sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

podaj nazwe sklepu nich wszyscy wiedza co to za czlowiek przeciez on nie ma prawa ci zabronic skoro dawal ogloszenie publicznie.
a jesli ktos sie ciebie pyta oto skadjestes to powiedze ze jesli by cie przyjal to bys wynajela kawalerke wiec nie ma problemu z dotarciem do pracy.
i ewentualnym zaostaniu po godzinach
poza tym masz samochod
jesli masz.


tak sie mowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

immortal coś ty dopiero wstała ? ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

chorujesz na całkowity zanik mózgu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Doceniliby gdybym miała doświadczenie a nawet nie ma gdzie go zdobyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/1877-kierowcy.html


A jak reszta łomzyniaków się czuje ?
Zadowoleni ????


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Czekamy na pozostałe relacje innych mediów, chcę zebrac wszystko w całośc i wysłac, gdzie trzeba.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

grubaryba skończ Ty pie*dolić o tych piekarniach znajdź sobie inną robotę widzialeś kiedyś kierowcę ciężarówki pracującego za tysiąc zł? W tym zawodzie to kierowca jest na górą bo robota w tym fachu jest wszędzie a im dalej to lepiej płacą, ja polecam zachód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

mala-mi jak trafisz na pracodawce uczciwego to będzie patrzył na Twoje doświadczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Po co ci tam rezerwować stolik? Zazwyczaj i tak jest miejsce ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Gdzieś tu czytałem ;) Wyjdźmy bez samochodów zablokujmy wloty do miasta ;) Nowogrodzką, zjazd, nowy most, szosę zambrowską, Aleję legionów obok bp, Wojska polskiego przy fadomie, I to chyba wszystko.. Niech wiedzą że jest protest.. Przy okazji można by było zablokować stację.. Informujmy wszystkich w mieście o strajku, wiele ludzi nic o nim nie wiadomo, porozwieszajmy jakieś plakaty. Zróbmy jakieś hasła do machania na płytach czy jakoś tak ;) Bo w końcu wszyscy się przerzucą na rowery ;P

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Już jest oznaczona [PRZEFILTROWANA i stoi tam gdzie trza :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Gdzieś tu czytałem ;) Wyjdźmy bez samochodów zablokujmy wloty do miasta ;) Nowogrodzką, zjazd, nowy most, szosę zambrowską, Aleję legionów obok bp, Wojska polskiego przy fadomie, I to chyba wszystko.. Niech wiedzą że jest protest.. Przy okazji można by było zablokować stację.. Informujmy wszystkich w mieście o strajku, wiele ludzi nic o nim nie wiadomo, porozwieszajmy jakieś plakaty. Zróbmy jakieś hasła do machania na płytach czy jakoś tak ;) Bo w końcu wszyscy się przerzucą na rowery ;P


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Beemka granatowa czy niebieska?
Bo w piątek około 15.30 jechał taki jełop w niebieskiej (chyba trójce) aleją Legionów koły Prymy tak coś ze 120 na godzinę. Pojep jeden.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Dziś niestety nie mogłem Praca :(

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org