poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tusk pomga w ucieczce Nowaka, cd

mi tam sie za dyche oplaca jechac chociazby po to zeby cwaniaczkom nie dac zarobic


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk pomga w ucieczce Nowaka, cd

Podbijam temat wyżej! A od kiedy kundelki są gorsze? To rasowce sprawiają problemy, są delikatniejsze, potrzebne jest im odpowiednie jedzenie. Tymczasem kundelek, no dobrze mój kundelek, jest okazem zdrowia, zjada praktycznie wszystko i jest niezwykle oddanym zwierzakiem. Mój od razu po przybyciu do domu wychodził na dwór, na spacer, podczas kiedy sąsiad bał się wyprowadzać swego rasowego na dłużej, zanim nie przeszedł wszelkich szczepień. Przewaga kundelków polega również na tym, iż biorąc szczeniaczka nigdy nie wiemy co z niego wyrośnie :). Mój nieustannie zmieniał się w ciągu pół roku. Poza tym kundelki są oryginalne i niepowtarzalne! Rasowe są ciągle takie same....Niech żyją mieszańce, psy wielorasowe i wszelkie kundelki na świecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk pomga w ucieczce Notowarxysxkowaka, cd

hmm,lubię psy,szkoda,że nie mam dla nich warunków.
Podoba mi się ta shih tzu.Wygląda jak pluszowy misiek.Przy moich dzieciach bałam się ją wziąć,bo chyba straciłabym cierpliwość pilnując dzieci i psa.
Wzięłabym tą brązową.Ma taki sympatyczny pyszczek i chyba mieszka w kojcu.Szkoda jej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk pomga w ucieczce Nowaka, cd

Ja na temat dr Poppe mam bardzo dobre zdanie , prowadził moją ciąże i jestem z niego bardzo zadowolona , także polecam z czystym sumieniem , wiadomo ile ludzi tyle opinii, jednak ja byłam zadowolona bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk pomga w ucieczce Nowaka, cd

Poppe - do prowadzenia ciąż ok
Pijagin - do wszystkiego. Lekarz bdb, a człowiek...super po prostu :) ( nie bedę się rozpisywać ale naprawdę świetny gość )


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk pomga w ucieczce Nowaka, cd

Ja swoją przygodę z wybielaniem rozpoczęłam od pasków blend-a-med. Efekt był jak na początek bardzo dobry. Za jakieś pół roku zużyłam pół opakowania pasków Crest (część sprzedawców sprzedaje po pół opakowania [14 szt.], kosztują około 40 zł, jednak efekt nie jest zbyt zadowalający). Następnie przyszła kolej na pasty. Zamiast zwykłej "rossmanowskiej" pasty używałam Białej Perły, a później Blanx. Po kolejnym pół roku znów zdecydowałam się na paski od Cresta, tym razem całe pudełko (28szt.). Jestem bardzo zadowolona choć wiem, że gdybym ograniczała kawę i herbatę oraz inne produkty, które barwią, efekt byłby jeszcze lepszy. Od początku mojej przygody z wybielaniem efekty były zauważalne, często znajomi pytali czy wybielałam zęby, wiele osób zauważało że ten odcień jest jaśniejszy. Później już tylko utrwalałam biel. Obecnie używam pasty Crest, którą zamówiłam na allegro i mogę szczerze polecić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk pomga w ucieczce Nowaka, cd

tzn jaka fikcja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org