sobota, 29 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uciekli z Holandii do Polski

moze dlatego zwiewaja ,ze chodza ciagle na smyczy? Jak ktos tu proponowal , wywiezc za miasto i pies niech sie wyhula. Tylko nie do lasu i nie w skoszone laki :)) bo nie znajdziecie ,mialam psa jamnika ,jak dal w dluga to z 3 godziny szukalam ,cale szczescie obserwowalam trawe gdzie sie porusza to i takim cudem odzyskalam cholere:)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uciekli z Holandii do Polski

czyżby pan Wszeborowski???? smiem zgadnąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uciekli z Holandii do Polski

Hehe prawo się nam ukłoniło, oczywiście, że po 22 jest cis:-) z nocna... ale w dzien mozemy np. szperac przy naszym pojezdzie i probowac go jezdzac w kolko. Dzisiaj chyba ladnie bedzie to sobie pojezdze :)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uciekli z Holandii do Polski

Nie wyobrażam sobie, żeby szpital nie zapewniał znieczulenia na żądanie przy porodzie. Przecież to jest najnormalniejsza w świecie rzecz i jeśli kobieta nie chce rodzić w bólu to ma do niego prawo. Za granicą to jest standard. Ordynator szpitala, w którym rodziłam, na dniach otwartych, sam mówił do kobiet, że wcale nie muszą cierpieć, mogą wybrać różne metody zmniejszenia bólu. Do sprawy cesarki również inaczej podchodzą - robią ją chętniej niż w Polsce, nie czekają z tym na ostatnią chwilę.
Sama rodziłam poprzez cesarskie cięcie z racji ułożenia synka. Żałuję jedynie, że podpajęczynówkowe na mnie podziałało zbyt słabo, bo to miał być poród rodziny, a skończyło się na pełnym znieczuleniu bez obecności męża :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uciekli z Holandii do Polski

reqlan Co ty opowiadasz nic nie jest prawdą co napisałeś ani syn ani jego żona. Żeby się wypowiadać to trzeba coś wiedzieć, a płaca to nawet min. jest teraz większa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uciekli z Holandii do Polski

U mnie mimo że szafy się uginają - nie oddałam The Green Planet. Wolę sortować i wynosić pod śmietnik, zawsze ktoś weźmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uciekli z Holandii do Polski

Twój stary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uciekli z Holandii do Polski

zielona_biedronka temat rzeka.... właścicielom psów nie raz zdarzały się nie przyjemne sytuacje...... A nie którzy tłumaczą się że mój pies chodzi bez smyczy bo jeszcze nikogo nie ugryzł słabo do mnie przemawia takie tłumaczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uciekli z Holandii do Polski

podobno Sniadeckiego, jak slonce zajdzie to nie pokazuj sie tam, bo wyjdziesz goly i niezbyt wesoly

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org