sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wiara w Boga jedyną racją stanu dla Polski

o to chyba juz go nie ma, niedawno bylo, niestety nie mam numeru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w Boga jedyną racją stanu dla Polski

Niegospodarna zona to wielkie nieszczescie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w Boga jedyną racją stanu dla Polski

na plakacie był podany numer komórkowy. Czy masz ktoś może ten namiar?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w Boga jedyną racją stanu dla Polski

2,5tys-3,0 tys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w Boga jedyną racją stanu dla Polski

Pisali,że Ci zabrali zasiłek i kapcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w Boga jedyną racją stanu dla Polski

masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w Boga jedyną racją stanu dla Polski

w tej firmie zawsze były łamane przepisy bhp,szkoda ze potrzebna była taka tragedia żeby ktoś się tym zainteresował

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w Boga jedyną racją stanu dla Polski

Nie musisz zawczasu łatwić położnej.Wystarczy,że trafisz do szpitala. Na porodówce,każda chętna. Ja należałam do tych co nie dały. W bólach wiłam się po korytarzu.Wtedy była tylko jedna położna.Moja męka trwała od 22-07 rano.Pani doktor Z. miała dyżur nie zajrzała ani razu. Powiedziano, że niewolno budzić. Pani położna chrapała przez drzwi było słychać. Wyłam z bólu.Nikogo nie obchodziło.Zamknięte drzwi , zabrany telefon.O 4 rano położna stwierdziła, wszystko przygotowane do porodu, ale położy się pani na bok i jeszcze poleży.I tak leżałam do 7 rano. Pani doktor się zjawiła i zaczęła się akcja.Dziecko nie zapłakało spojrzały wymownie na siebie.Na szczęście wszystko ok.Na ścianie korytarza jest ramka , a w niej napisane szpital przyjazny matce i dziecku. Pytam gdzie ta przyjażń! Bierz ze sobą kogoś z rodziny dla wsparcia bo inaczej będziesz śmieciem jak ja wtedy. To był mój drugi poród, pierwszy był bardziej przyjemny......tak łatwiony!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w Boga jedyną racją stanu dla Polski

W Irlandii pełno jest "bezpańskich" koni, wypuszczonych przez hodowców z powodu kryzysu. Najwyraźniej ktoś chciał zarobić na darmowym mięsie. U nas też nic by się nie zmarnowało :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w Boga jedyną racją stanu dla Polski

nie masz paragonu nic nie masz więc zostajesz z ręką w nocniku :-)


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w Boga jedyną racją stanu dla Polski

ile kosztuje oklejenie całego samochodu typu ,,sedan,, folia matowa lub inną i czy w łomży ktoś to robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w Boga jedyną racją stanu dla Polski

Allegro - bezpieczne zakupy. Poza Allegro już mogą i najczęściej nie są bezpieczne. Możesz naet zapłacić a zakupionego towaru nie otrzymać.... Pewnie musisz na policję, potem pewnie sprawę cywilną jak nie umożą itp... Więcej tak nie rób..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiara w Boga jedyną racją stanu dla Polski

sprawdź inne strony z łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org