czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wódz ... Duce, Führer.

Dziś nawet Kościółki otwarte są 2 razy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

może szczegóły jakieś?:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

zgodnie z kalendarzem na stronie glownej 4lomza -nie! niech wiec ktos mi to objasni , mamy swieto czy nie?:)))

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

http://www.youtube.com/watch?v=gclH5D9Gbmw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

Darek1638 ktos szuka mechanika - a ty sie wpier...sz miedzy tryby zamiast pomoc!!!!!!!!i odrazu szukasz jelenia!!!!!!!!OstatniO swoja vectre serwisuje tylko w malym Plocku u MARIUSZA DROZDOWSKIEGO-------------- MAM ZAUFANIE I WIEM ,ZE ZAPLACE ALE I WIEM ZE MOGE BEZPIECZNIE JEZDZIC! a teraz czekam na twoj kasliwy komentarz!!!!!

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

czy ty nie umiesz mówic normalnie?

inteligencja i kultura osobista? najpierw podaj przykład panie 'inteligjencie'.

powodzenia w szukaniu oracy. bo jak widać to forum to twoja jedyna rozrywka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

Ciekawy wpis na blogu.
Zambrów na starych mapach, ale przecież Łomża zaraz tuż obok.
http://zambrowski.blogspot.com/2012/04/zambrow-na-starych-mapach.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

Gdzie na Mazury ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

u żyda i u syndyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.


Ojcze , jak by się chciało , to poczytaj DOKŁADNIE temat :
ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873

TO JEST JEDNA I TA SAMA OSOBA !

oraz _Temat :
Andy c vel CXRSa1 vel miriamjan
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513183&t=513183

____________________________________________________________

Nie korzystam z wyszukiwarki FB , nie mam tam konta , ale MAM CZAS i cierpliwość , andzia C traci zimną krew i systematycznie sam się odsłania .
Trzeba go tylko trochę sprowokować , a ta MENDA wcześniej czy póżniej będzie miała wizytę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

http://www.youtube.com/watch?v=IptMnA0FHtk



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.


CXRSa1 vel andzia C , a ty 48letni PRAWICZKU jesteś niepełnoletni ?

ty jesteś NIESPEŁNA ROZUMU !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

spojrz na kalendarz na 4lomza!!!!!!!!!!!!

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

zezowate tylko nie pomyl wsi pod kolneńskiej;)))))) i NIE ZACZEP PRZEZ PRZYPADEK 48LETNIEGO PRAWICZKA BO MOŻE BĘDZIE STAL Z KOLEGAMI:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

To, że w Łomży jest kilka pizzerii nie oznacza, że nie można już otwierac innych :/ Ciekawa alternatywa dla Grubych Benków itp itd gdzie pizza zrobiła się delikatnie mówiąc ble.

A tak pro po, jadł ktoś w Pizza Chata? Miałem okazje tam raz zjesc i muszę przyznac, że wypadło bardzo nieźle. Ma ktoś na ten temat jakieś opinie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

Jak ludzie dadza forse. Bo społka bez kapitalu. I przez najbliższych kilka lat bedzie tam chulał wiatr. W przeciwieństwie do Venedy gdzie Inwestor / Echo / wykonawca / Instal / dwoja sie i troja by w pażdzierniku oddać ją to do użytku. Narew ??? dobre sobie. Castorama ewentualnie postawi sama sobie pawilon. O reszcie zapomnij. Skrzyżowaniach. I jakiś tam galeriach. To tylko wizje wizjonerów na papierze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

ale pojeby hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

marcin321 no fakt wali mnie pod deklem ostatnio:))))
No ale co się dziwisz jak będziesz miał 48 lat to tobie tez może odbić palma:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

www dwa-pedały-i-ja atam pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

Janusz kos głupi byłem że gnoja nie pozwałem za post Mrauuu vs Andy C:((((



No ale mam 48 lat to jeszcze mam czas, według wliczeni urzędu statystycznego to jeszcze troszkę pożyje:))) to się zastanowię nad tym:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.


CXRSa1, DEBILU możesz to jeszcze zrobić ,

" bohaterze " taki byłeś kozak we wcześniejszych postach , a teraz sądem straszysz IDIOTO ?

smród koło d... się zrobił i konfidentem walisz na odległość ?

a przecież chciałAś mnie bić i co teraz strach cię obleciał ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.

zezowate kto kogo straszy:)))))) i od kiedy czyżby wujek google cie znowu oszukuje:)))) nie możesz odnaleźć swych postów czy też nie chcesz:))))
Nie ładnie konfabulujesz i chcesz siebie po raz kolejny z siebie ofiarę losu zrobić:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódz ... Duce, Führer.



maruda

krótko : CH.J CI W D..Ę !

cały akapit przepisałeś z mojego wcześniejszego postu do ciebie , gdzie tak ci napisałem :


" Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 16-04-12 00:13


JAKIM TRZEBA BYĆ zdziecinniałym DEBILEM , żeby " myśleć " i pisać tak jak maruda ???

marudo , starcze o dziecinnym rozumku , jak myślisz , że wdam się z tobą w tą DZIECINADĘ i będę walczył na WKLEJKI lub inne takie niby to wg ciebie śmieszne rzeczy , to się grubo mylisz . Brak ci argumentów i podpierasz się DZIECINNYMI ZAGRYWKAMI godnymi gimnazjalisty ( i to tylko pierwszoklasisty ) .
STARY BARANI ŁBIE nie pierwszy raz zachowujesz się jak SMARKACZ , w temacie : Szukam żony , TEŻ to zrobiłeś , wklejając filmik , jak jakiś gość jeżdzi na świni . Czy uważasz to za śmieszne i zabawne ? Czy tylko na to cię stać PSI POMIOCIE ? Sam właśnie ujadasz jak KUNDEL , stara bezzębna suka , która jak nie jest w stanie ugryżć , to chociaż sobie poszczeka .

Chłopie , tobie to tylko jajca ogolić i do przedszkola !
Chociaż i tam co niektóre dzieci by cię zagięły inteligencją .

O twojej INFANTYLNOŚCI świadczy chociażby obrany przez ciebie ZDZIECINNIAŁY STARCZE - nick : maruda , smerf z kreskówki dla dzieci i podpis , sygnaturka , który przedstawiał smerfa , a który to używałeś przez długi czas.

Co do poznania ciebie POPAPRAŃCU , to teraz nie mam najmniejszej ochoty na znajomości z taką KREATURĄ i GÓWNIARZEM jak ty !
Przedstawiłeś się już " godnie " i pokazałeś na co cię stać .


Pisałem ci frustracie , że nie interesuje mnie twój wirtualny świat w jakim żyjesz i się realizujesz . O jakim ZAISTNIENIU ty tu piszesz ? Mnie nie zależy na " reklamie ", tu na tym forum , to ty tylko myślisz , że robisz tu KARIERĘ . Co ty byś zrobił jakby zlikwidowali to forum ? Zawaliłby się CAŁY twój świat . To dla ciebie człowieczku o ptasim móżdżku , forum 4lomza jest WSZYSTKIM i siedzisz tu całymi dniami wypisując BZDURY . Sam ciągle robisz wklejki , a zwracasz uwagę i naśmiewasz się z Andzi C jak on to zrobi .
" Ciekawe" są również inne tematy " tasiemce " , gdzie niby dorosły chłop , bezustannie wkleja linki do pioseneczek , czy też prowadzi infantylne dyskusje z towarzystwem wzajemnej adoracji , używając niejednokrotnie dziecinnego słownictwa , pieszcząc się niby niemowlak .

Zastanów się co robisz , KOMPROMITUJESZ się na stare lata marudo !


marudo , nie zauważyłeś , że ja zawsze odpisuję konkretnie i trzymam się tematu , a ty ZAWSZE , jak ci brakuje argumentów , odwracasz kota ogonem . Nie masz konceptu , to atakujesz BZDURAMI i rzucasz jakieś teksty niezwiązane z tematem , bądż oderwane od kontekstu .

Pouczasz innych , a sam robisz to samo ( chociażby post w temacie : Szukam żony, gdzie napisałeś :
Autor: maruda (---.2.techtel.pl)
Data: 14-04-12 18:55
Jakim psycholem trzeba być żeby samemu do siebie pisać i to 4 razy pod rząd widząc że nikt nie odpowiada:):):)

........................................................................................................................
odpisałem ci : JAKIM PSYCHOLEM TRZEBA BYĆ ŻEBY SAMEMU DO SIEBIE PISAĆ I TO 3 RAZY POD RZĄD WIDZĄC ŻE NIKT NIE ODPOWIADA ) .

... i co ty na to ?


PS :
po ostatnich twoich postach widać , że tracisz zimną krew ,
a tu cytat z ciebie : " nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie " .

Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

___________________________________________________________

TERAZ PRÓBUJESZ SIĘ ODGRYŻĆ , marudo ?
JAK CI DUPKU nie pasi to nie czytaj , z tobą BARANI ŁBIE NIE PISAŁEM , a ty jak ta żaba , podstawiasz nogę jak konia kują !
PO CO SIĘ WCINASZ , JAK OBSRANA KOSZULA W D..Ę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org