poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To nie Duda!!!!!!!!!!!!



follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

...ale to Duduś i jego PiSlamska mafia zabierze wam te ochłapy (sami kradną miliardy) w POstaci dwucyfrowej inflacji, drożyzny i namnożonych opłat, tudzież innych POdatków...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

...o tym, że na te datki pieniędzy nie ma i PiSlamiści zaciągają olbrzymie kredyty, które spłacać nie będzie Duduś i jego mafia, tylko ty POdatniku...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

Dobrobyt bierze się z pracy, oszczędności i przedsiębiorczości. Nie z zasiłków, długu i drukowania pieniędzy.

Konfederacja wspiera te trzy pierwsze zjawiska i zwalcza trzy ostatnie. PiS-PO i Lewica odwrotnie. Dlatego musimy ich wszystkich pozbawić możliwości rządzenia.







Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

czopom PiSdowskim jest wszystko jedno, byle PiSda. Nie trzeba pracować w przypadku czopków PiSdowskich, nie trzeba się uczyć. Komunistyczna partia PZPR-pisda. Miałbym tylko taką jedną jedyną prośbę - NIE Z MOJEJ KIESZENI. Od 1989 roku ani razu nie leczyłem się w publicznej służbie zdrowia. Od 1989 roku, żadne moje dziecko nie uczyło się w publicznej szkole (czwórka chłopaków, a ile ma dzieci I sekretarz KC PZPR-pis?, czy inny czopek PiSdowski?).
Ale od tamtej pory, czy komuniści z PZPR-pis, czy SLD, czy Peło, AWS i inne pedały zabierają mi podatki na szkołę, slużbę zdrowia..... Prawdą jest, że swoją firmę wyprowadziłem jak najdalej od komunistycznych czerwonych racic PZPR-pis, ale moja żona kocha Narew. Ale ostatnio komuniści z PZPR-pis obniżyli podatek dochodowy z 17 % do, tak tak, 12 %, ALE przy okazji dopievdolili 9 % składki zdrowotnej (wcześniej można było składkę zdrowotną odliczyć od podatku, 7,7%). I czopki PiSdowkie uwierzyli komunistom z PZPR-pis, że 21 % podatku jest mniej od 17. No cóż, tak uczą w PiSdowskich szkołach. Jaki minister dzban, tacy uczniowie.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

paplak weź tabletki. Albo zwiększ dawkę




Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

Dobrobyt bierze się z pracy, oszczędności i przedsiębiorczości. To prawda, ale nie z faszyzmu, szowinizmu i kato-bolszewizmu co jest głównym programem Końpederastów.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

ziuta
\"Od 1989 roku ani razu nie leczyłem się w publicznej służbie zdrowia\"

Ci z Choroszczy uznali że,
dalsze leczenie to tylko strata czasu i pieniędzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

Deokrato jak cię pociąga ten chłoptaś mentzen to fajnie ale nie jest powód by każdy sie onanizował to jakiegoś zjebafadzysty.


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

Jeszcze parę lat zadłużania się i Polska będzie bankrutem. To będzie po prostu straszne!!!
__________________________________
pracemagisterskiewarszawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

Niedawno komuniści w PZPR-PIS obniżyli podatek dochodowy z 17% do 12%.

scratch games

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org