolicy nie potrzebują reklamy

Pisma Św. Więc lepiej nie ośmieszaj się
...
Tak więc paplak- nie jest „tegies”




Dziś zabijają dzieci. Jutro będą nas. Kto...
Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.

I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

“Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Ni dzieci nam germanić”
A paplak plótł nam bzdur antypolskich i fobii antykatolickich

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org