piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To nie Duda!!!!!!!!!!!!



follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

...ale to Duduś i jego PiSlamska mafia zabierze wam te ochłapy (sami kradną miliardy) w POstaci dwucyfrowej inflacji, drożyzny i namnożonych opłat, tudzież innych POdatków...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

...o tym, że na te datki pieniędzy nie ma i PiSlamiści zaciągają olbrzymie kredyty, które spłacać nie będzie Duduś i jego mafia, tylko ty POdatniku...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

Dobrobyt bierze się z pracy, oszczędności i przedsiębiorczości. Nie z zasiłków, długu i drukowania pieniędzy.

Konfederacja wspiera te trzy pierwsze zjawiska i zwalcza trzy ostatnie. PiS-PO i Lewica odwrotnie. Dlatego musimy ich wszystkich pozbawić możliwości rządzenia.







Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

czopom PiSdowskim jest wszystko jedno, byle PiSda. Nie trzeba pracować w przypadku czopków PiSdowskich, nie trzeba się uczyć. Komunistyczna partia PZPR-pisda. Miałbym tylko taką jedną jedyną prośbę - NIE Z MOJEJ KIESZENI. Od 1989 roku ani razu nie leczyłem się w publicznej służbie zdrowia. Od 1989 roku, żadne moje dziecko nie uczyło się w publicznej szkole (czwórka chłopaków, a ile ma dzieci I sekretarz KC PZPR-pis?, czy inny czopek PiSdowski?).
Ale od tamtej pory, czy komuniści z PZPR-pis, czy SLD, czy Peło, AWS i inne pedały zabierają mi podatki na szkołę, slużbę zdrowia..... Prawdą jest, że swoją firmę wyprowadziłem jak najdalej od komunistycznych czerwonych racic PZPR-pis, ale moja żona kocha Narew. Ale ostatnio komuniści z PZPR-pis obniżyli podatek dochodowy z 17 % do, tak tak, 12 %, ALE przy okazji dopievdolili 9 % składki zdrowotnej (wcześniej można było składkę zdrowotną odliczyć od podatku, 7,7%). I czopki PiSdowkie uwierzyli komunistom z PZPR-pis, że 21 % podatku jest mniej od 17. No cóż, tak uczą w PiSdowskich szkołach. Jaki minister dzban, tacy uczniowie.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

paplak weź tabletki. Albo zwiększ dawkę




Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

Dobrobyt bierze się z pracy, oszczędności i przedsiębiorczości. To prawda, ale nie z faszyzmu, szowinizmu i kato-bolszewizmu co jest głównym programem Końpederastów.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

ziuta
\"Od 1989 roku ani razu nie leczyłem się w publicznej służbie zdrowia\"

Ci z Choroszczy uznali że,
dalsze leczenie to tylko strata czasu i pieniędzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

Deokrato jak cię pociąga ten chłoptaś mentzen to fajnie ale nie jest powód by każdy sie onanizował to jakiegoś zjebafadzysty.

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

Jeszcze parę lat zadłużania się i Polska będzie bankrutem. To będzie po prostu straszne!!!
__________________________________
pracemagisterskiewarszawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie Duda!!!!!!!!!!!!

Niedawno komuniści w PZPR-PIS obniżyli podatek dochodowy z 17% do 12%.

scratch games

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org