środa, 05 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
O czyje interesy dba PiS?

Pewnie ustałeś pod ścianą, a tam zakaz parkowania i gościu specjalnie firmowym walnął

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O czyje interesy dba PiS?

Edvard18 ależ z Ciebie wyłażą kompleksy wiejskiego chłopaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O czyje interesy dba PiS?

+1 popieram, tylko jedno ale:

to nie jest ucieczka z miejsca wypadku - nikt nie został ranny, jest to więc zwykła kolizja.

ale nadal, bardzo nieładnie ze strony kierowcy forda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O czyje interesy dba PiS?

fakt ... to była kolizja, nie było ofiar w ludziach ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O czyje interesy dba PiS?

Tereska idź z marudą na pieska ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O czyje interesy dba PiS?

Spłyń kobiecino z tych ludzi.ja sram na takie pierdoły jak rodowód,jak również na to czy mój podopieczny jest rasowym,czy w typie... czworonogiem.jest zdrowy,najedzony,nie siedzi w swych odchodach,nie jest tez reproduktorem swego rodzaju,ma za przyjaciół ludzi,którzy mają dlań czas.Chciałabyś oglądać na świecie tylko rasowe psy?sorry,tak sie nie da.a jeżeli chodzi Ci o kontrole urodzeń psów,ich populacje itp.to inna sprawa.Czepiasz się wszystkiego co z psami związane Jakbyś wszelakie rozumy pozjadała.dla większości ludzi tu piszących los psiaków nie jest obojętny,ale nikt tak tu nie ujada nad ich dolą jak Ty.moze jakies pikiety Organizuj,na miescie i Głoś swoje urojenia dla szerszego grona.
nara

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O czyje interesy dba PiS?

Edziu:):)

Niechcę mi się szukac, ale nie napraszaj sie bo poswięce czas i znajdę :)

Niemasz tych postów aż tyle żebym nie znalazł twoich wymysłow co do swojej osoby .

Lepiej chłopaczku zacznij myśleć zanim cokolwiek napiszesz:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org